Какво ще правите през ваканцията?

  • 1 184
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И ние ще си ходим в България  Party

# 16
  • Мнения: 3 423
Всички ще си ходят в България.
Замислям се, че, откакто съм женена,
всяка ваканция сме или при моята рода
в България, или при родата на мъжа ми
в неговата държава. Аман! Не може така.
Ако се бях омъжила за германец, щяхме
да ходим при неговата рода през уикендите,
ако пък се бях омъжила за българин, щяхме
с едно ходене в България, да навестяваме и
двете роди. А сега?! Ни лятото - курорт, ни
зимата - ски. Справедливо ли е това, кажете.
Ще се разсърдя и ще отсвиря и двете роди!
Ще си грабна банските и хавлията и да ме няма.
Не е живот това, не е!



# 17
  • Мнения: 907
Замислям се, че, откакто съм женена,
всяка ваканция сме или при моята рода
в България, или при родата на мъжа ми
в неговата държава. Аман! Не може така.

Ми викайте родите при себе си. Ние така го решихме този проблем. Е, поне най-полезното от родата.

# 18
  • Canada
  • Мнения: 1 773
И ние се прибираме в България. Всяка година спирам по-рано голямата щерка от училище (до 5-ти клас е възможно), защото тук учат до края на юни и летим на уж по-нормални цени. Прибираме се 2 седмици преди училище, през които ще сме по градинки, магазини и кварталната библиотека (организират се занимания за децата).

# 19
  • Мнения: 4 458
Замислям се, че, откакто съм женена,
всяка ваканция сме или при моята рода
в България, или при родата на мъжа ми
в неговата държава. Аман! Не може така.

 Joy то на никой не може да се угоди.  Аз на всички съм казала че почивките ще си ги  карам някъде по места които не съм била до сега. На приятелите съм казала, ако искат да се видим да е някъде по средата - в Европа в държава където на всички ще е интересно. Що да давам сума пари за да се прибера в Б-я и там всеки да ме гледа в ръцете какво съм им донесла  Crossing Arms
е, аз си имам и други причини да не се връщам в Б-я но те само ми помагат в избора на място за отпуската. Само тази година малко подраних с годишния отпуск и сега когато децата са ваканция ще работя  Rolling Eyes

Преди малко получих писмо от бабата която изявява жалание да ни дойде на гости с цел гледане на децата  Mr. Green.... може и да ми се улесни положението  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт