За ютията на Rowenta DZ 2020

  • 633
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
  Здравейте,мами. Вчера си купихме нова ютия Ровента ДЗ 2020,аз много я харесах по параметри,но мъжа ми зор,та зор да вземем Тефал с керамична плоча. Според него само то не залепвало,въпреки че на Ровента покритието също е незалепващо.
  Та искам да ви питам,ако някоя от вас има като моята Ровента, да сподели доволна ли е от нея. Всъщност си мисля,че май при неподходяща температура по  всяка ютия ще залепне материя. Благодаря ви! 

# 1
Здравейте!
В събота си купих ютия Ruwenta, но дали има същите букви и цифри не съм сигурна. Много съм доволна, просто да глади и пее човек. Струва 166 лв. Има доста операции. Така, че който си купува ютия  му я препоръчвам. Има изпускане на пара хоризонтално и вертикално. Може да се гладят пердета както са закачени и дреха, която е на закачалка. Има и отделна приставка, която се нахлузва на ютията за много тънки и финни материи. Отдолу има и покритие с лазер, може да се гладят ципове и копчета, без да се надрасква. Макар и скоро купена разбрах какво е да имаш такава ютия.

# 2
  • Мнения: 678
моята ROWENTA е 2150
пише модел : DX 2600
много съм доволна това за мен е най добрата ютия
но да ти кажа залепва - отдолу в дупчиците стои направо черно  Embarassed
незнам как да го почистя  Confused
бихте ли споделили с какво чистите Вашите ?

Общи условия

Активация на акаунт