Юли на морето с тумбалаци, а ДЕКЕМВРИ идат нашите юнаци!

  • 11 218
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
dari76 и аз съм фен на тази биричка,а относно хапването -какво ще кажете за тиквички-снощи ги сънувах и мисля днес това да направя + една страхотна салата.Не знам вие как сте,но последните седмици направо ми се гади от месо.Не мога дори да го погледна ,та затова карам  cook biteсамо на треви и плодове както казва моят любим мъж.

# 46
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Добро утро, сладурки!
   Мога да се похваля, че тази нощ не съм ставала нито един път. Спах здрав сън и съм много доволна.
   Свекърва ми беше в Монако миналата седмица и непрекъснато даваше зор да ме види. С нея сме голяма любов, ма то не бе зор не бе чудо.  Та снощи прескочихме до нея. Пак ми е накупувала дрехи и шоколади, за сина й естествено от кумова срама една тениска. Много се грижи за мен и ме глези. Беше ми купила и джанки - знае, че душа давам за тях.  Mr. Green
   Днес се очертава скучен ден, майка ми /основната ми дневна компания/ ще кръстосва по магазините, мъж ми на работа...остава чат с приятелки и тази темичка.

# 47
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е какво направихте newsm12, нямаше ме само вчера след обяд и вие сте напълнили старата тема, пък и 3 страници от новата smile3501 smile3501 smile3501

# 48
  • Мнения: 534
Gold-и, дай боже всекиму такава свекърва,а?  Wink
и моята е добра жената, не мога да се оплача...да са живи и здрави...
а ако ви кажа моя мъж къв майстор е на тиквичките, мммммммммм не бях яла по-вкусни...онази вечер е пържил до нощите, а аз спях дълбок сън, на сутринта ставам всичко измито, а те в хладилника и първата ми работа беше да ги почна  Joy...ама стават суперски...хайде bon appeti Hug

# 49
  • Мнения: 127
Добро утро на всички!Наистина човек не може да смогне да ви прочете,момичета LaughingБлагодарение на Ивето нашата тема пак е най прекрасна!Поздравления!  newsm51 Валка,много съжалявам за загубата на първото ти дете,стискам палци и съм уверена,че този път всичко ще е наред!
  Ей,с тоя пастет направо ме убихте!Аз най си обичам пастет Апетит,незнам на коя фирма е!Само гледам да е без консерванти,да пише стерилизиран.От доста време не си бях купувала, ама вие ме подсетихте Rolling EyesНе вярвам да е кой знае колко вредно,все пак няма да ям всеки ден по една кутия,я!

# 50
  • София
  • Мнения: 2 846
Абе, момичета, от сутринта сме почнали с разговори за храни - то не бяха пастети, то не бяха тиквички, какво ли ни чака до довечера! Joy

Ох, все ми се яде! Направо ми иде да се фрасна сама по физиономията! #Crazy

# 51
  • Мнения: 534
гладници такива  Joy
майка ми е зазвъняла сутринта рано да ме пита в събота - понеже в събота на обяд ходим у наще за обяд - кюфтетата пържени ли да бъдат или печени  Joy

# 52
Клер  да ти кажа ,постоянно мисля за ядене,ама постоянно /без да преувеличавам/,обаче не смея да се отпускам защото и без това съм от пухкавите,а пък до края не знам-ще ставам май хипопотам  Blush

# 53
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
iva_moni , това е добре, че можеш да се ограничаваш, аз никога не съм можела.Ако ми се яде нещо си го хапвам Embarassed

# 54
Знаеш ли ViFresh опитвам се поне ,ама не винаги успявам-признавам си честно   Hamburger
Абе каквото стане ,важното е всичко да е ок с нас и бебоците ,нали така  newsm10

# 55
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да те са най-важните в момента Peace
Ама като се замислиш хич не е без значение и ние как ще изглеждаме след това Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 2 846
Абе с воля и постоянство след това се отслабва сравнително лесно. Поне първият път с мен беше така, де, да не взема да се урочасам! Rolling Eyes

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Леле, как ви се яде, бе хора!
На мен направо ми се  Sick като си мисля за храна, ма пък като не ям и ми става много лошо... Еее няма угодия. Това викам на мъжа ми сега, че дано да има за какво да ми е толкова лошо  Praynig
Вчера между другото не успях да ида при Доки и съм много нещастна сега. Ма се разбрахме за петък .

# 58
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Благодаря ви за подкрепата, милички Hug
 ivalinai, като някоя селска мома съм с това цвеке в косата, ама то ми па и прилича Joy

Ох, този път и мен ме изкушихте с тези тиквички, защото изстудени в хладилника  са ми любимото ядене в жегите. Аз напоследък все кисна в готварския и всеки ден  пробвам някоя нова рецепта... тъкмо докато родя ще съм си обогатила рецептурника, а и пълнежа Laughing
Препоръчвам ви да пробвате питките на Карина. Влюбена съм в тях и ще си ги направя и днес. Стават неверояни и се правят лесно, даже си ги снимах (сладокусните да не отварят линка)
http://good-times.webshots.com/photo/2029474090101010573CTDTJB

# 59
Леле valkata78   направо ме разби бе миличка!Страхотно изглеждат.
Направо да ги схруска човек newsm51
Дай рецепта моля   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт