С усмивка мама РАБОТЛИВКА се стяга за почивка:))))

  • 13 720
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
# 271
  • Мнения: 595
абе какво и стана на тази седмици... то бива вторници бива... ама малко в повече ни дойдоха май, а?
баси цял месец вторник караме! #Cussing out
другия месец сряда и тн
докато стане събота и неделя и Нова година ще дойде

# 272
  • Мнения: 4 970
Ееееееееееее, и мен ли ме хвана вторника #Cussing out.Подозирах гадориите този ден, ама гледах да не им обръщам внимание.Отско4их до парка  отново в една "дупка" от работа, разходихме се, пихме по бира, прибрахме се вкъщи, изкъпахме и нахранихме детето, и аз потеглям обратно 4е дългът ме зове.Ама като слизам до колата ми смърди ужасно на газ Sick.Звънкам на мъжо, той слиза  и ми казва да вървя с другата кола .Ка4вам се аз и.....ожълвам новите джанти #Cussing out.той 4ул някакъв  нехарактерен звук, ама аз продължих и се направих 4е няма нищо.АМи , сега като спрях на работа, на мен ми се дорева от гледката Cry.И сега ми е едно гадно и гузно.....Той ме е  наро4ил  за разрушител на  какво ли не.чувствам се ужасно и мисля като се прибера да му връ4а вси4ки автомобилни клю4ове и да развея байрака на тема шофиране Tired.Много ми е гадно, тъй като не съм правила никога поражения относно шофирането, ама....ей го на. резултата е налице. Винаги има първи път.
Ох, оплаках ви се .Дано утрешния ден не е отново "вторнишки".Аз пак ще съм на работа и пак няма да имаме климатици #Crazy.Ей, ще измрем тук.Хайде, спирам .утре- пак!

# 273
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
Пък аз се боря трети ден с 39-40 градуса температура от неизвестен произход - най-вероятно е зъбен. няма разстройство, уж вчера ушите бяха добре, гърлото - също. Днес ходихме на дежурна - дето не я понасям, ама няма накъде. Та според нея е едва ли не пред колапс Митака, а той си играе по коридора. Проблемите са вечер. Днес не стигна до 39. И два от трите кътника са пробили.  #Crazy да избива и последния, преди да са ми избили балансите. Пропуснах си изпита, не знам за кога ще ми го насрочат.  newsm78
Дано да няма вече такива гадости
и да ви е седмицата пълна с радости!

# 274
  • Мнения: 1 584

Ако имаш със забита спринцовка в дупето давай - около мен всички мъже са пъзльовци и като видят иглата бягат надалече Crazy Приятелят ми се прежали за ваксините за Кения преди ..ама иначе на лекар не можеш с топ да го замъкнеш.

Жегите оттук са дошли при вас, при нас пък дойде дъжда. Вчера беше 10 градуса след поредния порой Crazy

Покрай лошото време обаче успяхме да си поочовечим апартамента - вече прилича на обитаем след като си подредихме книгите, цд-та и пъзели.  Crazy Качила съм няколко нови снимки на съшия линк ако ви се гледат Simple Smile

Иначе и мен лудницата не ме подмина - кво и стана на Ясмин - от вчера сутринта яденето е голям зор. В момента, в който седне на масата и почва да реве Shocked Вчера почти нищо не е яла, днес с големи мъки. Иска да яде само хляб. Днес вечерта направо стигна до истерия като гледаше хляба на масата, а пък аз се опитвах да я нахраня с нейната си вечеря ooooh!

Та по тоя повод дайте идеи какво да я правя и с какво да я храня вечер (на 11м е почти) - аз подозирам, че е от зъби ама да видим..Дано утре да мине, че е голям ужас Sad

# 275
  • Мнения: 2 109
Майра... явно сте стигнали периода: Мамо... мооооля теее... искам суВ  Фляп " Simple Smile
кало вечеря АМ с бисквитки и преди това кашкавал, зеленчуци, отнашта манджа...

http://kalikayo.multiply.com/video/item/2
това е клип на самото наместване на ръката. снимки имам на спринцовката във вена.
http://kalikayo.multiply.com/photos/album/69

велмар, ако все още ти е гузно за някакви си джанти.. да ти покажа нашта кола? (за втори път тази година... всъщност тази година сме я карали 3 седмици общо)
http://kalikayo.multiply.com/photos/album/28

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 02:39 от kalina na kayo

# 276
  • Мнения: 1 584
Кали, ей за тая снимка и аз си мечтая - ама при нас е както се казва - Луд умора нЕма, само се потИ Mr. Green а какво е това червеното петно? Да не се е изгорил Кайо?  Sad

Иначе при нас нощта мина мнооого добре - намазах венците с Дентинокс и спа 22.15-6.45 Shocked Да не повярва човек и аз се наспах Simple Smile

# 277
  • Мнения: 1 584
Случка от днес сутринта - приятелят ми имаше 2 гуми, които вече не му трябват защото има служебна кола и всичко му е безплатно Blush.  Та продава си той гумите и ги купува някакъв холандец. Пратката - с куриер. Лелята в куриерската служба съответно не знаела нещо за международните пратки и му казала да остави гумите, като се появил шефа да го пита и ще ги пратят, приятелят ми да мине по-късно да си взема разписката и да палти (30е). Ей това като го чуя за България ще се замисля сериозно за връщане, преди това с топ не можеш да ме мръднеш оттук Naughty

