Рецепти

  • 138 895
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Някой знае ли как се приготвя домашна оризова каша, която да е подходяща първа храна на 6 м бебе ?

# 46
  • Русе
  • Мнения: 170
Някой знае ли как се приготвя домашна оризова каша, която да е подходяща първа храна на 6 м бебе ?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=7750.0 - виж тук

# 47
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
 ooooh! поне 10 пъти съм я чела тая статия, каде са ми били очите, чак сега схванах как става, благодаря  Hug

# 48
# 49
Честичко си я препрочитам тази тема  с рецептите, особено като търся нещо лесничко и вкусно заготвене.  chef

# 50
  • Мнения: 966
благодаря за рецептите  bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 1 076
Благодаря!

# 52
  • Мнения: 2 616
Миоки, страшна си. Много ти благодая, тъкмо вече се чудех и аз какво да ям с тези безмлечни и антиалергенни диети, които спазвам, а тук открих много вкусни нещица и за мен   bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 2
Сърдечно благодаря   Hug Grinning

# 54
# 55
  • Мнения: 925
Еййй, браво, че сте изровили тази тема!   bouquet Страхотна е, защо ли не я заковат... Simple Smile

# 56
  • Мнения: 3
zdr.nie sme na 5 meseca i polovina i neznam ot kakvo moga da my pravq piyreta.moga li da my davam sypi4ki pi6ete mi Sad

# 57
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Бебо е на 6 месеца и половина. Редувам зеленчукови с месни пюрета, ту купени, ту домашни, слагам жълтък от време на време когато имам пресни яйца. Давам и каши, като последната не видях че била с глутен, та и глутена взех че въведох. През ден замествам кашата с плодово пюре с козе кисело мляко. Много ми е трудно обаче да приготвям домашните пюрета, защото все гледам да са с домашни продукти, а те трудно се намират. Вие купувате ли зеленчуците, месото, та всичко е толкова изкуствено...

# 58
  • Мнения: 220
Благодаря че сте изровили тази тема   bouquet

# 59
  • Мнения: 24
рецептите са супер. благодаря

Общи условия

Активация на акаунт