Как си представям форумецът Х

  • 6 863
  • 145
  •   1
Отговори
# 135
Ели, супер-ски попадения  Hug
Въпреки, че малко подсказка ми е нужна ... Wink
Супер интелигентна - което се вижда от множеството развити мозкови канал-чета - короната на дървото  Mr. Green
Живееща в дълбоко спокойствие и мир със себе си и околните - на шир и длъж никой не ти пречи - много си добродушна, а и много разредено е населението по вашия край  Wink , затова растеш и се развиваш в страхотна хармонична среда  Wink Mr. Green

Виж колко много изписах, много по лесно ми е със снимки, пък и всеки си ги разбира според себе си  Mr. Green

я какъв профил
аз не мисля 4е мама б е добродуШна, а по_скоро зряла и най_ве4е прозряла някои неЩа  Heart Eyes
е аз пък съм сигурна че е всичко изброено И добродушна  Mr. Green


да ама на мен дорбодуШието ми е безразли4но, раждаШ се такъв и толкова  newsm78, малко ов4е ми зву4и, разбираШ ли? и може много неприатности да ти докара на главата ... явно влагаме разли4ен смисъл в думата.... за мен тя е по_скоро позитивна ли4ност ... като Тали Тан

я ми пусни моето обянениез_ профил да се посмея  Laughing 

# 136
  • Мнения: 11 315
Вечке, zлато на ръцета, а? Rolling Eyes
Tц, имах предвид, че пипаш с кадифени ръкавици, но когато се налага стават и боксови. Много ми допадна и златното, заради сърцето ти. Wink

# 137
  • Мнения: 6 390
...я ми пусни моето обянениез_ профил да се посмея  Laughing 
ти вървиш ръка за за ръка с феам, отначало търсих дупе и гащи, или боб и фасул, или на всяка манджа мерудия  Mr. Green ама не намерих подходящи картинки  Joy затова смених темата, и веднага излезе търсения образ  Joy
Много се палите и двете  Mr. Green ама то в италианската тема болшинството сте огън и жар Twisted Evil Joy  Joy

А за добродушието - май найстина различно е виждането и тълкуването  Mr. Green

# 138
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
...я ми пусни моето обянениез_ профил да се посмея  Laughing 
ти вървиш ръка за за ръка с феам, отначало търсих дупе и гащи, или боб и фасул, или на всяка манджа мерудия  Mr. Green ама не намерих подходящи картинки  Joy затова смених темата, и веднага излезе търсения образ  Joy
Много се палите и двете  Mr. Green ама то в италианската тема болшинството сте огън и жар Twisted Evil Joy  Joy

А за добродушието - май найстина различно е виждането и тълкуването  Mr. Green

Ама отри4ам категори4но аз, това е абсолЮтна метрополитън легенда  Rolling Eyes. след второто раждане съм толкова успокоила топката, 4е 4ак се срамувам от себе си. станала съм направо добродуШна.   Embarassed Shocked Rolling Eyes


(само където не мога да пея в хор... то даже в у4илиЩния на времето не ме Щяха  Rolling Eyes Twisted Evil)

# 139
  • Мнения: 6 390
...я ми пусни моето обянениез_ профил да се посмея  Laughing 
ти вървиш ръка за за ръка с феам, отначало търсих дупе и гащи, или боб и фасул, или на всяка манджа мерудия  Mr. Green ама не намерих подходящи картинки  Joy затова смених темата, и веднага излезе търсения образ  Joy
Много се палите и двете  Mr. Green ама то в италианската тема болшинството сте огън и жар Twisted Evil Joy  Joy

А за добродушието - май найстина различно е виждането и тълкуването  Mr. Green

Ама отри4ам абсолЮтно аз, след второто раждане съм толкова успокоила топката, 4е 4ак се срамувам от себе си. станала съм направо добродуШна.   Embarassed Shocked Rolling Eyes


(само където не мога да пея в хор... то даже в у4илиЩния на времето не ме Щяха  Rolling Eyes Twisted Evil)
rotfImao rotfImao rotfImao

# 140
...я ми пусни моето обянениез_ профил да се посмея  Laughing 
ти вървиш ръка за за ръка с феам, отначало търсих дупе и гащи, или боб и фасул, или на всяка манджа мерудия  Mr. Green ама не намерих подходящи картинки  Joy затова смених темата, и веднага излезе търсения образ  Joy
Много се палите и двете  Mr. Green ама то в италианската тема болшинството сте огън и жар Twisted Evil Joy  Joy

А за добродушието - май найстина различно е виждането и тълкуването  Mr. Green

позволи ми да не се съглася с теб, но аз от доста време не пиШа в италианската тема, то4но заЩтото няма ни огън ни жар  smile3507.....

