С усмивка мама РАБОТЛИВКА се стяга за почивка:))))

  • 13 728
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 77
Здравейте,момичета!Да се запиша днес набързо и с почерпка smile3510,че моя синковец става на 9.На 21.06 имахме пък розова сватба-10 год.юбилей.Снощи бях на служебен банкет,утре ще ходим до Варна на рожден ден на племенника ми,абе изобщо кво да ви разправям.Програмата е запълнена до дупка.Някой ден и аз ще се отчета със снимки,обещавам.

# 256
  • Мнения: 1 274
Здравейте девойки,
Аз нещо се разработих и не мога да се включа с писане, а пък нали ходим и на огеледи за къща  та времето не ми достига.Хлапетата още са на вилата със свекитата.Записахме Пети на предущилищна в едно училище, защото ми писна всички в градината  а  вече и една майка да се оплакват от него, че не спи на обяд,  и  не слуша.
Водих Здравчо на невролог за ръчичките каза че всичко е идеално.Сега ни предстои преглед при прф. Владимиров за крачетата на Пети и приключваме с докторите за лятото.Още не сме решили къде ще почиваме.
Кatimareva да ти е живо и здраво детенцето.
velmar Пети така гледа Здравко че на 5 месеца доволен идва в кухнята и ми обяснява че го захранил с обикновена вафла.
Момичета снимките са Ви страхотни.
Сега ще мисля някъкъв сладкиш утре да го занеса на вилата, Пети  ми е голям фен на манджите.

# 257
  • Мнения: 447
Здравейте,момичета!

ЧЕСТИТ РОЖДЕНИК на Katimareva
Да ви е жив и здрав и много да ви радва   bouquet
Ger4o-много неприятно дано по-скоро се оправи детенце.
EkaterinaM- супер снимки, а аз съм на работа  Cryобаче довечера заминавам на палатка в гората да разпусна малко.След такава натоварена работна седмица да си призная наистина ми иде да хвана гората  #2gunfire

Приятна почивка на почиващите и лек и спорен ден на работещите  Hug

# 258
  • Мнения: 658
Мами, в това горещо време никъде не мърдам. Сори! Равия се обади, че и тя ще си седи в къщи
Майра, имаш поздравления и от мен за апартамента. Браво! Личи си, че сте вложили мисъл и средства.
Уф, трябва да ставам....

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 16:38 от Kabiv

# 259
  • Мнения: 2 109
леле.. не сте се срещали... добре, че не помъкнах Калоян.... Днес ходих до Илиенци на лов за блузки (накупих си разни много кефещи) обаче... откраднаха ми чантата с всички документи, карти, портмонето и любимата риза на венци, която тайно изнесох сутринта, за да меря по нея за подарък за РД.... та по този случай ПАК съм без телефон... днешния пазат ми излезе към 500 лв без покупките (които бяха за още 150) бях до току що дълбоко депресирана. Напоследък само ни лъжат за пари всички и то адски нагло... и познати, и непознати, и роднини... просто това беше Връхтът!...
та за това не можах да звънна за срещата.

освен това реших за първи път през живота си, че тук не ми се живее повече.
просто в тази държава ред няма, и управата не си мърда и малкото пръстче за очевидните неща.
малък пример. Циганите продаващи фактури ме упътиха къде да си потърся документите евентуално. не ги намерих... но пък един час се нагледах на страхотии.

попаднах на 3 метра от паркинга  в едно блато-гора. обсеяни с чанти - стари и нови. ограбени. една нова ученическа с разхвърляни учебници. 15 ютии.. нови... всичките изтърбушени без металната част. нови обувки с етикет на стъпалото... задигнати чорапи от щанд явно...

та питам се аз... след като АЗ, която няма никакъв усет към кражби, успях без никакъв зор да ги открия, колко усилия би коствало на полицията да го направи?! колко трудно би било да се изчисти мястото (беше истинско сметище!) малко елементарни неща. ама никой явно не го е еня.
много гнусно ми стана.
това е на 2 метра зад гаражите. представям си как се прибират вечер хората там.

# 260
  • Мнения: 4 970
Кали, съжалявам за неприятните слу4ки днес spoko.Не знам какво да ти кажа... Rolling EyesБило е меко казно кофти ден за теб.в такива моменти 4овек наистина тръгва да размишлява в посоки, близки до твоите.за съжаление- такава е реалността тук...
Аз съм на работа, разбира се Crazy.И вентилатора,който   се опитваше да работи с епрецака SickНямам думи.Отказвам да работя Crossing Arms.Ей сега след новините отивам в парка  при Дари , баща й и ...свеки, и ще пия бира Peace.После пак ще пиша

# 261
  • Мнения: 1 584
Кали,  Hug Hug Hug

На мен ми става ужасно болно - имаме няколко случки в семейството. Не за пари..сякаш духовно са ме ограбили, макар и да са само предмети...Да не казвам за разправиите по блокиране на карти, нови документи и тм..

