Синът ми ми изкара акъла

  • 3 027
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 455
Ами баща ми ги купи,ще го питам довечера,от ф-ма за дограма са.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 105
ОК. Благодаря, пиши ми на ЛС после като разбереш.

# 32
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ужас! Аз много се страхувам, защото малкият се катери да наднича през прозорците, но не само наднича, а се опитва да се провеси... Не смея да оставя отворен прозорец, ако не съм в стаята при него, още не умее да ги отваря сам, но когато се научи...

# 33
  • Мнения: 2 722
Моля пишете направо тук за тези ключалки за ПВЦ дограма - мисля че много от нас ще се заинтересуват.
 След като видях Милен висящ половината вътре, половината навън на прозореца на 5 етаж, при положение че за да стигне до дръжката на дограмата е трябвало да мине по един шкаф и след това по радиатора, направо не мога да застана минута спокойна когато той е в другата стая.  Извадих късмет че главата му е куха, та като ме усети се свлече вътре в стаята, а не натежа напред /всичко това преди една година/  Confused

# 34
  • Мнения: 5 468
Откакто Гери започна сама да си отваря терасата, сложихме на най-високото място на вратата райбер. Дърпа, дърпа тя дръжката, но вратата не се отваря.
Страх ме е, защото излиза на терасата, качва се на стол и гледа отгоре. Терасата й се пада до гърдите и уж не може да падне, но знам ли й акъла... Ако се набере малко, за да види нещо по-добре и... не знам.
Имала съм и аз подобен случай. Терасата отворена, тя зяпа от нея, а аз вътре в стаята. За 1 мин. отивам до кухнята, връщам се - Гери я няма на стола. Хуквам към терасата, няма я... и поглеждам надолу ревейки... няма я, слава Богу. Озъртам се навсякъде като луда, накрая я зървам клекнала зад барчето на телевизора и ме гледа ухилена. Крие се! Мислех да й отупам праха, но бях толкова съсипана от силната емоция, че махнах с ръка и купих райберите.
Трябва много да ги пазим Peace.

# 35
  • Мнения: 1 455
Момичета говорих с баща ми,той работи във такалва фирма и ми каза къде ги внасят,сега ще търся техни координати.Фирмата е Тивес и цената им е 7,00 лв.,това е за ПВЦ дограма,а за алуминиева са по скъпи.

# 36
  • Мнения: 2 891
Мрежа, комарник или висок парапет. Друго не виждам, какво може да направиш. Успокой се   bouquet

# 37
  • Мнения: 47 991
Момичета говорих с баща ми,той работи във такалва фирма и ми каза къде ги внасят,сега ще търся техни координати.Фирмата е Тивес и цената им е 7,00 лв.,това е за ПВЦ дограма,а за алуминиева са по скъпи.
много ви моля и аз да напишете координати за тези кл'чалки, защото това ми е най-големия кошмар
дъщеря ми по принцип е страхлива, но синът ми още от сега е голямо камикадзе и не се съмнявам че някой прекрасен ден ще успее да се докопа и до прозорците ooooh!

# 38
  • Мнения: 4 473
Стресът е неописуем, и разбираемо. Sick
В къщи прозорците са плъзгащи, като в хола, където прекарваме най-много време, прозорецът е на височина 60-70см от пода (панорамен). А, познайте дали изобщо го отваряме, когато Гери е в стаята! ooooh! Отваря се, колкото да се проветри, а през останалото време се пържим на затворено Tired

# 39
  • София
  • Мнения: 568
Момичета понеже имах подобен случай,не прочетох темата,но искам да кажа,че продават ключалки за ПВЦ дограма,ние ги купихме за 20,00 лв. едната,сложете си за да ви е по спокойно.Така с ключалката не може да отвори,освен ако няма ключ.
Къде ги продават?
Ще обезопасим при всички положения!!!

В Комо продават такива стопери за не повече от 10 лв.  Peace

# 40
  • Мнения: 1 455
Момичета понеже имах подобен случай,не прочетох темата,но искам да кажа,че продават ключалки за ПВЦ дограма,ние ги купихме за 20,00 лв. едната,сложете си за да ви е по спокойно.Така с ключалката не може да отвори,освен ако няма ключ.
Къде ги продават?
Ще обезопасим при всички положения!!!

В Комо продават такива стопери за не повече от 10 лв.  Peace
Момичета не мога да намеря адреса на ф-мата,намира се след Илиенци,но предполагам има и на други места.Обещавам,че ще измъча баща ми да обясни по-точно,горе цената е объркана,цената им е не повече от 6,00-7,00лв. Peace

# 41
  • Мнения: 2 732
Дано и в провинцията има такива ключалки Praynig

# 42
  • Мнения: 22 932
И аз съм имала 2-3 такива инцидента с Дани,спомням си ужаса,който изпитах тогава. Tired

# 43
  • Мнения: 1 181
И аз един път така бях изтръпнала. Хем съм със Павел на терасата, той си проврял главата в дупката на терасата (там където свършва панелчето и започва ламарината), гледа долу някакви деца и им вика -еййй, децаааа, ейййй.... По едно време обаче го виждам как си вдига крака на панела и се набира да се прехвърли. Изтръпнах  #Crazy Ошляпах го, ама той е такъв че ако се добере пак до терасата ще го направи същото и няма да му пука дали ще яде бой. В момента сме решили въпроса с райбери в горната част на вратите. Като беше по-малък, за да мога да проветрявам в кухнята отварях балконската врата до край и на прага и слагах един стол по диагонал, така че да запречи изцяло касата, да не може да се мине. Но сега се притеснявам, че в новия апартамент терасата е със стъкла, вместо с панел. Досега вече успя да ги нашута два пъти с крак, толкова се раздрънчаха, че имах чувството че направо ще се натрошат. Още не сме измислили как ще я обезопасяваме  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт