Остаряват ли мъжете ..

  • 2 148
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405
Мъжете могат да остаряват

  така     или

  така   

а жените

  така    или

  така  

няма особена разлика


         

# 31
  • Мнения: 677
Кои са признаците, че някой мъж "остарява"?
да не чакаме 7-ма страница за дефиницията..

# 32
  • Мнения: 1 080
Основен признак изживени години  Сопрано .Другото е душевност и все пак ,дали пък това,ЧЕ влагаме повече нерви и чувство(от които злобата не на последно място Mr. Green)  не ни съсипва преждевременно ?

# 33
  • Мнения: 3 405
Сопранов (май) имаше превид друго, което се появява обикновено към 7-ма страница  Grinning А, Сопранов?

# 34
  • Мнения: 822
оффф, Л. Иванова с нейните 25 пластични операции хич не ми е катедрала, ама нейсе.
за мъжете не е задължително да са красиви - нито на младини, нито после, за разлика от жените.
А грозните какво да правим,като не отговаряме на изискванията?Аз казах,че има нужда от бесилки вместо лампи по улиците... Tired
Иначе мъжете остаряват,вероятно е красиво,защото със сигурност оглупяват...а нали друг мит гласи,че красотата и умът не живеят под един покрив...

# 35
  • Мнения: 3 569
Основен признак изживени години  Сопрано .Другото е душевност и все пак ,дали пък това,ЧЕ влагаме повече нерви и чувство(от които злобата не на последно място Mr. Green)  не ни съсипва преждевременно ?

Истината е, че злобата състарява, съгласен съм. Добродушните хора винаги изглеждат по-младолики.

# 36
  • Мнения: 822
Основен признак изживени години  Сопрано .Другото е душевност и все пак ,дали пък това,ЧЕ влагаме повече нерви и чувство(от които злобата не на последно място Mr. Green)  не ни съсипва преждевременно ?
Истината е, че злобата състарява, съгласен съм. Добродушните хора винаги изглеждат по-младолики.
Аз,като напълнея,и изглеждам по-млада...Това прави ли ме добродушна?... Grinning

# 37
  • Мнения: 3 405
Аз дебела злобарка май не познавам  Wink все са едни съсухрени, престарели.

# 38
  • Мнения: 669
Зависи! Има дами, които се поддържат много добре и изглеждат страхотно за годините си. А има мъже, които напълняват, оплешивяват и побеляват на 30 г. Все по-често срещам такива. Да не говорим, че по официални данни, над 40% от мъжете във възрастова граница 35-40 г, имат сериозни проблеми с ерекцията и еякулацията..  А това доста се отразява на самочувствието и поведението им.
Времената се промениха, всеки може да предприеме нещо и да изглежда много добре-мъж, жена, няма значение!

# 39
  • Мнения: 2 811
не и по мои наблюдения. зависи от мъжете и жените. аз изглеждам по малка от приятеля си, който пък е по малък от мен. женската кожа е по тънка, но мъжката пък е по груба и стават повече бръчки.въпрос на ген и на начин на живот. но пък няма голямо значение,защото колкото и добре да остарява една жена , ако ще супер да изглежда тя ще е "дърта", а мъжът ще е "опитен". пък ако ще със шкембе, плешив и грозен:)) въпрос на манталитет. като гледам майка ми и баща ми, той много остарява психически. 55+ е много крехка възраст явно,защото само за болести говори горкият. много си се вживява.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Може  на старини да изглеждат по - добре , но последните проучвания показват, че умират по - млади от жените  Confused

# 41
  • Мнения: 3 423
Може  на старини да изглеждат по - добре , но последните проучвания показват, че умират по - млади от жените  Confused
Ми кой знае ква анаконда им се увива около врата.

# 42
  • Мнения: 677
С отровата се свиква, със задуха - не!

# 43
  • Мнения: 393
Зависи си от човека ... преди малко погледнах майка ми ...  на 62 г ... е няма такава жена .  Heart Eyes
Чак мен ме хваща срам , защото съм на 25 г , а тя и сега е по - красива и по подържана от мен .
Но просто нямам нерви като нея , всеки ден да следя какво ям , да съм вечно на ограничение и още един куп неща , които ми се виждат непосилни . 
Баща ми е другата крайност - по - млад е от нея с 5 години , но си изглежда на годините ... пусна шкембенце и въобще не му дреме как изглежда .



Чудя се дали изглежда толкова по - млада , защото си е взела по - млад мъж ... взема и аз се огледам за някой на 20 - хиххихи

Общи условия

Активация на акаунт