Имали учители който се занимават с издаването на дипломи

  • 4 086
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 112
Коя партия ще се жертва?  Thinking

# 91
  • Мнения: 9 865
Коя партия ще се жертва?  Thinking
Нема смисъл! - както се казва.

Все едно коя, те всичките така са го закършили, че...

# 92
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Коя партия ще се жертва?  Thinking
Ако не се намери партия, основавам инициативен комитет!
Евлогиева - депутат!  newsm80
Момичетата от фотошопския форум да дадат едно рамо за плакат! Все пак - съфорумец в нужда се познава!

# 93
  • Мнения: 9 865
Мисля, че кариеарата и взе неочакван обрат. Тази жена трябва да е благодарна на оформилото се около светлата и личност ядро, което е готово да жертва всичко в името на каузата.

# 94
  • Мнения: 11 315
Ще падна от смях, честно!
И после се чудим що темата с бисИрите се пълни за отрицателно време.
С такова ниво на преподаване....

# 95
  • Мнения: 1 817
Бах мааму... Crazy
Има и ли се пишат разделено. Според българската граматика пред думи като който, които и т.н. се пише запетая. Думата учители е в множествено число. Съответно на мястото на който трябва да пише които. Когато изречението е въпросително, то завършва с въпросителен знак!
Ако тази е учителка, не би трябвало да си пускаме децата на училище  Peace !

# 96
  • Мнения: 1 616
Не подозирах, че темата толкова ще набъбне... Средностатистическата форумка трябва да се прекръсти на средностатистически питбул - захапва и не пуска... Заради няколко грешки направихте велик проблем, че и за цялото учителско съловие взехте да се изказвате... Ами като сте толкова разочаровани, дръжте си децата у вас и си ги поливайте като фикуси... Пък после ще им извезате по една диплома...

# 97
  • Мнения: 25 641
Не подозирах, че темата толкова ще набъбне... Средностатистическата форумка трябва да се прекръсти на средностатистически питбул - захапва и не пуска... Заради няколко грешки направихте велик проблем, че и за цялото учителско съловие взехте да се изказвате... Ами като сте толкова разочаровани, дръжте си децата у вас и си ги поливайте като фикуси... Пък после ще им извезате по една диплома...

Нимфетке, рожбе, това какво означава?
Да живее неграмотността, защото учител я създава???  newsm78
Ти можеш да си неграмотна, колкото си искаш (ако не си учител, естествено!), аз мога да съм неграмотна също, но един учител, на когото се плаща, за да е грамотен... Моля, моля, без такива!  Naughty
Учителите са на дъното на пирамидата. Неграмотни учители - неграмотни лекари -... -  неграмотни управляващи. Държавата да хлопва кепенците!

# 98
  • Мнения: 306
Ами аз бих предпочела да  е извезана дипломата на детето ми/живот и здраве!/,вместо да я получи неграмотно напечатана,от някоя забързана госпожа!!!Защото ми бодат очите табели от сорта:"Кафе,Цигари,Захарни издеИЯ" #2gunfireИ някой после да ми казва,че не било важно!!! ooooh!

# 99
  • Мнения: 1 616
Никой не оспорва необходимостта от грамотност. Грозно е и учител да е неграмотен, признавам го, но не мога да се съглася с тази обидна жлъч, която се изля с тонове... В днешно време, когато читавите хора са дефицит, не бих зачеркнала някого само заради правописа му, защото съм убедена, че този човек превъзхожда мен, грамотната, в десетки други неща...
Та включването ми беше не за да оправдавам неграмотността, а заради отприщването на толкова злоба и подигравки... При това изречени от хора, които също не могат да се похвалят с перфектен правопис (в доста от постовете има и правописни, и пунктуационни грешки).
И не съм съгласна, че на всички им е позволено да са неграмотни, но не и на учителите...

# 100
  • Мнения: 25 641
И не съм съгласна, че на всички им е позволено да са неграмотни, но не и на учителите...

Позволено - не, но простено - да, поне на някои.
Мен също много ме смущава да видя лекар с отчайващ правопис (видях, уви, и то точно в този форум!). Как да не се запита човек колко хора са убити от неграмотни лекари?  newsm78
Неграмотен учител за мен е равносилно на оперен певец, който пее фалшиво, на инженер, който не знае таблицата за умножение, на професионален шофьор, който не може да кара и прочие. Кощунство е за мен това. И докато си мълчим и го приемаме за нормално, все така ще е, че и по-зле ще става...

# 101
  • Мнения: 1 799
Не оправдавам ничия неграмотност, но в случая дали това е лекар, или учител по физика, химия, математика, физическо например е равнозначно.
Очевидно въпросният потребител не е филолог, въпреки че гъмжи и от неграмотни филолози.
На тях вече не им е простено.

Четейки този и не само този форум, с болка и гняв се натъквам на неподозирана по обем липса на елементарна грамотност.
А неотдавна мина светлият празник на буквите...
Направиха ми впечатление няколко интервюирани ученици, присъстващи на манифестацията или както там се нарича тържественото шествие, които едва ли не с гордост  заявиха незнанието си за какво са там.
Иначе бяха добре облечени - по последна мода - млади хора, със самочувствие.
Чудя се на какво ли  newsm78

# 102
# 103
  • Мнения: 3 423
Винаги съм казвала, че езикът ни е
безумно труден, отвратителен чак!
И наистина са малко хората, които
наистина пишат грамотно. Познавам
даже неграмотни филолози. Добре,
че не са учители, защото това би било
непростимо. Как Сийка е права!

Общи условия

Активация на акаунт