ЛИПОСУКЦИЯ-ЗА ИЛИ ПРОТИВ

  • 8 481
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 170
Правих си преди 10г.Махнана ми брича но той върви заедно и дупе.Нямах паласки тогава.След липосукцията дупето ми стана като детско барабанче.Много се харесвах и изглеждах много добре.Спортувх,поддържах се всичко беше ок.Ама като забременях мама-мия  забравихсе.Сега си понасям пораженията.Но съм с надежда че с диета и масажи ще се възстановя донякъде.
Точно така е .През бременноста напалнях 23кг и сега страдам от това.Брича ми сега се вдигна на паласки гръб и ръце.Сега се опитвам с диети и масаж.Отслабнах малко но фигурата ми не е същата като преди..............
#Cussing out #Cussing out

Не можах да разбера нещо newsm78 Преди да забременееш си си правила липосукция на бричовете и след това си напълняла на паласки и гръб, така ли newsm78

# 16
  • Мнения: 4 678
 smile3513ПРОТИВ

# 17
  • Мнения: 1 243
дано да успееш с масажи и диети-стискам ти палци .Но при мен не действат.Една приятелка ми каза че лятото не е дпбре да се прави липосукция.Мисля д апроверя в клиника "КАмей"или нещо подобно беше във Варна и ако до есента не сам си върнала предишната фигура Sick отивам на ЛИПОСУКЦИЯ

# 18
  • Мнения: 170
дано да успееш с масажи и диети-стискам ти палци .Но при мен не действат.Една приятелка ми каза че лятото не е дпбре да се прави липосукция.Мисля д апроверя в клиника "КАмей"или нещо подобно беше във Варна и ако до есента не сам си върнала предишната фигура Sick отивам на ЛИПОСУКЦИЯ
Аз си я правих 98г. май в каря.При д-р Калкова.Сега преглежда на почивка някъде.Много съм доволна от нея.Тя ме предопреди тогава че ако надебелея ще вдигна на паласки.Но то като мине време забравяш.Аз тогава бях много слаба но имах само брич който не можех да махна ни с диети ни с целутрони и т.н.всичко опитах.Това се казват мастни депа.Та липосукцията е за дооформяне не тялото не е за отслабване,чрез нея се отстраняват такива мастни депа.И после никакво отклонение в кантара Stop защото  сланинките се трупат на други места.А за лятото наистина не е добре.Много е топло.Аз трябваше да ходя с клин 10дни и после 30с чорапогашник с бразил ефект за да имам опора на дупето и да залепне добре кожата.Голяма мъка беше.Ако ме питат ако можех да върна лентата дали рак бих си направила-Да бих защото наистина нямаше как да махна брича тогава и дупето ми изглеждаша страхотно то и сега така изглежда но нагоре с тези паласки  ужас Mr. Green.Така че си помисли добре а и сега много са напреднали в тази област .Може да има и по модерни методи.  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 975
А дали все още е много скъпо това удоволствие newsm78

# 20
  • Мнения: 170
А дали все още е много скъпо това удоволствие newsm78
Тогава беше 200$ на зона аз правих4 .общо 800$

# 21
  • Мнения: 393
Много пъти съм се замисляла за липосукция , но никога сериозно !
В момента съм прекалено дебела и това няма да ми помогне ...
Но преди година и половина бях отслабнала страшно много , отидох на ендокринолог по друг повод и след прегледа ми каза , че сланинките от вътрешната страна на бедрата и тези по пъпа са ми генетично заложени и никаква диета , нито спорт може да ги махне ! Та живот и здраве , ако отслабна ще се подложа и аз !

# 22
  • Мнения: 636
сметана, отслабни си и после липосукция ако има смисъл Peace
el.d.iv, болезнено ли беше като излезе от упойка? Аз ту се навивам за липо, ту се отказвам. Разкажи ни повече  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 424
Аз съм против  Peace
Много краен вариант е  Confused

# 24
  • Мнения: 170
сметана, отслабни си и после липосукция ако има смисъл Peace
el.d.iv, болезнено ли беше като излезе от упойка? Аз ту се навивам за липо, ту се отказвам. Разкажи ни повече bouquet
Липосукцията не е за отслабване Naughty
Упойката беше местна и процедурата продължи около3 часа не си спомням вече.Изтеглиха ми по 600мл от всеки крак.Ами не е страшно ти не виждаш и не усещаш.но и бях на 23г а тогава акълът ми беше друг.Сега като родих съм станала енда бъзла.Незнам не агитирам никой всеки да прецени за себе си.

# 25
  • Мнения: 157
Чувала съм, че заедно с мазнините, от организма се изтеглят и хормони. Това можело да доведе до хормонален дисбаланс след това.
Дали е вярно наистина?

# 26
  • Мнения: 636
Aми вярно е май Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 3 336
Копвам си отговора от една друга тема по същата тема:

Мацки, не се лъжете! Мнение на патИло  Rolling Eyes

Правила съм си липосукция преди години от глупост, защото имах почти невидим брич, резултата е видима дупка на едното бедро.

Когато се изтеглят мазнини от тялото по изкуствен начин никой не може да ви даде гаранция за нищо. По-добре диета и спорт, макар че и аз като се бях навила на тази липосукция, хората същото ми казваха, ама аз не, та не. На ми сега   Sad

Освен това има и смъртни случаи от липосукция, когато се изтеглят повече от необходимото мазнини примерно.

Сега не бих си я направила Peace
 

# 28
  • Мнения: 884
Преди седмица четох за нов вид липо през обедната почивка  Rolling Eyes В общи думи е безболезнена процедура за половин час  до час с лазер ,като след това може да отидете на пазар или на обяд  Wink ЕФЕКТЪТе постепен и видим след 3 месеца.  Цената беше 1700 англ.паунда на зона,като намлява за пакет от повече зони . Тези дни смятам да се поразтърся и ще пиша,ако някой се интересува.

# 29
Zdraveite momozeta,
Mogebi az sam malko po-golemicka ot cas  i mi se iska da se koregiram malko, bih iskala da poluca malko informazia za liposukzia vav Varna Ste se vrastam za 10 dni i mislia da napravia bedra i hanc vazmognolie zaedno?
Na 40 godi sam i mi se iska da se porazhubavia mogete li da mi dadete malko informazia
Blagodaria(niamam kiriliza)

Общи условия

Активация на акаунт