ХАЙДЕ НА ЛУНАТА- днес 1.06.2007

  • 4 296
  • 147
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Записвам се - и аз съм само на вода.
Успех на всички! Hug

# 31
  • Мнения: 6 902
Аз да се похваля, направих си току-що тае бо тренировката Mr. Green Започнах вече и вода да пия в промишлени количества, дано само да има ефект.

# 32
  • Мнения: 76
Запис и от мен.
До сега удържам фронта.
Успех на всички! Peace

# 33
  • Мнения: 3 647
ох до тук добре
второ кафенце
с малко канела и  водичка
 Embarassed

# 34
  • Мнения: 552
И аз да се запиша.
Започнах от вчера с намерението да изкарам 3 дни, но снощи прегреших с 1 домат и бучка сирене. Въпреки всичко съм 0,900 кг надолу  newsm44
Продължавам на кафе, чай с мед и вода, пък докъдето издържа.
Между другото не съм гладна  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 453
Да се отчета:три кафета и 5 чаши вода.Гладът го няма за сега, дано не се появи Praynig

Успех на всички  bouquet

Ето едно микс фрешче портокал с грейпфрут,заповядайте:

# 36
И аз да се отчета - досега 2литра вода и един ябълков фреш Embarassed.мислех да мина без него  newsm12но се почувствах зле - разтреперих се,започнах да залитам и ме заболя  главата ooooh!не знам дали ще издържа момичета, успех мили лунатички. Hug

# 37
  • Мнения: 3 453
И аз да се отчета - досега 2литра вода и един ябълков фреш Embarassed.мислех да мина без него  newsm12но се почувствах зле - разтреперих се,започнах да залитам и ме заболя  главата ooooh!не знам дали ще издържа момичета, успех мили лунатички. Hug

И на мен ми е ставало така мила и съм прекъсвала лунната.Днес се чувствам добре и мисля да я изкарам.Ако ти е лошо спирай я! Hug

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 392
И аз съм в групата Simple Smile
Сега си правя второ кафе, а водата + чая са пове4е от литър.

# 39
Честно казано спря да ми се вие свят но ако се влошат нещата я спирам милички Embarassedникога досега не ми е било така от диета а и съм самичка вкъщи Weary

# 40
  • Мнения: 498
И на мен нещо ми падна кръвното,но пих едно кафе с лъжичка кафява захар и ми поотмина.Надявам се да не съм прецакала всичко с тази захар

# 41
  • Мнения: 6 902
Честно казано спря да ми се вие свят но ако се влошат нещата я спирам милички Embarassed
Не се притеснявай, ако ти стане зле хапни нещо малко, може и да ти мине от него, а и няма да ти се отрази много.

# 42
Честно казано спря да ми се вие свят но ако се влошат нещата я спирам милички Embarassed
Не се притеснявай, ако ти стане зле хапни нещо малко, може и да ти мине от него, а и няма да ти се отрази много.
е бухтичка мерси миличка, пожелавам ви успешно лунуване и диетуване през почивните дни.В понеделник ще ви пиша за мойте резултати, а сега заминавам малко сред природата.Успех на всички лунатички Hug Hug Hug Hug Hug

# 43
  • Варна
  • Мнения: 535
Честно казано спря да ми се вие свят но ако се влошат нещата я спирам милички Embarassed
Не се притеснявай, ако ти стане зле хапни нещо малко, може и да ти мине от него, а и няма да ти се отрази много.

Бухтичка, гледам ти линийката...Аз съм същите кг. като теб, и гоня пак същите. От колко време се мъчиш да ги сваляш и на линуване по колко надолу си.
Моята диета вече е 6м май, е прегрешавала съм. Линуванията нещо нямат ефект, или дори да имат е минамлен. Кажи как е при теб?

# 44
  • Мнения: 6 902
Бухтичка, гледам ти линийката...Аз съм същите кг. като теб, и гоня пак същите. От колко време се мъчиш да ги сваляш и на линуване по колко надолу си.
Моята диета вече е 6м май, е прегрешавала съм. Линуванията нещо нямат ефект, или дори да имат е минамлен. Кажи как е при теб?
Започнах към средата на март, изкарах една седмица много добре, бях свалила, но след това се започна едно ядене и всичко отиде по дяволите. Та след това започнах с 55 кг в средата на април, което прави вече месец и половина откакто станах по-сериозна. В началото смъквах малко по-добре, но сега за последния килограм ми трябваха две седмици да го смъкна. Не ми се мисли с това темпо още колко време ще отслабвам. Лунуването ще ми е четвърто. На първото свалих само 300 гр., а бях стриктна, само на вода и то от сутринта до вечерта. На второто не свалих нищо, но тогава прегреших малко преди края му. На третото свалих 600 гр. и това ми е най-доброто постижение. И за това не се надявам на много, 300-400 гр. ще ми е добре.

Общи условия

Активация на акаунт