Отговори
# 45
  • Мнения: 205
Майче, аз я изкарвам по къс ръкав и дълги панталонки, че иначе се поти...

# 46
  • Мнения: 3 089
ха-ха - джули, много добре те разбирам Laughing ама не ми стиска   Mr. Green

бийн - а чорапки слагаш ли?

весна - браво на теб! ти ставаш моят идол  Heart Eyes
добре дошла тук!
как се справяш?
а как се чувства мъжът ти с 4 мацки край себе си  Laughing

# 47
  • Мнения: 6 029
ха-ха - джули, много добре те разбирам Laughing ама не ми стиска   Mr. Green

и кат спреш да кърмиш (щото аз ще спра преди теб) оставяш мъжо ти с децата.. или някой с децата и те завеждам да се напийм....

# 48
  • Мнения: 205
ако не е с ританки слагам тънки чорапки...

# 49
  • Мнения: 162
Запис в новата тема

# 50
  • Мнения: 3 089
ха-ха - джули, много добре те разбирам Laughing ама не ми стиска   Mr. Green

и кат спреш да кърмиш (щото аз ще спра преди теб) оставяш мъжо ти с децата.. или някой с децата и те завеждам да се напийм....

трупнато!  Laughing

вие не чувате, но камен пак е във фаза  Crazy

# 51
  • Мнения: 65
Янче, кажи мила за този масаж на слъзното каналче, как го правиш? Сутринта не успя милия да си отлепи окото!  Cry

ninochka
, ти не записа ли Мира при док. Вашева? Тя на мен много ми помогна със съвети за кърменето и режима на бебо - ние сме на точно през 3 часа, последно ядене в 1 и първо в 6 сутринта. Тя ми каза, че бебетата имат нужда от почивка на стомаха вечер, иначе аз ставах и през нощта да му давам. Съшо така изрично ми каза да не го държа повече от 15 мин на гърдата, за това време той си изсуквал достатъчно. Миналата седмица и него го беше ударила яко лакомията и дори доизцеждах и му давах със шише. Тя така ми се накара за това - каза, че само му претоварвам стомаха и ще му се разшири, че той си е взел каквото му трябва. А дохранването с шише е сигурен път към отбиването. И така спрях да цеда, послушах я за 15те минути и сега Криско си влезе в ритъм и е спокоен.
Майчето е права, че е важно майката да е спокойна.  Peace Старай се да не се нервиш много, че те гадините усещат и още повече се нервят. Аз като усетя, че почват да ме тресат нервите и го остявям в креват да си плаче, отивам в др. стая за малко, като се успокоя се връщам и го взимам на ръце.

А защо плачат ли...ами какво друго да правят децата - те така си изразходват енергията и развиват дробовете. Аз не се притеснявам да го оставям да плаче, но достигне ли онази лилаво-синята фаза дето не може да си вземе въздух, го взимам на ръце.  Tired

за обличането - още не съм слагала къс ръкав. Моя мъж яко го изнежиха в тези 5 дни в кувьоза, че постоянно ми киха и като излизаме гледам все да е добре облечен и завит.

# 52
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
имате ли идея как ще си получим подаръците от 1000 бебета на Дарик.Ние се класираме за подаръче ама как става работата  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 200
Относно обличането-Василена е непрекъсното с боди с къс ръкав ,тениска и пола или къси панталони.На тези градуси мисля че е нормално.Тя беше 5 дни в кувиоз но там е май под 30 гр.В момента е поне 25 на вън.
http://www.bgalbum.com/displayimage.php?album=5964&pos=9
http://www.bgalbum.com/displayimage.php?album=5964&pos=6
тук е на 20 дни
Лятото правилотно една дреха повече от мама май не важи-защото няма как да излезне гола мама на вън
Лек ден!!

# 54
  • Мнения: 6 029

вие не чувате, но камен пак е във фаза  Crazy


андрей тоже се дра до преди 5 минути с цяло гърло....

# 55
  • Мнения: 6 029
asti, леле каква е кукла Heart Eyes

ние не си показаваме друго освен главата, щот се лющи тоя дребния като гущер.

# 56
  • Мнения: 200
Мама21
как да разбера дали и ние сме класирани?
Регистрирах я веднага като се роди.

# 57
  • Мнения: 200
Julie.
вчера беше само по боди докото не заваля,
мисля да не я свиквам много да е навлечена-все пак е лято.
Баткото е роден на Коледа и на 7 ия ден го изведох-да чукноа на дърво е здраво дете а не е и кърмен-и с него нямах кърма.

# 58
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
asti влизаш в сайта и там са списаците с имената на бебешоците.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 493
mama21, и аз се чудя как ще си получим подаръка... Бояна е номер 678, т.е. попада в първите 1000....

Балонеса, заведи детето на офтамолог. Препоръчвам д-р Маринова от Торакс на пл. Възраждане. Лошото е че не работи със Здравна каса, но е много добра. Прегледът е 20 лв. Масажът трябва да ти го покаже -аз немога да го обясня. Натиска се там на нослето едно място... до окото...

За нощната пауза - коремчето няма нужда да почива (на кърмените бебета). Кърмата се усвоява по-лесно и затова ненатоварва коремчето. Затова бебето ако се буди нощем да яде няма нужда от нощна пауза (и биба и вода не го залъгват), ОБАЧЕ аз имам нужда от такава. за 2 вечери махнахме яденето в 3. И сега си спи от 12 до 6. Колкото ид а съм привърженичка на кърменето, най-вече съм привърженичка на себе си.... така че сега си спя по цяла нощ. Ако не ви пречи да ставате - кърмете си и нощем. Иначе вода предлагам ама тя я плюе. Не я подслаждам.

Общи условия

Активация на акаунт