Един "умен" въпрос

  • 2 875
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 660
Ако имаш по-кратък цикъл, а целта за забременяване в точно определена Зодия , вземи го под внимание.
Shoni , и още нещо - ти си на 36, не те плаша, но ако искаш бебче наистина започнете сега с опитването, пък когато стане. Предполагам, че знаеш за възрастта, яйцеклетките и бъра, бъра други подробности.

За нея няма значение, че е на 36, остави я да се забавлява!!! А и нали има вече двечки. Да са й живи и здрави, разбира се!!!

Шони, а другите ти деца и те ли така са планирани за конкретен месец?  newsm78

П.П. И аз съм Ноември родена.  bowuu Ама пусто упущих този път и отидох чак за януари...

# 46
  • Мнения: 712
Леле, пак сте си заформили парти ... къде сте си паркирали метлите, бе мацки, че да оставя и мойта при ваш'те? afwitch
Не се връзвайте на тази Шони, милички, всеки си знае за себе си. Не и правете удоволствие... нали сте и сметнали, казали сте и... явно е от тези, на които всичко трябва да им се дава смляно и готово за консумация. Такава си е, и толкоз. Явно и 5 бременности да изкара, елементарните неща няма да ги научи - на такива хора трябва да се помага. Толкоз от мен  Peace, нищо лично, Шони!

П.С. Между другото, и аз съвсем в началото като поискахме бебе с милото (е-е-ех, скоро беше, но колко се промених аз от тогава) също исках Ноемврийче. Всъщност, исках скорпионче. Почетох малко, направих сметките за термина, изчислих предполагаемата овулация и казах на милото, че Св. Валентин е нашата нощ. Не беше. Ама ако беше станало, щеше да се роди през ноември...

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Аз без коментар,защото ако почна няма спиране. newsm47

П.П.А може ли един тъп въпрос:Аз пък искам август да родя кога трябва да забременея????smile3532  smile3534

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 19:01 от жаси

# 48
  • Мнения: 660
...
П.П.А може ли един тъп въпрос:Аз пък искам август да родя кога трябва да забременея????smile3532  smile3534

Жаси, много искаш пък!  newsm08 newsm08 newsm08

# 49
  • Мнения: 2 309
Аз без коментар,защото ако почна няма спиране. newsm47

П.П.А може ли един тъп въпрос:Аз пък искам август да родя кога трябва да забременея????smile3532  smile3534

хм.... Thinking сложен казус Thinking

# 50
  • Мнения: 2 751
Имам една позната, на 40 години е, няма деца все още, обаче иска да го роди април. Пропусна миналата година, сега пробва за следващата  Rolling Eyes
#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 51
  • Мнения: 11 607
И темата още не е заключена?????

# 52
  • Мнения: 3 164
Ако имаш по-кратък цикъл, а целта за забременяване в точно определена Зодия , вземи го под внимание.
Shoni , и още нещо - ти си на 36, не те плаша, но ако искаш бебче наистина започнете сега с опитването, пък когато стане. Предполагам, че знаеш за възрастта, яйцеклетките и бъра, бъра други подробности.

За нея няма значение, че е на 36, остави я да се забавлява!!! А и нали има вече двечки. Да са й живи и здрави, разбира се!!!

Шони, а другите ти деца и те ли така са планирани за конкретен месец?  newsm78
П.П. И аз съм Ноември родена.  bowuu Ама пусто упущих този път и отидох чак за януари...

Писала съм където трябва, ако много те интересува -прочети Wink

Коментарите на повечето включили се са меко казано груби Confused
разбирам ви до някъде, но това не е начина  Naughty
Не се подигравам на никой!
Отвърнах на вашите нападки, защо сега негодувате!
За някои от вас няма да е в повече, ако се научат на повече такт и дипломатичност Peace
И темата още не е заключена?????

Това не го решаваш ти Peace

# 53
  • Мнения: 160
Ей, не се отказваш  Thinking
На всичкото отгоре искаш  да проявим такт и  дипломатичност, а ти самата се съмнявам, че знаеш значението на тези думи
Твърдиш, че ни разбираш, и че не се подиграваш  newsm78 Неискам и да си представям каква си, когато се подиграваш.
Вместо да ни обиждаш и поучаваш, отдели повече време на децата, които вече имаш. Пожелавам ти да имаш и още, ако това е желанието ти Peace И разбира се да ги родиш в месеца който си избрала.


# 54
  • Мнения: 11 607
И темата още не е заключена?????

Това не го решаваш ти Peace


Темите във форума са с една цел - да носят някаква допълнителна и полезна информация...Теми,които се превръщат в спорове и мерене на уменията по клавиатурата, утежняват работата на форума. Тази тема е изчерпана отдавна и моля ви, ако искате да продължите, има ЛС.....

# 55
  • Мнения: 1 792
абе МАМА ЦОЦОЛАНА кво и обесняваш на госпожата тя е толкоз велика че думи нямам.
дърви се тук а после реве за толерантност и разбиране Laughingда и се начуди човек в час ли е не е ли.ама айде със здаре и да забременяваш скоро

# 56
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е, нали се позабавлявахме Laughing стига сте се заяждали, тук сме да си помагаме, не да се караме!

# 57
  • Мнения: 1 792
Е, нали се позабавлявахме Laughing стига сте се заяждали, тук сме да си помагаме, не да се караме!
и как точно да и помогна на госпожата че нещо не се сещам newsm78
а за забавляването верно забавлявам се Laughing

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И темата още не е заключена?????
Защото нямах нет два дена  Crazy
Айде сега разправиите да минат на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт