ексфолиант за лице

  • 5 730
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
На Ейвън в момента, доволна съм.

# 16
  • Мнения: 99
аз ползвам в момента garnier pure с частички, амааа имам чувство, че нищо не прави.аз предпочитам ексфолианти, които наистина остъргват Simple Smile

имам абсолютно същите впечатления от garnier  Naughty
vichy съм ползвала отдавна, по-скоро са ми положителни спомените, ама в момента май клоня към eucerin, че след раждането кожата на лицето ми хич не ме кефи  Cry

# 17
  • Мнения: 341
о, тема за следене Simple Smile аз ползвам в момента garnier pure с частички, амааа имам чувство, че нищо не прави.аз предпочитам ексфолианти, които наистина остъргват Simple Smile

Вземи тогава Swiss Formula. И аз такива обичам. Току пробвам нещо различно, но все към Swiss Formula се връщам. Има 2 или 3 вида, в зависимост от типа кожа.

# 18
  • София
  • Мнения: 83
Аз съм доволна от ексфолианта на Регал

# 19
  • София
  • Мнения: 3 789
Има една нова серия на Дева- синия им ексфолиант е страхотен. То е много меко гелче и е супер

# 20
  • Мнения: 14 490
о, тема за следене Simple Smile аз ползвам в момента garnier pure с частички, амааа имам чувство, че нищо не прави.аз предпочитам ексфолианти, които наистина остъргват Simple Smile

и аз така. а такива са май само на фрийман. напоследък смених доста но мисля да се върна към тях.

# 21
  • Мнения: 52
Аз използвам на джонсън-ексфолиант,но не е нещо особенно.Мисля да пробвам нещо друго.

# 22
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,къде в София се продават тези ексфолианти на Фрийман? Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 401
а вместо измиващ гел ли ползвате ексфолиант?или по-рядко ?

# 24
  • Мнения: 544
а вместо измиващ гел ли ползвате ексфолиант?или по-рядко ?
Ексфолианта го ползвам веднъж седмично, лятото може и два пъти, но аз лично не прекалявам Peace

Общи условия

Активация на акаунт