Атопичен дерматит и хомеопатия?

  • 5 038
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
karrita, има голяма вероятност вашата боаронка да е вкарала проблема навътре. Толкова бърз ефект ...  Shocked малката ми дъщеря е с АД и вече 7-8 месеца продължава да се изчиства от обривите т.е. доста се засилиха от самото начало на лечението с хомеопатия, едва сега започнаха да намаляват. Нашият лекар е класически хомеопат и ме предупреди, че лечението ще е бавно! Thinking

# 16
  • Мнения: 752
 petia_5a, незнам какво е станало. Ние имахме плаки само по бузите, които след Елокома се скриваха за по седмица и пак излизаха. Затова казах, че може би сме лека форма и затова имаше толкова бърз ефект.  След изчезването на плаките аз продължих да мажа доста време, въпреки, че нямаше рани. И реално с хапченцата (или там както се казват) лечението продължи около 6 месеца.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 775
А правихте ли някакви изследвания? При синът ми отшумя за 2 седмици? Скоро му дадох по погрешка млечна каша. Еднакви са им опаковките и продавачката сменила без да иска кутиите. Та, аз си му давах тази каша с водичка, но обрив не последва? Питах доцентката, а тя ми викна веднага да я спирам. Спрях я, но се зачудих, дали не се е оправил вече? Все пак близо 8 месеца е на диета.
При него от калиевия перманганат се изостряха обривите.

Редактирам тук, а как набавяте нужният калций, като всичко съдържащо е забранено?

Последна редакция: сб, 09 юни 2007, 11:08 от Lovi

# 18
  • Мнения: 752
На мен ми казаха поне до 1 годинка да спазвам строга диета въпреки, че може да има подобрение и липса на обриви. След навършването на годинката започнах по малко да й давам млечни продукти. Вече е опитала всичко, обожава таратор и яде в огромни количества. досега не е правила обрив от млечни продукти, но честно казано още й давам внимателно, в смисъл с малко страх и гледам да не прекалявам.

Общи условия

Активация на акаунт