Кой сега ще се вреди на 29.02.08 да роди? /04.06. - 10.06./

  • 11 979
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 751
Мацки и аз се нареждам на опашката за другия месец , нестига че ми дойде ами и по-рано !!  newsm45    newsm61  , колежката ме нервира 2 дни и съм тази седмица в страшни нерви и това сега за капак да му се невиди. Пожелавам на другите момичета които продължават да нечакат да не дочакат ! Успех и ви полжелавам много спокойна неделя !
Анджи, не се ядосвай  Rolling Eyes
И аз съм в страшни нерви, ама откъм най-близките ми хора, които са ми се качили на главата по обиден начин-всеки със своето си нещо.
Явно трябва да си егоист и гадина, за да те уважават, понеже като си отстъпчив и не се сърдиш, когато трябва, си плащаш  #2gunfire
Извинете за лиричното отклонение  Tired

Ние пък пропуснахме тоя месец момента, поради независещи от мен причини  Shocked ОВУ-то ми беше на 11ти-12ти ден, съдя по розовото течение и леката болка. Ако греша, може и да имаме шанс, но не мисля.
Другия месец на морето ще се трудим усърдно  Mr. Green

# 286
  • Мнения: 3 372
В момента пак се опитва да ме заболява цистита и си взех Цистон, не пише да има противопоказания. Дали е проблем, че го пия /на билкова основа е/ newsm78 Определено ми помага Peace
И още нещо да попитам. Значи днес като ходих до тоалетната имаше розово на хартията Embarassed Чудя се дали това е овулацията или остатък от цикъла newsm78 Взех си тестове за Ову, но тъй като последните цикли ми бяха 29 дни, трябва да почна да правя тестовете на 12 ден. В голяма чуденка съм

Последна редакция: сб, 09 юни 2007, 16:42 от *milenna*

# 287
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
*milenna* ,за Цистона незнам ама щом е на билкова основа, мисля че няма проблем. Не може ли да пиеш Мечо грозде? Аз съм имала няколко пъти цистит и знам ,че е ужасно. Бързо оправяне ти желая.
kalli ,колко дълъг ти е цикъла? На мен обикновено овуто ми е на 11-12 ден,ама имам къс цикъл 24-27 дена.Ако ти е по-дълъг не би трябвало толкова рано да имаш овулация. Леката болка на мен доктора ми каза, че може да се дължи на нарастване на фоликула преди овуто.
Вили, май за теб 11 ден е доста рано, аз пък се притеснявам за мен 11 да не е късно,а за тогава ми каза доктора да ходя.
Желая ви приятна почивка и само хубави емоции в тоя хубав слънчев ден ! Целувки на всички!

# 288
  • Мнения: 3 372
Силви, той още не е почнал, аз имам хроничен Sick Просто усещам боцкане в слабините от два дена и решех да взема мерки предварително Peace Пия и много вода, нали така трябва

# 289
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Да. Писах ти на лични.

# 290
  • София
  • Мнения: 3 789
Анджи, съжалявам, миличка, че не само не те подмина гадината долна, ами и е подранила, нейната.... #2gunfire Може би  е подранила, защото знае че следащите 10-11 месеца няма да се вясва, затова Peace А колкото до колежките- не им се впрягай толкова, нали и онази вечер си говорехме по този въпрос с теб и Морги на срещата- без нерви! yes Защото нали знаеш, че бебетата не искат нервозни мами!?! 4470
Кали, и на теб миличка стискам палци да уцелите следващото О-ву на моренцето, въпреки че може би има все още шанс и за този месец?.... Praynig И ти без нерви Naughty- много те моля! Praynig Да се разберем- ще го караме по-спокойно, защото така само се "палим" и ядосваме , а на  другите, дето не им пука- при тях винаги нещата се нареждат....
Момичета, на мен си ми е супер добре - тате е направил на двора едно барбекю - камина и е много хубаво и спокойно- сядам покрай огъня, пускам кучето, любимата ми немска овчарка и се наслаждаваме на идилията! newsm53  Разкош, момичета, ви казвам! Страхотно ми действа всичкото това спокойствие и на моите изпилени в последно време нервички! smile3521
Миленка, дано мила и на теб да ти мине по-бързо и безболезнено това неразположение, за да действате усилено по  fertilization
Силви, не знам вече....в понеделник ще се опитам да се свържа с док и да я питам какво мисли по въпроса..... Другото, което ме хвърля в "размисли и страсти" е че този Ц пих "Дуфастон" и доколкото знам той регулира Ц, но не знам какво точно значи "регулира"... newsm78...та сега като се замисля- може пък и да не е мноого рано, ох...знам ли.... smile3506
Хайде, момичета, аз слизам долу при камината, идилията, спокойствието и любимото ми куче! А на вас желая хубава съботна вечер, който гони- да догони! Peace Който чака- да не дочака (гадна гадина) Peace

# 291
  • Мнения: 1 446
Идва баба Яга с големите шамари! Какво сте се отпуснали всички бе: една мъка, едно отчаяние, я се стегнете! Аз на вас нали ви забраних да ме оставяте!

