С усмивка мама РАБОТЛИВКА се стяга за почивка:))))

  • 13 706
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 584
Ся, да са разберем! Майра ми обеща стаята,като оправят на мен! Naughty Калино,мари,ти де се вреш - наем ще ми плащаш!

Хaхаха, Венци ще гo сложим в стаята на Ясмин - той има поне опит в бебешки легла  Mr. Green

По тоя повод вижте къде съседите настаняват гостите си



Кали, без да се плашиш душко - ние нямаме палатка, така че за теб остава направо на полянката Joy

# 286
  • Мнения: 2 109
Joy ... не знам дали ще повярвате, но първата ми мисъл след поста на равия и преди снимката на майра беше:
ами на мен полянката ми хареса много (наистина много ме впечатли, че си мечтая за полянка отдавна...)

# 287
  • Мнения: 1 336
Кали, а не си ли се замисляла за някоя малка, нова колица на изплащане! От новото по-добро няма си мисля аз   newsm78 Има хубави коли с вноски по 200-300 лв., ако нямате много заеми  Wink що пък не  Wink
Напоследък много колеги си накупиха коли на старо и след месец изреваха с по 1000 лв за ремонти, разсъждавам си де  newsm78 иначе аз се таралянкам в едно старо део ама върви и е здраво, от време на време го водим на сервиз но не са сериозни неща  Wink Аз съм фен на http://www.toyota.bg/cars/new_cars/aygo/gallery.asp за мен ще е супер си мисля  Party  към 250 лв е вноската, ама ми писна от кредити и догодина като паднат 2 от петте, да поосвободим малко финанси може пак да си помисля  Wink ако мъжа ми не ме изпревари де...

# 288
  • Мнения: 1 584
 Joy Joy

Кате, аз забравих за снимките - Барсата е ясна - а моренцето къде ви беше? Много готино изглежда Peace

# 289
  • Мнения: 1 336
Joy Joy

Кате, аз забравих за снимките - Барсата е ясна - а моренцето къде ви беше? Много готино изглежда Peace

В Салоу до Тарагона, на около 100 км от Барселона  Wink

# 290

Общи условия

Активация на акаунт