Носите ли часовници?

  • 5 711
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 677
Имам любима марка-Лонжин.

Ммм..Това искам да чуя как го произнасяш  Twisted Evil

# 76
  • Мнения: 3 760
Нося. Q&Q.

# 77
  • Мнения: 27 524
Не. Харесвам, обичам, но винаги спират при мен след определено време. Отказах се  Confused

# 78
  • Мнения: 13 512
Да, винаги. Ако го забравя- се връщам или изпращам някого да ми го донесе. имам няколко и ги сменям според случаите. Марки няма да споменавам.

# 79
  • Мнения: 274
Нося, но по-скоро като аксесоар. Не робувам на марките часовници. Гледам на външен вид да ми хареса. Дори рядко го ползвам по предназначение...само ей така за бижу. Whistling

# 80
  • Мнения: 872
След като изгубих един "Tissot" и един "Casio" вече не нося. И преди не носех постоянно, но на всичкото отгоре рядко да нося и пак да ги губя...От 2 години никакъв не нося.

# 81
  • Мнения: 3 405
Да, имного си го обичам, Пиер Карден е и е като гривна, изчистен, дискретен. Нося го на дясната ръка.

# 82
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Да!И аз,като Анджелина го нося на дясната ръка!

# 83
  • Мнения: 1 264
Откакто имам моб. телефон не нося часовник. Когато обаче си купувам телефона държа основано на скрийнсейвъра да има голям часовник.  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 857
нося да - в момента електронен модел на oxett

# 85
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не нося, но имам нужда. Не ми е удобно, когато съм в час да поглеждам телефона си колко минути ми остават до края, за да знам как да си разпределя времето.
Тази тема ме подсети да поразгледам по магазините, ама то пък учебната година свършва, но нищо.

# 86
  • Мнения: 2 849
Не нося ,от години .Имам алергия и ме дразни метала,трябва да е златен или сребърен .А нямам . Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 2 631
Нося от 7-ми клас един Q & Q... пластмасов, шарен  Twisted Evil
Това са вече 12 години!!!
Само 4 пъти съм сменяла батерията и всяка година на морето ходя с него...
Всъщност съм го сваляла от ръката си само 2 пъти  Embarassed Водоустойчив е!  Peace

Иска ми се да си купя някакъв метален, но трябва да е водоустойчив, че вече един така го прецаках за 2 дена  Crazy по навик  Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 143
Винаги съм с часовник. Нямам любима марка. Този, с който съм в момента, е подарък от мъжа ми и много си го харесвам.

# 89
  • Мнения: 3 886
не.На телефона  ми го  има  Peace

Общи условия

Активация на акаунт