Мнения за Др. Николай Генов от Панацея?

  • 18 423
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 84
Здравейте, момичета.
Пращат ме при него за консултация при ендокринолог - гинеколог, но не знам нищо за него.
Чудя се дали да не потърся някой в Майчин дом, нали там били най-добрите специалисти.
Благодаря ви предварително за мненията Hug

# 1
  • Мнения: 1 529
Да не те е пратила доцент Андреева?

# 2
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета.
Пращат ме при него за консултация при ендокринолог - гинеколог, но не знам нищо за него.
Чудя се дали да не потърся някой в Майчин дом, нали там били най-добрите специалисти.
Благодаря ви предварително за мненията Hug

Освен да ти вземе много пари - друго не очаквай. Шарлатанин!

# 3
  • Мнения: 4
Да, д-р Генов наистина взима доста за преглед и лечение, но аз лично съм много доволна от него. Благодарение на него си имам едно малко съкровище.

# 4
  • Мнения: 59
Аз мисля, че зависи за какво отиваш.Ако е за хормонално лечение-да, но ако е за друго-не си струва. А толкова пари ще ти вземе, че свят ще ти се завие.

# 5
искам да ви кажа две неща
1.генов е не само акушер-гинеколог но и ендокринолог. ТОва е отлична комбинация за д-р лекуващ женски болести! в България има само 3ма такива доктори!
2. ходя при него от както ми се е наложило да посещавам гинеколог! страшно съм доволна, минала съм съм през какво ли не,налагало се е да ме лекува от какво ли не - и всичко е направено с професионализъм! без последици за моя организъм и без излишни манипулации!
д-ра е много добър!!! взима скъпо,но определено си заслужава!
мои приятелки ,които са го посещавали посъветвани от мен,са също страшно доволни!
за един доктор е важното да те излекува а не да е любезен и какъв още беше там........а що се отнася до промивки - да,Генов прави такива на всяка пациентка отишла при него за пръв път! но не виждам нищо лошо в това - промивката е най-много 10 лв. и няма да навреди на никого,само може да ви помогне!
успех

# 6
  • софия
  • Мнения: 257
За парите няма две мнения, ще ви одере кожата. Като ендокринолог не мога да кажа какъв специалист е, но като гинеколог - направи ми коагулация на раничка на шийката на матката при бременост - след това стигнах до аборт #Cussing out Може и така да си е било писано, но и той помогна. Вие си преценявайте!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 277
Мнението ми? Ами ужасно е, нямам думи просто. 2 години след раждането на сина ми ми спря цикъла.Отидох при него с големи очаквания и надежди и разбира се по препоръка на друг лекар.Елементарни неща не ми направи, но за сметка на това ми изпразни джоба с изследвания като скенер на хипофизата, сто вида хормони, а не беше пуснал едни обикновени кръвни изследвания.Както и да е аз спрях да ходя при него и след 5-6 месеца съвсем без никакви лекарства и съвсем от само себеси всичко си дойде на място.Лекари като него - много прехвалени, с много статии в интернет и участия в телевизионни предавания напоследък взех да недолюбвам Simple Smile
Но в крайна сметка всеки си преценява за себе си.

# 8
Мнението ми? Ами ужасно е, нямам думи просто. 2 години след раждането на сина ми ми спря цикъла.Отидох при него с големи очаквания и надежди и разбира се по препоръка на друг лекар.Елементарни неща не ми направи, но за сметка на това ми изпразни джоба с изследвания като скенер на хипофизата, сто вида хормони, а не беше пуснал едни обикновени кръвни изследвания.Както и да е аз спрях да ходя при него и след 5-6 месеца съвсем без никакви лекарства и съвсем от само себеси всичко си дойде на място.Лекари като него - много прехвалени, с много статии в интернет и участия в телевизионни предавания напоследък взех да недолюбвам Simple Smile
Но в крайна сметка всеки си преценява за себе си.

аз също имах подобен проблем с цикъла! Д-р Генов ми помогна без да ми е праввил почти никакви изследвания - само най-необходимото! всичко е толкова субективно!!! не е нужно да се изказвате така категорично!!! на мен д-ра ми е помагал много и аз не мога да се оплача,всеки преценява сам за себе си! щом не ви харесва не ходете при него! и още нещо.......едва ли въвъ вашия случай йръвните изследвания са били наложителни! все пак Генов е доктор и разбира малко или много от медицина!!!

# 9
не всички диагнози се правят на базата на кръвни изследвания! особено при женските проблеми...

# 10
  • Мнения: 530
И моето мнение за този шарлатанин е отвратително. Взе ми една пачка с пари за нищо. Добре, че се пренасочих към друг лекар. Генов дори твърдеше, че ако един ден имам дете ще е цяло чудо. Е, да, то чудото се случи и то много лесно. Добре, че навреме се отървах от този "лекар".

# 11
  • София
  • Мнения: 3 414
 Sick друго нямам какво да кажа.не съм излиза от кабинета му с по малко от 70 лв "сметка",за това става да пише цифри и да събира.

# 12
  • Мнения: 1 529
70 лева ,но за какво???
Защото ако е за преглед+ехограф +микроскопско изследване е ОК.

# 13
  • софия
  • Мнения: 257
Кое му е нормалното ехографското изледване влиза в прегледа , абе професорите не си слагат такива тарифи. Това да не е ресторант, той и ръкавиците ще ти ги включи в сметката като разход. #Cussing out

# 14
  • Мнения: 1 529
Казах,че е нормално ,защото дори и един преглед с ехограф в дълбоката провинция излиза 30лева.....И отделно се таксуват вземането на цитонамазка и т.н.

