БОЯ ЗА КОСА

  • 3 199
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 176
Не се боядисвам,но съм чувала добри отзиви за PALETTE. Peace

# 31
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

 Peace

И двете са страхотни. До сега бях с Vitality's шоколадово кафяво. Супер беше. От 3 месеца съм с Bess - пак е страхотна

# 32
  • Варна
  • Мнения: 440
След много лутане от пове4е от година се боядисвам с BES на Christian of roma .Ефектът е поразителен. Много си харесвам косата  Flutter

# 33
  • Мнения: 1 881
[
И двете са страхотни. До сега бях с Vitality's шоколадово кафяво. Супер беше. От 3 месеца съм с Bess - пак е страхотна

Може ли да обясниш как изглежда Виталитис /точно шоколадовото ме интересува/, номер има ли. А къде я намирате..........

# 34
  • Мнения: 113
Аз от две години се боядисвам само с професионалната на Шварцкоф и съм доволна и то точно в шоколадово.

# 35
  • Мнения: 7 186
Londa и Yunsey- от професионалните серии.

# 36
  • Мнения: 1 426
от години съм на Палете. Доволна съм.

# 37
  • Мнения: 4 621
Боядисват ме в салона  с Лореал Peace

# 38
  • Мнения: 323
Зависи от цвета,според мен.
Например Вела прави страхотно червено,но на моята коса трае само 2 седмици #Cussing outПалете е същата работа,че май и по лоша.Досега не съм открила трайна червена боя,за другите цветова не мога да коментирам.Едно време се боядивах 4ерна с българската Импресия-нямаше после махане и това е.

# 39
  • Мнения: 1 282
Londa!!!
Ползвала съм и Palette и Garnier, но много бързо ми пада боята.

# 40
  • Мнения: 341
Според мен зависи и от цветовата гама. Специално за червените тонове (каквито аз ползвам) смятам, че Wella имат най-интензивни такива.

# 41
  • Мнения: 2 152
Лореал - няма друга такава боя за мен.На всеки 2 месеца се боядисвам с тъмно русо, вече 3-та година.Косата ми е супер, здрава, лъскава, не цъфти.
Много съм доволна Peace

# 42
# 43

Общи условия

Активация на акаунт