Възможно ли е бебето да стане от един път?

  • 4 011
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Stef много си ми симпатична наистина, но престани моля те да ми обясняваш какво е искала да каже авторката на темата! Аз съм достатъчно умна и грамотна за да разбера, както и повечето от нас. Няколко момичета се опитаха да й обяснят, НЕКОЛКОКРАТНО, че първо: въпросът сам по себе си е елементарен и дори 5годишните деца са наясно че дори от един път в месеца става; второ: че този въпрос е по-подходящо да бъде зададен в "Майки"; и трето: ако просто е искала подкрепа има си седмична тема в която можеше да сподели чуденката си. Голди го е казала перфектно - не може от месеци да четеш форума и да си толкова неориентиран! И ето за пореден път ГИТАДАМ ти пускаш 2 мнения едно след друго въпреки че го пише на 100 места, а и Рошко ти е обяснила да използваш бутона "редактирай" и да добавиш това което си искала да кажеш. Нооо.... пей си пенке ле! Ето за това става дума Стеф - за тоталното НЕвникване в нещата.
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 61
  • Мнения: 155
Цитирам:
"На мен в повечето случаи ми е толкова уморено,на мъжа ми също, така че едва ли ни е до това. Затова гледаме да сме по-активни, когато вероятността за забременяване е по-голяма.Сексът всеки ден разбира се увеличава шансовете за бебе, но понякога това е невъзможно умора, нежелание на другия. За това е важно преди всичко да обичаме човека до себе си, правете любов, а не специално бебе."

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Обобщавам:
Правим секс само когато мога да забременея, ама вие не правете като мен, щото трябва да се прави любов не бебе!

Мисля, че си изпълнена с противоречия и ще ти дам съвет:

1. Прочети си поста, направи си изводите,и формулирай поне един абзац без двузначни и противоречиви изказвания!

2. По повод на секса всеки ден- образовай се малко и чак тогава се изказвай, щото смях голям!

3. След като изпълниш точка едно и точка две, чак тогава си позволявай да даваш акъл!
 
Иначе нищо лично, просто те съветвам, нали същност за това си пуснала цяла тема!


# 62
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
възможно е, иначе нямаше да имам бебе Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 792
ще ни баннат вече ама Галитке браво душа.пълна подкрепа оказвам. Hug

# 64
  • Мнения: 9 093
Май взехте да се хващате за думата вече Rolling Eyes

Ето за това става дума Стеф - за тоталното НЕвникване в нещата.
За съжаление си права, но ако тези правила се спазваха от всички, може би 50% от пусканите теми и задаваните въпроси нямаше да ги има.
Но, никой не обръща внимание на подфорума Правила (според една точка от правилника, забранени са постингите, съдържащи само цитат или само емотиконки, което автоматично запраща постинга на Жаси в коша за боклук - да, ама никой не се юрна да я плюе за това, нали?), никой не чете закованите теми, не влиза в Седмичната тема, за да задава нормалните си въпроси.
Всичко това обаче няма връзка с бурната реакция на масата народ тук, а това всъщност е проблемът.
Което пък доказва, че малко хора са разбрали за какво иде реч във въпросите на авторката, макар че и тя самата донякъде не се изразява съвсем точно.

Не ми се задълбава повече в темата, а и няма смисъл, всичко се уточни вече.

# 65
  • Мнения: 3 154
Заключвам темата. Единия не разбрал, другия не прочел... смисъл от джафкане няма.

Общи условия

Активация на акаунт