с Феиам имаме много обЩи неЩа, нормално е да си допаднем, може и някой ден да успеем да се видим  Wink

а за всяка манджа мерудия ..... като махнем темите по страни, от които 4естно казано не виждам смисъл, като махнем седми4ната тема, която не ми допада, като махнем темите за дете в самолет и на какъв език му говорите остават 1 максимум 2 теми, в които вкарвам някакво мнение ......
 

# 141
  • Мнения: 1 017
а за всяка манджа мерудия ..... като махнем темите по страни, от които 4естно казано не виждам смисъл, като махнем седми4ната тема, която не ми допада, като махнем темите за дете в самолет и на какъв език му говорите остават 1 максимум 2 теми, в които вкарвам някакво мнение ......
 

чакай аз да питам заЩо не ти допада седмичната  Crossing Arms Mr. Green то верно, чЕ и за манджи си говорим, и закуски си поднасяме, ама си е хубаво да не се задълбочаваШ кой знае колко по някога... Аз си нямам тема "по страна", че Финландия далеко и студено  Crazy, ама в седмичната пък се намерих със сладурки, дето в други теми Щях да ги "пропусна" Heart Eyes
Я ни понавести ти там  Heart Eyes (пак спам  Blush..айдееее  Rolling Eyes)

# 142
  • Мнения: 5 183
Подкрепям МАМА Б с две ръце!
И аз си нямам Новозеландска тема и съм се подслонила в седми4ната, редом до няколко готини мацки, и си ни е уютно там.

# 143
  • Мнения: 6 390
....

позволи ми да не се съглася с теб, но аз от доста време не пиШа в италианската тема, то4но заЩтото няма ни огън ни жар  smile3507.....

с Феиам имаме много обЩи неЩа, нормално е да си допаднем, може и някой ден да успеем да се видим  Wink

а за всяка манджа мерудия ..... като махнем темите по страни, от които 4естно казано не виждам смисъл, като махнем седми4ната тема, която не ми допада, като махнем темите за дете в самолет и на какъв език му говорите остават 1 максимум 2 теми, в които вкарвам някакво мнение ......
 
ами то и аз от доста месеци дори не надничам в италианската тема  Crazy Laughing
ползвам функцията нови отговори , и като се случи да отворя друга тема в чужбинския - не отварям обаче темите по държави - навсякъде ви има с много дейно участие  Mr. Green
Може и да не се съгласяваш, ама все така напоследък ми се случва да ви виждам  Wink Mr. Green
Пък и няма нищо лошо в това, то даже с вас е много по интересно  Mr. Green

# 144
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
а за всяка манджа мерудия ..... като махнем темите по страни, от които 4естно казано не виждам смисъл, като махнем седми4ната тема, която не ми допада, като махнем темите за дете в самолет и на какъв език му говорите остават 1 максимум 2 теми, в които вкарвам някакво мнение ......
 

чакай аз да питам заЩо не ти допада седмичната  Crossing Arms Mr. Green то верно, чЕ и за манджи си говорим, и закуски си поднасяме, ама си е хубаво да не се задълбочаваШ кой знае колко по някога... Аз си нямам тема "по страна", че Финландия далеко и студено  Crazy, ама в седмичната пък се намерих със сладурки, дето в други теми Щях да ги "пропусна" Heart Eyes
Я ни понавести ти там  Heart Eyes (пак спам  Blush..айдееее  Rolling Eyes)

оспамихте темата, пфуй  Mr. Green
на мен ми харесват обЩи теми, оби4ам да 4ета за разли4ни държави и опит. когато имам време лЮбопитствам и на някои страни в темите, ама напоследък, време нЕма  Confused


...я ми пусни моето обянениез_ профил да се посмея  Laughing 
ти вървиш ръка за за ръка с феам, отначало търсих дупе и гащи, или боб и фасул, или на всяка манджа мерудия  Mr. Green ама не намерих подходящи картинки  Joy затова смених темата, и веднага излезе търсения образ  Joy
Много се палите и двете  Mr. Green ама то в италианската тема болшинството сте огън и жар Twisted Evil Joy  Joy

А за добродушието - май найстина различно е виждането и тълкуването  Mr. Green

Ама отри4ам абсолЮтно аз, след второто раждане съм толкова успокоила топката, 4е 4ак се срамувам от себе си. станала съм направо добродуШна.   Embarassed Shocked Rolling Eyes


(само където не мога да пея в хор... то даже в у4илиЩния на времето не ме Щяха  Rolling Eyes Twisted Evil)
rotfImao rotfImao rotfImao

 newsm78 Mr. Green

# 145
  • Мнения: 7 914
Eli_cz
досега от цялата тема ти с най- точни попадения...


напълно си залужи

Общи условия

Активация на акаунт