Какъв ник тук е нямало още или...

  • 8 021
  • 181
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 153
Май вече всякакви имвна си има във форума Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 2 792
Олееееее, Кифлата, калинката ти е избягала.  Flutter
  Бих и шута, не ме кефеше, баси мудната гад.

   Жизел е друго нещо, спортна натура. Между другото на сръбски хлебарка е буба шваба и двете удебелени стават за никове, като второто е подходящ за чужбинския форум  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 6 417
Брей, издръжлива излезе тая Жизелка  #Cussing out

# 63
  • Мнения: 3 835
Наистина има много никове с цифри, и мен ме дразнят, особено когато съвсем явно са свързани с година на раждане. Моите седмици, нямат нищо общо с рождена дата. Седем е любимото ми число, с толкова букви са имената на всички в семейството ни. Освен това е и божествено число. А четири седмици е число, което носи късмет и успех. Не случайно всички бяха полудели да се женят на 07.07.2007 г. Тука са три, ама аз от едно време, като видя четири седмици и си пожелавам нещо. А пък и ника ми е Тео............и се връзва със седмиците. Mr. Green Joy
Иначе има много шантави никове, гледам да не охарактеризирам хората по тях, защото може и да сбъркам.

# 64
  • Мнения: X
Milena Filipova от улица "Незабравка" 9, що забравяте, ве?!  newsm78  Joy

# 65
  • Мнения: 9 903
а Миглена Аллауи как се помни само....

аз помня имена, и никовете не са ми проблем, такива като "мимиту с кирилизация", "летящата крава", "барабалекс" са ми лесни и запомнящи се.
моят ник е тих и спретнат, незабележим уж, обаче вече никой не ми вика по име май.

# 66
  • Мнения: 3 835
Ей сега видях, че отгоре четеше "666", това ми е опозицията! Mr. Green Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: X
Сега се сещам и за "Сержант Руми", която понатупваше свекърва си и по-пацифистичната "Ефрейтор Дребно дупе".  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 3 423
А Дробчо, а? А?
Актуален ник.

# 69
# 70
  • Мнения: 2 254
В началото като започнах да чета тук(във форума),ми беше една каша,една шарения...идея си нямах къде и кое да чета...запомних Чандра(звучно,такова едно).
   А,не е имало ник от сорта на :дърт пергиш...или нещо такова...
   

# 71
  • Мнения: 3 835
Имало ли е ник, "Еди кой си"? Или пък, "На кой му пука"?  А "Аз"? newsm78

# 72
  • Мнения: 1 312
Аз пък си сповням една МРЪСТНИЦА с пояснение отдолу:НЕЧИСТОФАЙНИЦА Mr. Green

# 73
  • Мнения: X

Дамм, много четворки. То и затова толкова малко живот е имал. Убил си го е от нумерологична гледна точка.  Twisted Evil

Като си създавате ник, съобразявайте се и с нумерологията, бре, хора!  hahaha



# 74
  • Мнения: 5 539
Оппа...
kurr
На този не му предричам дълъг живот из форума ни. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт