Хайде юни да минава, АВГУСТ аз да стана мама!

  • 10 795
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 498
Добро утро и от мен   food010, изпих си  с вас кафенцето. И аз днес съм на док  Peace, но следобед, така че утре ще пиша за резултата, ама ще я накарам и да ме прегледа, а после отиваме с мъжо да капарираме кошарка за бебо  1crib, много съм щастлива.Само док да не ми развали настроението

# 286
  • София
  • Мнения: 5 721
Здравейте ей ме и мен Simple Smile Аз станах към 09.00 но до сега се помотвах,оправях стаята,закусих Simple Smile
Херелинка надявам се това кървене да не е нищо обезпокоително Praynig Стискам палци всичко да е наред и след консултацията пиши мила Hug
Вася,всичко ще е наред и твоята приятелка ще си има от днес едно здраво бебче Heart Eyes  bouquet   
Екатеринче кошарката е много сладка Simple Smile да ви е честита   bouquet и ние сме се спряли на подобна но още не сме решили твърдо Peace
Сонитка тук днес едно слънцее..... Simple Smile дано вече се пооправи това време  Praynig Flutter
Мимсат радвам се че при теб всичко е наред Hug
Аз днес съм на консултация от 14.00 и като се приберем ще пиша,дано всичк  Confusedе наред че с тези контракции вече не знам  Rolling Eyes
Адрианке честита покупка,като снимаш ще показваш,аз още нямам никакви такива неща Simple Smile само дрешки!  Crazy

# 287
  • Мнения: 25
 Енти - и аз мисля че се води още в 8 месец ама нейния ЧУДЕСЕН АГ излиза в отпуск и нали разбираш какво става #2gunfire #2gunfire #2gunfire А и тя милата от 12 май е в отделението и що бебета се родиха от тогава а тя си седи и си чака Cry Cry. Бебчо е едва 2,300-2,400 доста малък. В момента е на операционната, влязла е в 10 часа. Дано Бог бди над нея и детето и. Това и е второ раждане първото и дете момиче се роди 20 дена по-рано 2,700 сега е 30 килограмова  5-годишна мома.
Херка - прости че не съм ти видяла поста. Ами тапата представлява слуз примесена с кръв при някои е по-светла с кръвенисти жилки. Абе я стига пък ти.Тапа ще и пада. На мен не ми се е случвало ама бягай при док той да каже, не чакай до 11-ти  Praynig
Димианки - ама ти наистина ли имаш БОЛЕЗНЕНИ контракции  #Crazy
Успех на всички, които са на док и да докладват.
П.П. Аз съм чак на 18-ти ден преди РД на мъжооооооооооооо току виж съм го изненадала с някой пацоран.

# 288
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Здравейте  Hug
 Да ви се похваля, че вчера поръчахме количката и във вторник ще е в магазина но смятам да я оставим там, че майка ми започна да ме дразни с нейните соеверия и на края ще вземе да предизвика нещо лошо и тогава няма да я погледна  Crossing Arms как може да са такива тия майки ужасни са понякога  #Cussing out нали знаете, че човек само си предизвиква съдбата... за това не искам да вярвам на соеверия защото не знам какво може да си помисля  Crossing Arms а тя мойта майка ме подлудява  #Cussing out
 Вчера получих много хубава новина... една позната от юнските мами ми се обади и съобщи, че е родила на 5.06. момченце и не можах да и се нарадвам направо  Hug  bouquet
 Ивченце моите най- искренни съболезнования за загубата ви  Cry
 Екатеринке честита ви придобивка  Hug много ви е хубава кошарката   bouquet
 Franito радвам се, че този път не те тероризираха  Hug
 Момичета аз така съм се подсякла от вътрешната страна на краката, че не мога да вървя  Cry много боли и вчера си купих бебешка пудра но толкова ми подсуши кожата, че като рекох да стана и ми се разцепи кожата и се разплаках от болка  Cry сега си стоя в къщи по- нощница, че панталони не мога да сложа и вървя разкрачена от болка  Cry
 Херка дано да не е тапата  Praynig

# 289
  • Мнения: 998
Sonita, на мен тензухените пеленки ми бяха много полезни, ползвах ги за след къпане ги слагах върху хавлийката и с пелентата попивах водичката в гънчиците, защото хавлията е по-дебела и не върши същата работа. Бархетните ги ползвах върху дъската за повиване ги слагах, че да не лежи на мушамата.

Мегита, опитай с крем здраве би трябвало да ти облекчи, а и да предпази от нови рани!

