Стара Загора 29 - Секс, лъжи и свирки...

  • 36 096
  • 280
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
Херке, пробвай да натиснеш клавиша CTRL и задържайки го да въртиш скрола на мишката нагоре-надолу докато стигнеш до предпочитания размер (не разбирам какво не ти харесва на големия Mr. Green)

Другият вариант е да влезеш в падащото меню "View" от горната лента на Експлоръра, оттам "Text Size" и задаваш размер.
Резултати?

ЧЕСТИТ 1-ви ЮНИ НА ВСИЧКИ ДЕЦА И НА ТЕЗИ КОИТО СЕ ЧУВСТВАТ ТАКИВА!!!

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Джей имаш една цалиФка от сержи...оправих го Mr. Green Ама само една ей... Twisted Evil

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
Джей имаш една цалиФка от сержи...оправих го

А Сержи оправи ли го?
Щото ако не си и там мога да помогна Twisted Evil

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Джей имаш една цалиФка от сержи...оправих го

А Сержи оправи ли го?
Щото ако не си и там мога да помогна Twisted Evil
Отивай да работиш  Twisted Evil

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Честит празник на всички...!
Няма порастнали и непорастнали... Всички сме деца... Някои обаче успяват по-успешно да го скрият... Аз не съм от тях... И затова обичам да честитя на всички и всички да ми честитят празника...
Днес, 1 юни 2007 година... В двора на Дом за отглеждане и възпитание на деца лишени от родителска грижа "Незабравка"... Който се намира в град Стара Загора, на ул. Родопи № 48... Ще се проведе официално освещаване на Дома, освещаване на новото му знаме и име... Поканени са да присъстват всички от форума... Лично от Радина Стоянова... Тя не успя да ми даде покана, въпреки че няколко пъти по телефон ми каза - заповядайте... Така че, чувствайте се напълно в свои води да отидете при децата, ако имате възможност... Аз, за съжаление, няма да успея...
Утре, 2 юни 2007 година... В залата на Кукления театър, който се намира в гр. Стара Загора... На ул. генерал Гурко № 46... От 10:45 часа... Ще се проведе тържествен концерт по случай 1 юни - Деня на детето... В концерта ще участват всички възпитаници на Дома... Поканени са да присъстват всички от форума... Лично от Радина Стоянова... Тя пак не успя да предаде покана, но... По телефона няколко пъти ми каза - заповядайте... Отидете да ги видите, помните миналата година какъв страхотен концерт изнесоха...
Весело празнуване днес, на всички...!

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Благодаря за поканите.
А за днешно кафе никой не казва нищо...ами аз ще пия кафе пък който му се иска може да се присъедини към нас с агресора.

# 51
  • Мнения: 2 122
Честит празник на всички  деца /малки и големи/ и на всички, които се чувстват такива   bouquet

# 52
  • Мнения: 6 243
Херолинче, имам работа предиобяд, но към 12 - 30 - 13 ч. ще мина през Бирхалето. ко тогава ти се пие кафе, с удоволствие ще се присъединя.

# 53
  • Мнения: 619
Дали да не дойда и аз newsm78
Чакам пак свекървището,да видим какво ще стане,че днес нямам  повод за излизане.

# 54
  • Мнения: 753
Честит Празник на Всички Деца!!! Да са весели здрави и румени, само усмивки!
Питах приятелка, тя е от екипа на Кукления Театър, може да си я спомняте последния път Ви запознах с нея на Бирхалето(Злати, Жи, Стефчо), та тя ми каза, че до 10 юни няма да работи там заведението, правят му последни приготовления, ще работят след 10.

# 55
  • Мнения: 16
Честит празник мили деца!
Радвайте се на детсвото си и никога не пораствайте!
Весел празник!
  bigdance2  baloni  baloni   Party Time  Tada

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Хапке ще те чакаме на Бирхалето  Flutter

# 57
  • Мнения: 183
Честит Празник на всички деца малки и големи !
Тъкмо и аз се чудех дали ще се срещате , значи и аз ще дойда към 12 - 12.30 на Бирхалето , че последно време нещо мързела ме е обхванал Simple Smile

# 58
  • Мнения: 619
Къде ще ходим в неделя?
Честит празник,мили мои !
 Hug  bouquet

# 59
  • Мнения: 179
Честит празник на всички дечица и на всички,които се чувстват и ще си останат такива!

Общи условия

Активация на акаунт