за Черноморец

  • 7 715
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
и аз ще се присъединя към тези, които се опитаха да те разубедят...
това е селце с къщи и кръчмета, които са общо-взето прилични, но нищо особено. Понеже няма плаж, няма атмосфера в градчето - има кафенета в дворовете и пицоподаващо на централното площадче, до сергиите с боклуци. Няма условия за деца, няма НИЩО... Няма и тишина и спокойствие дори...
Да не говорим за това, че до плажа ще трябва да пътуваш с кола - ми по-добре отиди в Равадиново - и то е на 2 км от Градина и Рибката, но не е на морето а по-навътре, там поне е спокойно и ще ти е и по-евтино...
Sad

# 16
  • Мнения: 36
Защо сте го нарочили това село незнам! Аз пък ще го похваля.Вече 3-та година ходим там,евтини4ко е (8лв.,5лв.за дете),има добри кръчмета,тихо и спокоино е,пък и хазаина ни е супер!Устроиваме си страхотни ве4ери под асмата cheersВярно,4е ивицата е тесни4ка,но затова пък ние ходим средата на юни(все още не е пренаселено)

# 17
  • Мнения: 27 524
Защо сте го нарочили това село незнам!

Е, да, де, то е като другите места и села - на едни се харесват, на други хич. Ето аз обожавам Ахтопол, а повечето хора с топ не можеш да ги накараш да почиват там, така че всичко си е индивидуално.

# 18
  • Мнения: 1 655
Защо да е смотано-защото  не звучи музика от всякъде и не е лудница като на някой курорт ли?
Заведенията в Черноморец се надпреварват кой ще пусне по-силно чалгата вечер, с певица и оркестър. Бяхме в едно семейно хотелче, което на картинка изглеждаше много добре, но бяха пропуснали да ни кажат, че ресторанта в хотела, който е точно под прозорците му, има жива музика с оркестър и певица. До 23:30ч беше ад в стаята ни.
Ако сте решили да ходите, попитайте дали случайно няма кръчма наблизо, защото децибелите и чалгата са наистина големи.
И не знам къде го видяхте тихото и спокойното в Черноморец. И ние отидохме с тази надежда, но се оказахме излъгани. Селцето е твърде малко за да побере народа, който се събира в пиковия летен сезон там.

# 19
  • София
  • Мнения: 581
Аз и за Ахтопол се чудех дали да не мръднем там таз година,но много мой познати са меко казано отвратени от хигиената там.Имало много бунгала които били в близост до плажа с общи тоалетни без топла вода и тн, миризмата била ужасна.Даже имало рекичка /от тоалетните/която се вливала в морето на самия плаж.Това са ми го казвали аз не съм била и незнам колко е вярно.
Но за мен си остава правилото независимо къде си важното е с кой си,но все пак....

# 20
  • Мнения: 137
Аз също ще се пръсъединя с добро мнение за Черноморец.Верно,че ходихме преди 2 години.Наистина е тясна ивицата,но пък Градина е наблизо.А ако искаш да ти е по-интересно-Созопол е на 5-10мин път с кола.Така ,че подкрепям идеята Peace
Дори мисля тази година с малкия да идем там.Ние ходим обикновено в края на юни.Наистина от 1.07 става пренаселено,но къде не е. Hug

А за Ахтопол бяхме миналото лято-не ми хареса много...наистина зависи къде са бунгалата,но нашите бяха далече от плажа ,трябваше да слизаме по едни дъъълги стълби,а после да ги изкачваме...малкия беше на 9мес...накрая  ходихме на плаж в Синеморец.

# 21
  • Мнения: 234
Ние ще отидем  на  пук на всички лоши мнения за там.Във вилата,където ще отседнем няма заведение.Стаите изглеждат чудесно.И на всичкото отгоре ще сме там точно в пиковия сезон/началото на август/.Така че,като се върнем ще си разказваме.  Flutter

Където и да отидете,не отивайте с някакви предубеждения.За да не си развалите почивката предварително.Приятна попивка на всички.  Peace

# 22
  • Мнения: 234
  hahaha  Исках да напиша почивка,а не попивка.  ooooh!  Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 366
Ние ходихме в почивните дни покрай 24 май и отседнахме във вила Спика и ни беше много готино и тихо. А за плаж може и на Созопол да се ходи.На мен ми хареса, че е по спокойничко и не толкова комерсиализирано.  Peace

# 24
  • Мнения: 27 524
Където и да отидете,не отивайте с някакви предубеждения.За да не си развалите почивката предварително.

Много, много добър и разумен съвет  Peace
Попиваката е много яка  Joy

айде, и аз осрах метеното  hahaha

# 25
  • София
  • Мнения: 1 603
didimka, съветче ако все пак си решила да почиваш там.

Отидете във вилната зона /местните я наричат Червенка/, тя съвсем близо до прекрасния плаж на Градина.
Въпреки че, миналото лято като минах оттам почти на пясъка бяха поникнали хотели   Banghead , има чудесни къщички и вилички, комплексче с няколко самостоятелни бунгала /лъскави/ с ресторант и басейн /малко е скъпичко де/ 
Ако търсиш спокойствие и почивка - това е идеално място. Обаче: там няма от къде да си купиш вестник сутрин, цигари също....
Иначе в Черноморец плажът е 20 кв.м. и мноого мръсен, пълно е със сергии, ама от гадните, чалгата е повсеместна и както ти е казала Блонди ми ......няма атмосфера /верно, че за всеки това различно усещане де.../

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 21:07 от supi4ka

# 26
  • Мнения: 6
Да се присъединя и аз към гласовете ЗА.Миналата година почивахме там във вила Камелия/има я в нета/,останахме много доволни,стаите са огромни,хотелчето е малко семейно,всичко е чисто ново и най-важното държат на чистотата,всеки ден ни чистеха стаята и сменяха чаршафите,цените са съвсем приемливи,на уличката има 2,кръчмета в които се хранехме съвсем спокойно далеч от центъра,ходехме на плаж на Градина,вечер кеф ти Созопол,кеф ти Бургас   Laughing Тази година пак сме там от 05.07....,та явно е важно и в коя част си  Peace
Айде и весело лято на всички,независимо кой къде ще почива,важно е да си изкарате готино  Grinning

# 27
  • Мнения: 950
Привет на всички мами,ще се включа малко да си кажа и аз мнението Черноморец,защото аз лично съм там с моето семейство поне два пъти лятото там /юни и началото на септември/,защото е по спокойно
Както каза едно мамче ,някои харесват купоните ,а други спокойствието.
Онзи ден се върнах от там и вече ми е ужасно гадно в града и ми липсва спокойтвието  Sad
Мисля че изобщо в България има много хубави места ,но ако някъде ни излъжат/заблудят/ или по някакъв начин не сме намерили точното място ,не трябва да се разочароваме .
 
Пожелавам на всички да намерите вашето място и да сте много доволни от почивката .  Wink


p.s.Aко мога ще кача снимки на мястото където ходим ние ,за да похваля любимото място  Simple Smile   Embarassed

# 28
  • Мнения: 865
До по миналата година ходехме на Слънчев бряг и Несебър.Но голяма е лудница сега сме вече с две деца и ми се иска нещо по-спокойно.Черноморец ми се струва малко градче ще се радвам ако някой сподели впечатления.Мислим да ходим м.юли
въобще не може да се сравняват Сл.бряг с Черноморец.няма база за сравнение.като човек израстнал в Бургас,мога да кажа че съм го посещавала 2-3 пъти-просто няма какво да се прави там.а и Черноморец си е СЕЛО,а не град

# 29
  • Мнения: 780
Черноморец   Naughty
Много е мръсна водата там .Миналата година бяхме там на квартира , но само веднъж ходихме в Черноморец на плаж. Аз излязох от водата цялата обрината , а малката вечерта с повръщане и болки в корема .Като село ми харесва , но за плаж - ходихме в Созопол

Общи условия

Активация на акаунт