Вася, стискам палци всичко да е наред, щом са я вкарали в 10, значи вече би трябвало да излиза, а бебето със сигурност е отдвна извадено.

# 290
  • София
  • Мнения: 5 721
Вася всичко ще е наред мила а и да ти кажа щом е влезнала в 10.00 мисля трябва да е станала пак мама Simple Smile   bouquet Hug Heart Eyes
За контракциите за съжаление да,болезнени са!  ConfusedОсобенно вчера за 20 минути така ме сви на няколко пъти,че си мислех ........ КРАЙ.... ще раждам. Sad Пих 2 нош-па и ме отпусна обаче много бързо дали от него или просто съвпадение не знам!
За тапата сега докато бях в болница разбрах,че е слузеста с примес кафяво-червен,стискаме палци на Хери да не е това Praynig
Мегитка честито на рвоята позната да и е живо и здраво!   bouquet  

# 291
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита, опитай с крем здраве би трябвало да ти облекчи, а и да предпази от нови рани!

 Снощи като се разцепи раната от пудрата се намазах с крем здраве и се надявам да ми мине  Cry че много боли...  Cry

# 292
  • Мнения: 423
Ох Megita, абе няма ли ак да се отървеш от това, от какво се получава подсичането? Май ми звучи доста болезнено newsm45

# 293
  • Мнения: 25
 Ами да сигурно е станала пак мама   bouquet. Аз не смея още да се обадя на мъжа и Confused. Ще изчакам да стане поне обед. Praynig
Димианки ами казаха ли ти от какво са тези болезнени контракции. Да не ти е по-чувствителна матката нещо или какво newsm78 то това си е жива мъка  Sick Аз вчера за първи път беб ме ритна някъде по чарковете и ме заболя  #2gunfire ама то много гадно  Mr. Green  100 пъти предпочитам да имам обикновенни контракции отколкото това  #2gunfire
Мегита - Гера ти е дала хубав съвет крем Здраве е добре. Аз мога да ти кажа още един казва се ВИТАСИН - струва към 3 лв. и става за абсолютно всичко (даже и за пиене при гастрит).Ние го използваме главно за изгорено  - действа безотказно. Той е крем създаден от някакъв доктор от Родопите с изцяло натурални съставки.

# 294
  • Мнения: 998
Мегита, също и Вита мерфен ще ти помогне, ако искаш го погледни в някоя аптека, аз го ползвам при дечко за всякакви рани и много бързо зарастват!

Оххх, нямам търпение Херелина да се върне от доктора, виждам че е пуснала тема и в майчинския, явно е много притеснена!

# 295
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ох Megita, абе няма ли ак да се отървеш от това, от какво се получава подсичането? Май ми звучи доста болезнено newsm45

 Ами наедря ли са ми бедрата и от търкането и изпотяването особено като съм с панталон и са ужасно сълбоки рани  Cry сега не мога да излизам от вкъщи... дори хляб нямам и чакам майка ми да се прибере за да донесе  Cry а виж колко е часа а не съм яла нищооооо още  Cry

# 296
  • София
  • Мнения: 5 721
Вася като ме приеха в болница и след като ме включиха на запис на тоновете на бебчо установиха че имам чувствителна матка Confused Оттам контракциите и вследствие на тях...... разкритие.... Confused Казаха ми много да се пазя за да устискам поне до 37 седмица Rolling Eyes
Някои мами са преносвали с такова разкритие но при всяка си е разлино дано имам късмет и милото ми бебче да си отсане вътре до по късничко за да порасне по голям Heart Eyes Hug

# 297
  • Мнения: 3 388
Sonita, на мен тензухените пеленки ми бяха много полезни, ползвах ги за след къпане ги слагах върху хавлийката и с пелената попивах водичката в гънчиците, защото хавлията е по-дебела и не върши същата работа. Бархетните ги ползвах върху дъската за повиване ги слагах, че да не лежи на мушамата.

Да, на мен точно така ми обясниха, Гера   Peace

Мисля да слагам хавлийка върху дъската за повиване, отгоре въпросната тензухена пеленка. Купих и малко хавлийки за дупе, мисля, че ще вършат добра работа  Crazy

# 298
  • София
  • Мнения: 5 721
Мегитка много болезнено звучи мила  Rolling Eyes Confused  Hug
И аз мисля да си взема тензухени и бархетни пелени защото всички мами ми казаха,че ще са ми от голяма полза  Peace КАзаха ми че се продават е комплект примерно 5 тензъхени с 2 бархетни и така Simple Smile 

# 299
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196778.0

Общи условия

Активация на акаунт