Спечелихме награди в сайта за игрички - Prizze.com

  • 28 722
  • 859
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 603
Е нищо де, играем на английски, като я уведомяваме, че ще играем минаваме на френски и после пак се връщаме на английски. Не е толкова сложно

# 841
  • Мнения: 321
Трябва да цъкнеш на макс пака - там до двете игри - Флайнг мол и ...другата. Като ти се зарежда страницата има един морков - трябва да кликнеш на него и минаваш мисията. Някъде по-нагоре го имаше обяснено.
    мерси   smile3525

# 842
  • София
  • Мнения: 56
здравейте  Grinning имам проблем и искам да питам за съвет- изтрих си един от акаунтите  Blush ooooh!. знаете ли дали има начин да си го върна обратно или е безвъзвратно загубен?

# 843
  • Мнения: 1 942
Ами май можеше. Виж в мейла ти какво пишеше.

# 844
  • София
  • Мнения: 56
мерси за инфото   bouquet

# 845
  • Мнения: 2 558
Открих нещо за кодове и разни такива неща, моля френскоговорящите да помагат  http://freejeux.free.fr/astuces-prizee.php#phrases

# 846
  • в стаята
  • Мнения: 469
Някой може ли да ми каже как се смятат точките за клана, явно не зависи от това колко бубс си направил. Днес спечелих 0,33 бубс, а ми отчете в клана 15 точки  Thinking

# 847
  • Мнения: 3 743
Събрах трите подкови, но не ми отваря тайна игра Confused Има ли някаква определена последователност, в която трябва да се събират?

# 848
  • Русе
  • Мнения: 278
Някой може ли да ми каже как се смятат точките за клана, явно не зависи от това колко бубс си направил. Днес спечелих 0,33 бубс, а ми отчете в клана 15 точки  Thinking
Не се смятат от бубсчетата, а от нивото на играта.
Например 1-во ниво на жабата- 1точка за клана
6-то на рибките- 6-точки..и т.н.
А ако спечелиш играта на пейнтбол дава 10 точки за клана  Mr. Green
Дано съм го обяснила разбираемо  Laughing

# 849
  • в стаята
  • Мнения: 469
Pile^  мерси


  bouquet

# 850
  • Мнения: 7
Имам питане за изтрит акаунт,преди малко си цъках  в акаунта и изведнъж ми изписа ,че е закрит, явно съм натиснала нещо грешно, а в него имаше доста бъбз, яд ме е! Някой знае ли как да го възстановя  и дали ще стане изобщо. newsm78 На и-мейла си не съм получавала съобщения ,че са го закрили. Благодаря предварително.

# 851
  • Мнения: 1 942
Имам питане за изтрит акаунт,преди малко си цъках  в акаунта и изведнъж ми изписа ,че е закрит, явно съм натиснала нещо грешно, а в него имаше доста бъбз, яд ме е! Някой знае ли как да го възстановя  и дали ще стане изобщо. newsm78 На и-мейла си не съм получавала съобщения ,че са го закрили. Благодаря предварително.

Ами то акаунта не се изтрива толкова лесно. Иска потвърждаване на парола. Пробвай пак да влезеш, провери с какви букви пишеш и така.

# 852
  • Мнения: 7
Да, да, аз точно съм си го изтрила, може да не е много лесно, но аз глупостите ги върша бързо,да съм чела по-добре, аз си написах паролата, но защо се сетих после да погледна.Е,май това ми беше с този акаунт, човек се учи от грешките си .Благодаря Silve за бързия отговор. Laughing

# 853
  • Мнения: 1 942
Заповядайте в новата тема  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=207302.0

# 854
  • Мнения: 885
Бясна съм #Cussing outДнес цяла сутрин не мога да вляза в приззето и накрая когато успях ми даде съобщение на всички от акаунтите ,че днес не съм потвърдила на опашката и затова ме махат . #2gunfireА за портмонето ,което вече сънувах бях 19 и до 2-3 дни щях да го спечеля.Направо ми идва да си изям г...а  от яд.Това е.

Общи условия

Активация на акаунт