# 15
  • Мнения: 530
а що се отнася до промивки - да,Генов прави такива на всяка пациентка отишла при него за пръв път! но не виждам нищо лошо в това - промивката е най-много 10 лв. и няма да навреди на никого,само може да ви помогне!
успех
Айде стига бе! Как така ще прави на всяка пациентка задължително, а пита ли я преди това иска или не. И после назначава още 10 такива промивки, че имаш гъбички, нали. Тези промчивки ги прави с един разтвор, който всяка от нас може да си направи в аптеката. ШАРЛАТАНИН!

# 16
  • Мнения: 3 695
И аз ходих при него преди няколко години и моето мнение е същото като на повечето от Вас. Не казвам, че не става като лекар но не можеш толкова скъпо да взимаш и да назначаваш 10 промивки от по 10 лв. Вторият път не ходих на всичките промивки и не видях особенна разлика.

# 17
  • Мнения: 1 529
все пак Генов е доктор и разбира малко или много от медицина!!!

И ние не сме за изхвърляне!

# 18
Ужас!!!
Много се притесних! В понеделник имам час при него. При много лекари съм била и всички по еднакъв начин ме лекуваха, разбира се без ефект! Този доктор ми го препоръчаха, но сега като чета тук направо се обезкоражих.Незнам, дано да си свърши работата, че направо съм се отчаяла много!!!

# 19
  • Мнения: 402
Пълен некадърник е!!!! Грубиян и алчен шарлатанин. Naughty

# 20
ходих в понеделник, мина ми прегледа. 90 лв платих, и на мен ми направи тези прословути промивки  Simple Smile
Аз си знаех, че имам СПЯ, но той каза, че е много лошо положението. И сега съм още по-притеснена. Добре, че поне го навих да си направя хормоналните изследвания другаде, че да ми излезе по-евтино.
Успех на всички!

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


    Според мен 70% е рекетьор.такива цени никъде няма.И наистина тези промивки са банални.Не пита дали искаш, а ги прави.Разбрах, че понякога могат и да навредят.

 По-добре си намери друг специалист.Този ще ти взима постоянно огромни суми и ще ти измисли хиляди болест.Има две теми във форума за него, доста го оплюха.

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


    Според мен 70% е рекетьор.такива цени никъде няма.И наистина тези промивки са банални.Не пита дали искаш, а ги прави.Разбрах, че понякога могат и да навредят.

 По-добре си намери друг специалист.Този ще ти взима постоянно огромни суми и ще ти измисли хиляди болест.Има две теми във форума за него, доста го оплюха.

# 23
  • Мнения: 3 695
и аз така мисля  Peace
сменяй го с друг лекар

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        Ето я същата тема в проблемното. Толкова е любим на всички ни, че и две теми има за него.  Twisted Evil

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=57400.0
       

# 25
  • Мнения: 693
Аз мисля, че зависи за какво отиваш.Ако е за хормонално лечение-да, но ако е за друго-не си струва. А толкова пари ще ти вземе, че свят ще ти се завие.

Напълно подкрепям!
Много сте крайни, момичета.....на мене и моята приятелка, коята нямаше мензис повече от година, защото никой не можа да и помогне ни е помагал!

И наистина попрекалихте, ако кажете, че не искате нещо няма да ви го направи насила  Crazy и чак пък да измисля болести newsm78

# 26
  • Мнения: 402
ще ми се такива некадърници като него да вземат да се поинтересуват малко от човешките реакции от него и да се променят ,а ма не би  ooooh! гледа само да си напълни джобовете и толкоз  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 402
[quote author=Katinche link=topic=195036.msg7299633#msg7299633 date=120904207
И наистина попрекалихте, ако кажете, че не искате нещо няма да ви го направи насила  Crazy и чак пък да измисля болести newsm78
[/quote]


АААА не-задължително всички имаме според него СПЯ в много тежка фаза и задължително трябва изследвания за 200 лв, иначе живи да се погребем #Crazy Няма такъв шарлатанин просто  #2gunfire

# 28
  • Мнения: 1 529
Не исках да се включвам,обаче това за изследванията за 200 лева не сте прави.
Където и да съм ходила,винаги излизат толкова.Без направление имам предвид.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 580
           За вагинален преглед, ехограф и цитонамазка ми взе 90лв. И това преди 4год. За сравнение сегашния ми гинеколог, при това добър гинеколог ми взима 40лв.
         
       

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 17:49 от alessina

# 30
  • Мнения: 5
Здравейте, искам да изкажа мнението си за въпросния "доктор". Преди няколко години ходех на прегледи при него. Да, взимаше доста пари, но смятах, че си заслужава (беше мил и внимателен), докато не се наложи да го посетя не за профилактичен преглед, а във връзка с проблем. След като ме наблюдава и лекува в продължение на месец и половина (за което съм си плащала солено) поради липса на менструация, получих силни болки в коремната област и кървене. Неговата диагноза беше :разширени фоликули на яйчниците, предписа ми кръвоспиращи. На следващия ден, след три припадъка и един куп други неприятности попаднах в Майчин Дом, където благодарение на Д-р Божилов (който беше на смяна и за секунди постави правилната диагноза) излязох успешно от доста критично положение - оказах се с извънматочна бременност (2ри месец!), разкъсване на тръба и т.н. Слава Богу, благодарение на Д-р Божилов и въпреки всичките травми в момента имам чудесно момченце на 4 г. и чакам второ бебче през декември!
Та, съветът ми - стойте мадалеч от "Доктор" Генов!

Общи условия

Активация на акаунт