Разрушаването на къщата на Биг Брадър

  • 6 289
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 099
Ще има пак Брадър! Въпросът е кой ще го режисира Thinking

# 31
  • Мнения: 3 153
Не знам дали ще има ББ в бъдеще, но това "разрушаване" е пак в името на рейтинга......Не знам, според мен би било по-добре да го направят в друг ден, а не само и само да крадат зрители на Мюзик айдъл. Лично мен няма да ме привлекат де, но ако бяха в друг ден сигурно щях да ги гледам.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 249
БОДЛИВКА, благодаря ти много за разясненията.  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 759
...Не знам, според мен би било по-добре да го направят в друг ден, а не само и само да крадат зрители на Мюзик айдъл...
                 Аз сега гледах рекламата и ми се струва, че всичко вече е разрушено, заснето и само ще се излъчи в четвъртък. Ама нека пък - БТВ правиха напук толкова пъти  Crossing Arms...

# 34
  • Мнения: 6 417
Че какво му е интересното на разрушаването на Къщата?  newsm78

# 35
  • Мнения: 2 013
Че какво му е интересното на разрушаването на Къщата?  newsm78

Ти кажи, Шушоно, ще остане би ББ в Нова? Карали ли са се Зурлева и Тупарев?

# 36
  • Bapнa
  • Мнения: 762
А ще разрушат ли и тризначките ?  Mr. Green Те квито са кокошки може да се набутат там баш у момента на взрива ?

# 37
  • Мнения: 6 417
Къщата трябва да е била разрушена тази вечер. Поканени са всички брадъри.  Rolling Eyes Може би умишлено ще го покажат в четвъртък, когато е финалът на МА, ама на мен хич не ми дреме как събарят Къщата. За тези, които са живяли в нея сигурно е емоция.

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 01:08 от Шушон

# 38
  • Мнения: 1 494
нека да има ББ, но без Н. Кънчев, моля. то, бива медийно присъствие, ама чак пък толкоз. ще си помисли човек, че е единствения водещ в БГ.

 Laughing много си права. По-рано го харесвах, но стана прекалено комерсиален. То така си е в бизнеса, ама вече не ми е толкова забавен и интересен.

# 39
  • Мнения: 11 607
Дека ми е Къщата? Дека ми са темите за ББ и висенето до малките часове?

ББ според мен ще има....

# 40
  • Мнения: 135
Иййй, ама к'ви са гадни, баш на финала на МИ Crossing Arms
Ще има запис в интернет после.

# 41
  • София
  • Мнения: 581
А ще разрушат ли и тризначките ?  Mr. Green Те квито са кокошки може да се набутат там баш у момента на взрива ?

 Joy Joy Joyдобре казано
ако има следващ ББ или ВБ дано направят така нещата че нищо да не ми напомня за Риста  #2gunfireимам уплах от нея #2gunfire

# 42
  • София
  • Мнения: 830
Ех, ти не я ли видя как се беше барнала за разрушаването...
От колко часа ще го дават по Нова туй разрушаване?

# 43
Дано да няма повече. Време е да измислят нещо ново Нова телевизия и най-вече да вкарат нови лица, че взе да ми писва от Ники Кънчев. А самото разрушаване на къщата, си е отчаян опит да задържат зрителския интерес далече от финала на Мюзик Айдъл.

# 44
  • Мнения: X
Копирам си мнението от една друга подобна тема,за да не се повтарям пак:

Наскоро четох интервю със Силвия Зурлева.Та, тя каза,че след последното издание на Вип Брадър,е имало много сериозни и дълги разговори с продуцентите.Защото манипулацията с вкарването на Здравко и Христина в ВБ(както се разбра,че Ники Николов е кръстник на Яница) се отразила много зле на имиджа на Нова телевизия. Зурлева била много недоволна от  факта,че това, толкова гледаемо шоу се изродило по български в шуробаджанащина!
Та ако има пак Биг Брадър,ще е на по-късен етап и е почти сигурно,че ще сменят продуцентите.Няма да е СИА.

Общи условия

Активация на акаунт