Хри, ти ще пуснеш следващата седмична тема, виж как хубаво я напълни предната само с положителни тестчета!   bouquet

Вили, мисля, че 11-ти ден е добре. Така докторът ще те засече и ще ти каже кога да идеш следващия път, поне ще ти проследи състоянието своевременно!   bouquet

Кали, ето го къде е морето, дори и да сте пропуснали, тъкмо там ще се отпуснеш! Не се ядосвай на другите, правиш добрините заради себе си, а компромисът е пътят към истинското щастие. Дерзай, моме   bouquet

# 292
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Така хубаво си изкарах съботата и неделята. С татито бяхме сами и така добре си починахме. Само дето той има проблеми с мъдреца и е подут и пие антибиотик. По този повод хич не се стигна до  luvbed, че той като пие антибиотик винаги пипваме гъбки, та сега ще пие и малко Низорал профилактично и чак тогава ще се гушкаме. То и без това мина моментът този месец, в края на тази седмица ще се разбере резултатът.
Вили, мисля, че 11 ден не би трябвало да е рано, нищо, че цикълът ти е по-дълъг.  newsm78
Лек ден! Hug

# 293
  • София
  • Мнения: 3 789
Евелина, и аз, мила, май така реших- ще си отида на 11 ден, пък каквото сабя покаже!
Иначе на мен уикенда ми минава страхотно- пълна почивка, спокойствие и релакс! Утре сутринта ще пътуваме за Сф, така че почивката продължава!
Момичета, хубав неделен остатък ви пожелавам!

# 294
Здравейте! Аз много не съм писала, но обикновено чета всичко което сте написали.
Исках само да споделя, че понякога отчаянието в този форум наистина е голямо и ми се ще ако мога да ви вдъхна надежда, че мечтите все някога се сбъдват...Това е целта на живота ни да си поставяме цели и да ги постигаме. Никой и нищо в природата не би искало да ни навреди по някакъв начин и ако имаме сили и търпение да понесем временните изпитания, то след това ще бъде възнаградени по най-добрият за нас начин. И на мен ми беше много тежко последните няколко месеца, мислейки си че никога няма да мога да бъда майка, но след дълги размисли стигнах до извода, че това е пълна заблуда, че с този негативизъм до никъде няма да стигна...Дадох си сметка за всичко което всъщност съм искала в живота си, а имено да бъда добра майка и съпруга, а след това си казах-ето този момент вече е пред мен, този сладък миг ме чака да се докосна до него, а аз със своето самосъжаление всячески го заобикалям...и някак си ми стана толкова по-леко и спокойно-защото знам, че Господ в който толкова много вярвам не би искал да ме нарани по този начин, както не би искал да нарани и всички вас...А също така съм убедена, че ще бъдем най-добрите майки на света и то съвсем скоро...Вярвам в чудесата, вярвам в доброто, вярвам в мечтите си и вярвам, че не след дълго ще изкрещя тъй чаканата новина, че в мене има малко обичано същество...Повярвайте и вие, всяка сутрин ставайте с това убеждение и всяка вечер заспивайте с мисълта, че чудото ще се случи и вместо да мислите за термометри, тестове и изследвания, мислете колко много ще обичате бебчето си, как ще гушкате, какви песнички ще му пеете, как ще го възпитавете-това много повече ще помогне на всяка една от нас за разлика от ежедневните въпроси от типа:дали днес съм в овулация, дали да го направим сутринта или вечерта, дали пък да не отскоча до аптеката за един тест или да отида до поликлиниката да си запазя час....Всичко това е прекалено изморително и изтощаващо-казвам ви го, защото съм минала по този път и от него смисъл няма...Има сисъл от това да сме подготвени за новото човече...а в тази непрекъсната надпревара с природните закономерности забравяме за много важни неща от ежедневието си...Не можем да загърбим всичко и да мислим за едно единствено нещо-не бива и да викаме проблемите при себе си, защото колкото повече ги мислим, толкова повече ги реализираме...Всичко е въпрос на време...ние сме млади и здрави момичета, които са способни да забременеят и да износят здрави деца, така че трябва да сме щастливи от факта че все още имаме тази възможност и да я дочакаме. Hug
Извинете ме за дългия постинг, но имах нужда да споделя тези мисли със всички вас, защото за мен вие сте близки приятелки!

# 295
  • София
  • Мнения: 3 789
Добър вечер на всички!
Моето предложение за заглавие на новата седмична тема е : "Всички имаме една мечта- да видим скоро втората черта!"
Хубава вечер на всички ви желая!
  bouquet

# 296
  • Видин
  • Мнения: 961
Добър вечер на всички!
Моето предложение за заглавие на новата седмична тема е : "Всички имаме една мечта- да видим скоро втората черта!"
Хубава вечер на всички ви желая!
  bouquet

Вили браво! Заглавието много ми хареса Hug

# 297
  • Мнения: 1 369
Може ли някой да ми каже,когато се взима кръв за изследване на хормони,трябва ли да е на гладно или не?
Мерси:)

# 298
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Сутрин на гладно. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт