Разделно изхвърляне на боклука

  • 4 156
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Нямах търпение да направят разделното събиране на отпадъци за да се включа. При нас имаме една жълта кофа за хартия, пластмаса и желязо и една зелена за стъкло, затова имам само един плик, в който слагам всичко. Стъклените отпадъци са от дъжд на вятър и тях ги чакам да се посъберат повечко и ги изхвърлям.
Едно обаче не мога да разбера кой е слагал кофите? newsm78 При нас на 4 блока няма нито една жълта кофа, но от другата страна на булеварда има по 1 на всеки блок. Явно се спазва принципа "който има си има, който няма си няма". Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 107
Още от първия ден след като видях кофите за разделно събиране започнахме да разделяме отпадъците-вманиачено GrinningЕдин път видях, че камионът събира само синия контейнер и се позачудих защо е така....моя позната ми обясни, че минават първо за единия вид контейнер, а после за другия вид.....зарадвах се че наистина ги събират отделно, а то какво се оказва, че май накрая всичко пак на едно място... Sad да му се невиди и това ли не можем да направим като хората Angry

# 17
  • Мнения: 1 873
Имам два коша.В единия отделям хартия, пласмаса и метал, а в другия останалия боклук.Все още нямаме контейнери / специално на нашата улица/ за стъкло.

Общи условия

Активация на акаунт