метало -керамика на всички зъби

  • 16 449
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Щом е за корекция на треми(редки зъби)на фронтални зъби,може да се избере керамика.Металокерамиката не е така естетична.На фронталните зъби дъвкателното налягане не е така голямо,затова е за предпочитане само керамика.Но ако зъботехника и стоматолога си свършат качествено работата,керамиката ще е устойчива и при 6,7 зъби,където напрежението е най-голямо.

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
За предпочитанията раждане - зъболекар и аз избирам пак да родя, само не и да ми пилят отново зъбите  Naughty
4 коронки си сложих преди няколко месеца, голям кошмар беше, защото не ме хващат упойките и пиленето беше полу на живо /само единият зъб беше умъртвен/. Имах временни коронки, докато изработиха постоянните. Свикнах с новите зъби за около 10-тина дни и сега вече съм мноооооого доволна от усмивката си  Mr. Green
Но за следваща подобна процедура се навивам само под пълна упойка.
Удоволствието ми излезе общо 1000 лева.

# 17
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Момичета,след малко отивам на зъболекар.Умирам си от страх.Ще ми вадят нерви,пломба,ще пилят и коронка.
Много ме е страх.Сега ще ми вадят нервите и ще го затворят,ама от 10 дни съм с лекарство,защото все има чувствителност.Ами ако пак усещам?

Общи условия

Активация на акаунт