Мият ли вашите мъже чинии понякога?

  • 18 819
  • 510
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 396
Много  рядко,понякога.

# 481
  • Мнения: 975
Мие ги ако е сам и си е готвил нещо,но ако съм там не ги и пипва Naughty

# 482
  • Мнения: 1 417
Не мие - за това пък ми е купил миялна Wink, не готви, не чисти, не пере, не глади, за сметка на това пък изкарва пари Mr. Green Никога не съм и имала намерение да го накарам, в къщи си имаме негласни правила. Леглото го оправя всяка сутрин, а шкафа му е подреден, като щандовете в магазина, за разлика от моя Confused

# 483
  • Мнения: 2 908
За втори път да се отчета,ама да добавя-освен,че изкарва пари,мие,чисти,глади си сам понякога ризите,пере,простира,понякога всичко сам го прави,храни бебето ако се наложи,води го на разходка,ако съм заета....не се сещам за друго,не че няма да забравя.... Mr. GreenОсвен това ги прави тези неща с огромно желание-аз му викам-дай аз да измия-той ми отговаря:не,аз искам,ти почивай.Е,не го карам насила Wink
Няма гласни или негласни правила в къщи-всеки прави тези неща.Наистина не разбирам жени ,дето са съгласни да са слугини в къщи newsm78-ама явно така им е добре.На който не му е добре така-прави нещо по въпроса. Stop

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 09:16 от афродита

# 484
Женене сме от 10 години.Отначало много ми помагаше-чистеше с прахосмукачката,пазаруваше,изхвърляше боклука,водеше и взимаше каката от градина,...но чинии не е мил.След  това имаше период на затишие-каката тръгна на училище.И двамата работихме до късно -аз и в събота.Натоварихме с не леката задача за първолачката да се грижи майка ми...Незнам как,сигорно и свекървата много  "помогна"  ,но всички тези неща постепенно ги забрави,и аз се бях нагърбила със всичко,докато не ни се роди още едно съкровище.Нещата постепенно "загрубяваха" и един ден ми падна пердето.Грабнах децата и право при мама.Там изкарахме повече от месец,.След хиляди обещания че ще прави всичко реших да пробвам.Голямата ни дъщеря е много щастлива ,че отново сме всички заедно.Та за таткото-първите дни правеше почти всичко ,но пак като чели взе да се отпуска на моменти,но и аз не се давам,ГРЕШКАТА СИ ПАК НЯМА ДА ПОВТОРЯ.Сега мие чинии та пушек се вдига.Мрънка и мие,но аз не чувам-ще свикне.Ако не ги измие не ги пипвам и аз.Той бил на работа,уморен ..Аз не съм ли!Така че внимавайте мили майки и съприги.Не показвайте че можете всичко,а само го казвайте.И не позволявайте на мама-свекърва да ви помага(все пак тя е негова майка,не ваша) да не станете пишман.Да обобщим:това че носи много пари незначи ,че работното му време е свършило.Давайте му постоянно задачки,иначе се отпускат и става лошо...Е,за сега толкова.ВНИМАВАЙТЕ И УМНАТА!!!

# 485
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
От няколко години за тази дейност се грижи миялната.
Преди- все някой трябваше да ги измие. Той.  На мен не ми пречеха особено.  Rolling Eyes

