Притеснена съм-падна и се удари

  • 12 253
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 050
Моят тъкмо се научи да се качва на спалнята, дивана и други подобни. Обаче още не може да слиза  ooooh!  ooooh!  ooooh! Редовно пада с главата напред.


Научи го ти. Крис на 10 месеца се катереше и аз му показах как да слиза, та да съм спокойна: завъртах го, както е по корем с краката надолу и полека го свличах докато усети пода под стъпалата си. След няколко повторения го схвана и качи ли се, слизаше много внимателно назад. Grinning

Той сам се научи. И аз не знам как. Просто започна да се изплъзва назад по корем, докато се свлече от леглото на земята, стъпил на краченца.

# 76
  • Мнения: 8 999
Не само са падали, но дъщеря ми, диването проклето, два пъти я фрасна люлката по главата и пак не й идва акъла на място - кървища, шевове... Наблюдавай детето, да си почива повече, а ако го заболи главата /не на мястото на удара, а обща болка/ или му се гади и повръща - тичай да му направят снимка. Ако бил страшен ударът, то щеше да се парализира веднага, така че не се притеснявай излишно. Главите, както казват лекарите, са им все още гумени  и поемат по-тежки удари без последици. Най-много някое леко комоцио, но не е страшно.

# 77
  • Мнения: 479
Моя бебо е на 7месеца и преди месец падна от проходилката (тя се скъсала) и той по гръ на пода рев, рев ... следях го как е 2 дни дали има някаква разлика в поведението, но не открих. Все още психически не съм готова за тези падания.

# 78
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Щом го е видял лекар и е казал, че всичко е наред не бива да се тревожиш излишно.
подкрепям напълно!
на се самообвинявай. Просто следи реакциите на детенце няколко дни и ако видиш нещо притеснително- пак при лекар

Общи условия

Активация на акаунт