Преди години бях пратила на сестра ми парички за шофьорски курс като подарък за рождения ден. Не знам дали този е видял как моя приятелка и ги дава, ама я бяха нападнали същия ден и ограбили. Адски ме заболя..Нападнал я докато си отключвала входа долу, тя тръгнала след него, викала ..как пък не е имало 1 човек наоколо  Rolling Eyes Тя така ги чакаше и се радваше на предстоящия курс Cry Cry После изпратих пак ....ама не беше същото някак  Cry

# 262
  • Мнения: 2 126
Ох Кали,нямам думи просто Confused.Таква цигания и простотия никъде няма #Cussing out #2gunfire Направо настръхнах при разказът ти Sick Наш'та държава никога,ама никога няма да се оправи,просто ще погинем всички в надробените си попари Close
Честно казано и аз имах ужасно кофти ден................
Дано утрешният ни бъде по добър Praynig

Лека вечер на всички Hug

# 263
  • Мнения: 2 109
Благодаря     за подкрепата девойки!

Майра, точно това е...  много гадно се чувства човекбезсилно и нечестно... пък и нали ви казвам, че цялата седмица нилъжат... застрахователи (2 компаниии) брат ми  адвокати... стоят и се        хилят нагло... и това с чантата и с моргата на крадени вещи ме довърши.
вечерта обаче излязохме на разходка семейно и беше супер. много се разтоварихме.. пихме бира на витошка до 1 ...после кало се събуди и рева 1 ас, но.... но пък направихме готини снимки Simple Smile

желая ви почивен ден! цунки

# 264
  • Мнения: 595
Леле само гадости се случили вчера
Кали Hug Hug Hug
ЧРД на батито на Кати!  bouquet
аз пък да се оплача вчера излизаме с майка ми и дребо и нали беше жега а пък аз съм в цикъл и УЖАС преляла превръзката
а ми свършваше хем
и с един лене панталон ама казвам ви и хич не съм усетила
тва чудо никога не ми се е случвало - с бял панталон и ми тече кръв по крачола
щях да припадна и майка ми като ме погледна вика ясно за какво ти е лошо
ревнааааааааааааа
до после

# 265
  • Мнения: 2 126
Ееееееееееее няма такъв ден като вчерашният просто......... #Cussing out
С-ЗРО е поредното доказателство ooooh!

Как сте в тая жега,мадмииии?Аз вече откачам....Уж уча ама нищо не правя май Embarassed

# 266
  • Мнения: 2 109
оооххххххххххххх...................
значи ситуацията у дома е следната:
от месец насам до 2-3 нощем учим медицина на английски с нашия лекар. (който е факир)
днес идва след 48 часа дежурство и почва от вратата да ми обяснява за катетри и кой щял да пукне и разсъждения на тема "до колко се различават шопите като родители" и тн... (с примери на болни дечица от последните 2 дни).
И понеже не е спал от неясно кога, отива да се събуди с душ преди да се зареем в дълбините на травмите (какво да направиш, ако някоя машина отреже някой крайник и тн... червата да ги прибереш ли в коремната кухина...това учим) а междувременно Кало отказва да спи, въпреки, че имам уговорка за разходка с неговото гадже.

и изведнъж венци, легнал току=що казва:
Извикай доктора, извадих си рамото.
(за трети път !!!)

първо реших, че пак се преструва... ама не...
марш в банята, доктора марш за обезболяващи.... ей... първа инжекция, после венозно... разреждане с венозна кръв, калина дръж тая вена, пази кало да не пипа иглите, снимай за спомен (това аз си го исках, де...)
и така... много весел следобед.... даже се наложи да викнем един приятел да дърпаме заедно ръката на мъж ми, че той нали е великан и е безкраен... как си отдъхнахме като чухме : "хрруууп"  и му вл;есе ръката обратно....

кало след душ заспа, тати също, силно упоен.. и сядаме да си четем медицината , урока следния: "Shoulder Dislocation"
("дислокация на рамо")
ами не ели подигравка ?!?!?!!?? ееейййййй.... Доктора сяда и казва: На мен ще ми казват те как се намества рамо! Английски травестити!

Joy Joy Joy

сега спят и тримата.... (доктора не издържа на жегите у дома и отиде да се гушка с венци "за 10" мин... дано да имам време да сготвя)

# 267
  • Мнения: 2 109
абе какво и стана на тази седмици... то бива вторници бива... ама малко в повече ни дойдоха май, а?

# 268
  • Мнения: 4 970
ох, кали, 'весело" е при вас Crazy.Дано няма пове4е такива веселби,4е наистина сме влезли вси4ки в някакъв каръшки период ooooh!
Аз съм на работа отново. Пека се на бавен огън.Все още ням аклиматици. т.е.- има ,ама не са монтирани, което е все тая #Cussing out.Чакам с нетърпение  дупката в графика след 19.30. 4е да  отско4а до парка да пия бира с Дари и СИмо Hug

# 269
  • Мнения: 2 109
snimki iskate li? hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт