Вярвате ли на слуховете за състава на храните?

  • 1 581
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Аз също вярвам на слуховете за "нясния" състав на хранителните продукти,но в крайна сметка не можем и да не купуваме нищо.На глад издържа ли пустия му стомах........... Laughing Laughing Laughing

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не купувам колбаси, готови салати и пр. Не е заради слуховете, а защото не ми харесват. Прекалено мазни са.

# 17
  • Мнения: 667
До всички вярващи: Какво ли ще се получи ако един ден повярвате, че и въздуха е зарърсен?

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Вярвам я...В агенцията, където работя, има цял отдел, който ходи да прави проверки на място по разни комбинати за преработка на месо, заленчуци и плодове...Не е истина, какви работи са виждали Shocked Няма да ме лъжат колегите, сигурна съм. Аз, понеже лично не съм видяла, си хапвам безгрижно Mr. Green Ми така де - все някога ще умрем...то кое вече не е отровено Tired Ето, оня ден си купих пъпеш. Сорт "медна роса", ароматът му направо ми напълни душата. Нямах търпение да го разрежа...и к'во Sick Имаше вкус на някакво лекарство или почистващ препарат...И това ми било плод...Не дадох на детето от него, изхвърлих го Sad
п.п. билянка, каква "Европа" бе, вие нали заминахте за Англия Rolling Eyes още ми се пълни устата при спомена за снимките на козунаците ти с английското брашно  Crazy

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
билянка, каква "Европа" бе, вие нали заминахте за Англия Rolling Eyes още ми се пълни устата при спомена за снимките на козунаците ти с английското брашно  Crazy
Хе-хе, тук си е по-хубаво Simple SmileА и козунаци има готови, няма да меся Wink
 За миризмата си права!Аз купих кайсии на детето и те много миришеха на лекарство.Чудно с какво ли ги тъпчат Confused

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Защо? Този "слух" не съм го чула  #Cussing out
Колко ли Е-та има в тези 3в1, 2в1, топъл шоколад и т.н.  Sick Дори и нес кафе не пия, няма аромат на кафе и това е  Naughty

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Вярвам,но купувам от време на време.Не си падам по готвенето и така ми е по-лесно/само за дъщеря ми съм по-вманиачена/.

# 22
  • Мнения: 4 392
Доста неща изхвърлих от хладилника преди  време.
Не са слухове, а самата истина...
Научих се да заменям някои "рискови" храни с други- ако не кой знае колко по- добри, поне не толкова изкуствени.
Към храненето на дъщеря ми съм строга.
Млени меса, колбаси и опаковани храни въобще не купувам, пека си хляб..
Но гаранция няма за нищо.  Confused

# 23
  • Мнения: 3 205
Специално за кренвиршите бих повярвала на всичко, което ми кажат  Simple Smile Не ги ям, това не е храна. Ако трябва да купувам кайма, я купувам само от магазини, в които я мелят пред мен. Салами, наденици и луканки също избягвам - имат вкус на мас.

# 24
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Колко ли Е-та има в тези 3в1, 2в1, топъл шоколад и т.н.  Sick Дори и нес кафе не пия, няма аромат на кафе и това е  Naughty
Да, за буламачите 2 и 3 в 1 съм съгласна, ама какво кофти има в нескафето?

# 25
  • Мнения: 5 713
Имаше нещо в една от многото статии пуснати тук, но пусто не мога да го намеря. Следобед се опитах да потърся. За разтворимите чайове и кафета.

# 26
  • Мнения: 4 392
Имаше нещо в една от многото статии пуснати тук, но пусто не мога да го намеря. Следобед се опитах да потърся. За разтворимите чайове и кафета.
Аз знам, че смеси от типа на 3 в 1 са с хидрогенизирани мазнини..
Но за нес- кафето сякаш нищо не съм срещала.
Четох  за нормалното кафе и хлебарките Sick, но няма значение...Продължавам да го пия. Добре, че ми се развали машината за шварц, та минах на еспресо за по- голяма дезинфекция..   Joy[/size]
Вери , ако има нещо писано, то ще е в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184822.240
или в тази евентуално:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=34470.1100

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 00:18 от Amarena

Общи условия

Активация на акаунт