Хич ги няма АВГУСТинките - хукнаха по парковете и градинките

  • 11 509
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 878
Водата можеш да си я поръчаш он-лайн, иначе отиваш в кварталната аптека и питаш за сребърна вода - сигурно ще имат но на друга фирма, разликата е в концентрацията на среброто. Аз така си купих първия път - съвсем случайно. Можеш да я ползваш като редуваш със Стеримара и така първо измиваш със Стеримар после духате нослето и след малко капваш от сребърната. Лично аз Коларгола го отказах (апропо в него има също сребро ако се зачетеш в рецептата), нещо бях чела че съдържа дето вече е отживелица и отхвърлено като полза ама хич и не помня подробностите.

Така или иначе дотук ние борим сополите с изброените води и ЛУК!!! Ако решиш капваш по 1 капка прясно изстискан сок от кромид лук в ноздричките - при мен като бременна имаше поразително бърз ефект - Брагодаря много на Ирка за тази бабина рецепта  Hug

Добре Хуанке, ще поразчистим  Crazy

# 46
  • Мнения: 6 461
Добро утро и от мен Simple Smile
Момичета в питанка съм newsm78
Малкият ми Пламен...вече трета вечер спи без памперс.
Преди да си легне пишка в памперса или ако не съм му сложила в гащичките ooooh!
Но вечерта не се напикава .Когато стане в осем и нещо ....преобличам го ...слагам го на гърне и не иска да чурка вътре.
Стиска се докато му сложа памперс или гащички.
Давайте съвет....
При Тошко когато го приучавах на гърне ...нещата се развиваха по друг начин.

# 47
  • Мнения: 781
Привет На новите мами и бебчета!  Hug

И аз отдавна не съм писала, но няма нищо ново. Бяхме малко  при бабите, по сватби, балове, другарси срещи.....хубави  поводи.
 За гърнето- Ивана сама с реши, че трябва там да  върши голямата работа, но за малката рядко казва..... все пак е нещо Wink
Кога ще се срещаме? Забравихме се........

# 48
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Дими, поздравления за това, че вече се учите без памперс!   bouquet
И ние трябва да започваме, ама..... знам ли от кога  newsm78

# 49
  • Мнения: 2
Благодаря ви много за сърдечното посрещане Hug.

# 50
  • Мнения: 1 878
По принцип щом сте се решили да махате памперса, то трябва да е винаги по гащи през деня и само за сън с памп, иначе детето се обърква - уж пишка пък му сухо в памперса, а в гащите мокрото се усеща - е ще се переме повече ама тоав е начина.
Аз затова все още изчаквам - нека стане горещо да съхнат бързо дрехите и да ходиме по боси крачета, че няма да насмогна с пантофи и обувки  Crazy


За среща съм ОК за петък по обяд ако времето ни позволи, може да се разходим към Южния парк  Thinking Мислете  Hug

# 51
  • Мнения: 1 810
Привет на всички ви  Hug
Привет и на новодошлите в отбора ни  Hug

Аз не съм писала скоро, но ме мързи ужасно, а и Стефанаки дивее, та повече сме навън.
Ние също се мъчим с гърнето, по-точно се мъчим с казването че има пиш и ако. Иначе като го сложа било то на гърнето или на тоалетната винаги върши нещо. Понякога се противи ужасно, но аз съм настоятелна.
Иначе има дни в които изкарва с 1 чифт гащи цял ден биз да се напишка в тях, но има и такива където се преобуваме по 5-6-7 пъти и прането е на ниво.  Joy

Стефанаки също е подстриган, голям рев при фризьорката. Сега е като хулиганче. С дългата косица си беше друго, ама доста му е топло на диването. Ще пусна снимки да го видите.

Хубавата новина от онази инфекция, за която ви бях писала е, че дадохме 2-ри път стерилна урина след приключване на антибиотика и резултатите са добри. Но трябва да завършим цикъла на лечение и сега сме на по-слаб антибиотик още 10 дни. Дано напълно приключим с тази искоря скоро.

За среща съм навита стига да не вали.

Слънчев ден от наси и много разходки  Hug

# 52
  • Мнения: 2
И ние се мъчим с гърнето, но при нас за пиш си казва и сяда на гърнето, а при ако пак си казва,но не иска да седне на гърнето, нито на тоалетна ThinkingЕ изпуска се по някога, но по рядко от преди

# 53
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте!

Добре дошла на val79! Hug

За среша и аз съм навита, а и в петък го дават да е хубаво времето, така че може и да се престрашим да се видим! Laughing

Gigi, дано след този антибиотик всичко вече да е наред!

kikа, ами хайде ако можеш идвай в петък! Малко е трудно да се организираме през събота и неделя! Но предполагам от септември месец тогава ще си правим срещите, че повечето вече ще работим!

Дими, не знам какъв съвет да дам, оставяй го по голо дупе пък все ще се престраши да седне на гърнето! Лъчи редовно в къщи си събува панталоните и гащите и се разхожда гола. Така когато й се припишка без проблеми си сяда сама на гърнето и си върши работата.  Laughing С мъжа ми се майтапим само да не й стане навик и като порасне да продължава да се мота без гащи! Laughing

Лек и приятен ден от мен! Hug

# 54
# 55
  • София
  • Мнения: 9 982
Ееее, много е готин Стефанаки с тази прическа! Аз противно на вас съм фен на късите косички при момченцата, и хич не го мисля като трябва да се подстригва дребното, скоро пак ще се режем, за да ни е хладно и да сваляме мацки по морето Simple Smile

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ама това е направо друго детенце!!!  Laughing
Много е готин Стефанаки!

# 57
  • София
  • Мнения: 329
Gigi много сладък този Стефанаки  Heart Eyes Хайде дано и всичко вече е наред и след антибиотика Simple Smile
Ние си чакаме още изследването пък дано няма нищо. Иначе намерих и купих от сребърната вода и имам чувството че помогна, въпреки че вчера като бяхме на Панчерово що сополи изтекоха  ooooh! Та съм се зачудила да не би да му дразни нещо на детето от тревите newsm78

Приятен и слънчев следобед от нас  Grinning

# 58
  • Мнения: 6 461
Пламен вече по малко започна да се отчита на гърнето Mr. Green
В момента му е много забавно приучаването на гърне Whistling
Дано скоро постигнем желаните резултати.

# 59
  • Мнения: 1 810
Благодаря ви за хубавите думи  Hug Heart Eyes

Ще хванем някое гадже скоро май  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт