Амниоцентеза - къде и при кого?

  • 7 521
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 332
karfichka, можеш ли да споделиш всичко наред ли е с изследванията на приятелката ти?  Praynig

# 31
  • Мнения: 13 812
И аз чакам да кажете какви са резултатите...

# 32
  • Мнения: 393
Има ли нещо ново за резултатите?

# 33
  • Мнения: 832
А знае ли някой дали проф.Кременски има генетична лаборатория във Варна?Или прави тези изследвания само в София?

# 34
  • Мнения: 2 746
Във Варна генетичната лаборатория се ръководи от доц.Ангелова в болница "Св.Марина".Казват, че е добър специалист.

# 35
karfichka, можеш ли да споделиш всичко наред ли е с изследванията на приятелката ти?  Praynig

Здравейте, момичета!
Извинявайте, че не писах веднага като научих. А и за дълго бяхме на място, където нямам компютър и интернет.
Да, всичко е наред. Приятелката ми си получи изследванията три седмици след амниоцентезата: здраво е детенцето и е момче. В момента тя си кара хубава бременност и дано до края да е така.
Благодаря на всички за това, че ми писахте дори толкова по-късно след като аз пуснах поста.

# 36
  • Мнения: 2 332
karfichka, можеш ли да споделиш всичко наред ли е с изследванията на приятелката ти?  Praynig

Здравейте, момичета!
Извинявайте, че не писах веднага като научих. А и за дълго бяхме на място, където нямам компютър и интернет.
Да, всичко е наред. Приятелката ми си получи изследванията три седмици след амниоцентезата: здраво е детенцето и е момче. В момента тя си кара хубава бременност и дано до края да е така.
Благодаря на всички за това, че ми писахте дори толкова по-късно след като аз пуснах поста.

Страхотна новина!!! Нека сега приятелката ти да се наслади на бременността си необезпокоявана от нищо!    Hug

# 37
karfichka, можеш ли да споделиш всичко наред ли е с изследванията на приятелката ти?  Praynig

Здравейте, момичета!
Извинявайте, че не писах веднага като научих. А и за дълго бяхме на място, където нямам компютър и интернет.
Да, всичко е наред. Приятелката ми си получи изследванията три седмици след амниоцентезата: здраво е детенцето и е момче. В момента тя си кара хубава бременност и дано до края да е така.
Благодаря на всички за това, че ми писахте дори толкова по-късно след като аз пуснах поста.

Страхотна новина!!! Нека сега приятелката ти да се наслади на бременността си необезпокоявана от нищо!    Hug

Ами, така си е. Само спи, яде, разхожда се и просто цъфти.

# 38
# 39
  • Мнения: 3 069
Чудесно Peace
Дано изкара спокойна и безпроблемна бременност!

# 40
  • Мнения: 13 812
Страхотна новина
От тук нататък я очакват много сладки моменти и най - важното спокойно доносване!
Аз като се успокоих след резултата от амниоцентезата от 66 килограма станах 86 ...
Simple Smile

# 41
Страхотна новина
От тук нататък я очакват много сладки моменти и най - важното спокойно доносване!
Аз като се успокоих след резултата от амниоцентезата от 66 килограма станах 86 ...
Simple Smile

Ау, дано да успееш да ги посвалиш малко. Аз качих 20 кг за цялата бременност и все още съм с 10 кила отгоре.

# 42
  • Мнения: 533
Амиоцентезата ми я прави д-р Велев в Шейново,наистина ме боля по-малко отколкото взимане на кръв!

Общи условия

Активация на акаунт