# 278
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Кажете ми като свърши вторника  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
 Едва не умрях в София  Sick Гери, ако знаеш как ревах като стана времето за срещата, макар че я бяхме отложили...
 С огромно закъснение Честит Рожден ден на дечо на  katimareva! newsm51 Да ти е здраво и весело детенцето!
 Кали, ти сега Герчо я няма и я заместваш с преживявания.Само дето не ги документира, а само ги разказва цветно. Следващия път като решиш да пазаруваш, спомни си февруари месец - не те окраде никой,нали, сега ако беше дошла тука у провицию, немаше да те пребарат. Да знаеш за другия път. Naughty Съжалявам за случките ти! Praynig
 Аз отивам да си полегна,че нещо жега+ЕГН = резултата хич не ми харесва.  Thinking
 Дайте идея,как да се науча да почивам - имам голям проблем с това. То не че има кой да и свърши работата, ама ако зема да пукясам, дечицата ми сираци ша си останат, та затова мисля да почивам, ама не знам как  Whistling
 Майра, това с хляба е повсеместно.Дай му на детето хляб, да се наяде.Стига го мъчи с "нейните" манджи. Онзи ден Кети от юлските майки като я видях какъв буламач даде на Ева и ми дожаля за детенце  Shocked

# 279
  • Мнения: 2 109
jd, Как сте? Дано мине Т.

Майра, на кало червеното петно му е ухапване от комар. такива му стават. и на мен.. алергия имаме май.... за втори път му се случва да заспи по време на игра. първия път беше заспал в колелото hahaha

Леле... нищо не помня.... чета сега какво сте писали и половината коментари са ми като за пръв път, а другата половина ги помня. а внимателно чета. тъжна картинка... последна седмица ми е в училище. ще черпя Simple Smile ако си намерим и кола...

# 280
  • Мнения: 1 584
Равия, аз и давам доста неща - не са съвсем типично бебешките - кашите отдавна ги отказа. Отделям и от наште манджи без сол и подправки и ядеше. Ама сега и това не щя..Един кус-кус само от пщеница и давам - с масло и сирене, кисело мляко с бисквити - умираше, плод с бисквити, ей такива ...Не ще и не ще от събота сутринта нищо..
Давам и хляб, само че проблема е, че като вечеря само с хляб и сирене винаги се събужда по нощите с болки в корема Sad

Кали, ти с тия постове в 2 през нощта как оцеляваш #Crazy Аз тук сега си лягам в 12 щото е много светло навън и дребната преди 10 не ляга и ако има едно събуждане сутрин не мога да отлепя, пък за теб не ми се мисли по цял ден с тийнитата ooooh!

# 281
  • Мнения: 2 109
наталка, как да дойда в привинцията без кола?! Sad Sad Sad Майра, прати една кола от немско бе... не се стискайте... плащаме кеш! Simple Smile
как ми писан от тия лъжи на всички свързани с авто бизнеса... като почнеш от катаджии, минеш през сервизи и застрахователи и стигнеш до продавачи. абе един не имало да не ме излъже... все сиказвам падне ли ми на някой такъв да преподавам, ще му вдигна тройна тарифа и всеки път тестове ще му давам... ама не ми се падат.
уж бяхме намерили един да внася от немско коли.... сега изведнъж за седмици колите станаха с 500 евро по-скъпи и с 2 години по-стари... а е с препоръки от приятели и мен за приятелка ме работи...
не издържам вече!

а гер4о сигурно са я отменили вече и сега е на плажа... затова не пише...

и аз искам да почивам някак си... ама трябва от себе си да избягам, а то не може...
пък и без кола е отврат.

# 282
  • Мнения: 1 584
Кали, ела да ни погостуваш, тъкмо ще си купите кола пък навръщане към бг и малка обиколка на Eвропата ще си направите  Hug

Това съвсем сериозно - миналата година една позната беше тук с гаджето си, купиха си кола (един много приличен голф за 900е), погостуваха ни, пообиколиха Германия, Холандия, Швейцария и Австрия на път за бг и продадоха после голф-а в бг на далавера даже Mr. Green Тая година пак се канят да идват със същата цел Simple Smile

# 283
  • Мнения: 2 109
майра, идвааааммм ! и аз сериозно. много ми се пътува, и кола ми трябва. и дългия само ме ръчка да ходим да си вземем, че му писна да ни лъжат. аз се дърпам само защото изобщо не знам къде да си тързим кола. иначе знам каква искам.

за нощните постове... нямам проблем с лягането късно, а със ставането преди 11 сутрин Simple Smile 
до 2-3 четем за черва, фрактури, астматични пристъпи, инфаркти и тн.... пък и не мога да спя нощем........

# 284
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ся, да са разберем! Майра ми обеща стаята,като оправят на мен! Naughty Калино,мари,ти де се вреш - наем ще ми плащаш!

 Идеята да си купите кола от там е върха,качвай се нещо,дето се движи до Германия и оттам все ще вземете нещо добро.По-добро и по-изгодно от тук! Peace
 Абе не ви ли е жега???? newsm78 sweating Аз само се потя, а как бих искала и да се топя....

Общи условия

Активация на акаунт