# 486
  • Мнения: 410
 Сряда вечер- неговата вечер!

# 487
  • Мнения: 3 611
Не само чинии мие, ми и колко други домакински неща правииии...  Peace

# 488
  • Мнения: 11
Женене сме от 10 години.Отначало много ми помагаше-чистеше с прахосмукачката,пазаруваше,изхвърляше боклука,водеше и взимаше каката от градина,...но чинии не е мил.След  това имаше период на затишие-каката тръгна на училище.И двамата работихме до късно -аз и в събота.Натоварихме с не леката задача за първолачката да се грижи майка ми...Незнам как,сигорно и свекървата много  "помогна"  ,но всички тези неща постепенно ги забрави,и аз се бях нагърбила със всичко,докато не ни се роди още едно съкровище.Нещата постепенно "загрубяваха" и един ден ми падна пердето.Грабнах децата и право при мама.Там изкарахме повече от месец,.След хиляди обещания че ще прави всичко реших да пробвам.Голямата ни дъщеря е много щастлива ,че отново сме всички заедно.Та за таткото-първите дни правеше почти всичко ,но пак като чели взе да се отпуска на моменти,но и аз не се давам,ГРЕШКАТА СИ ПАК НЯМА ДА ПОВТОРЯ.Сега мие чинии та пушек се вдига.Мрънка и мие,но аз не чувам-ще свикне.Ако не ги измие не ги пипвам и аз.Той бил на работа,уморен ..Аз не съм ли!Така че внимавайте мили майки и съприги.Не показвайте че можете всичко,а само го казвайте.И не позволявайте на мама-свекърва да ви помага(все пак тя е негова майка,не ваша) да не станете пишман.Да обобщим:това че носи много пари незначи ,че работното му време е свършило.Давайте му постоянно задачки,иначе се отпускат и става лошо...Е,за сега толкова.ВНИМАВАЙТЕ И УМНАТА!!!



Ако ми направи такъв номер,просто отивам,вземам си децата а ти стой си при майка си  Laughing Я си представи,че един ден мъжлето ти стегне сакчето и ти го връчи след като се прибереш от работа и каже : вече не ми трябваш,не ми готвиш,не ми чистиш,не ми шеташ не миеш чинийте.........ЗАКВО СИ МИ??Имаме се две деца,които остават при мене,вари при майка си да ти дойде акъла  Mr. Green
Много си ербап,ама ще ти омекнат капачките.Не казвам,че аз няма да вземам участие в дом.работа,но акцентирам в/у това че си хванала дърмите и си заминала като някаква победителка......а дали си такава  newsm78

# 489
  • Мнения: 210
Гостенин споко бе,след една година ще видиш анонимните теми ала "нещата не вървят","мъжа ми изневерява",
"имаме си любовница" и тем подобни. Laughing

# 490
  • Мнения: 1 615
...ама много загубен, ще знаете - щом така се меша в женски разговор... Сред мъже имаш ли кво да кажеш, се питам аз Wink

# 491
  • Мнения: 11
...ама много загубен, ще знаете - щом така се меша в женски разговор... Сред мъже имаш ли кво да кажеш, се питам аз Wink

Загубен да,но не и затова да се вра в женски разговор (а впрочем....къде пише че е женски разговор)  newsm78 Прелисти няколко страници назад и ще видиш че съм писал.Сред мъжете също имам какво да споделя и най-хубавото е ,че мнението МИ и това на мъжете с които съм приказвал е едно и също....т.е. нещата са такива както съм ги описал по-горе.


....и ако обичаш,недей коментира профила ми какво пише и какво не (нямаш заслуги затова)  Peace

# 492
  • Мнения: 1 615
'баси мъжете, бих казала при това положение Wink
Впрочем, доколко е женски разговорът - ами прочети заглавието на темата още веднъж! Пък ако наричаш някой мъж "жена ми", това е вече съвсем друга тема и съвсем различен разговор, нали? Wink
А какво ще коментирам аз ще реша, ОК? Аз не съм жена ти, забрави ли???

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 12:44 от Purmamarca

# 493
  • Мнения: 11
Именно че не си ми никаква,бъди скромна (овчица) и недей си позволява да разсъждаваш много (явно не ти отдава)  Mr. Green

Ей сег видях че си се допълнила.....това затвърдява писано по-горе  Simple Smile

# 494
  • Мнения: 1 615
Леле, момко, ти чак позеленя от злоба, че няма как да накараш всички жени да правят това, което ти искаш... Споко, ще вземеш инфаркт да си докараш! Wink Опитай се да приемеш някак факта, че не си толкоз чак важен, а?

Общи условия

Активация на акаунт