Орифлейм 10 :)

  • 10 331
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Момичета я да ви питам някакви впечатление от тия плодови гланцове на първите страници... Simple Smile
а и още тия балсами за устни от серия Висион ... жълтичкия с вкус на кокос ли е ?  Rolling Eyes
Благодаря много Simple Smile

Жълтият не е хубав, имам го, вкуса му е неопределен, хубави са другите два, особено ягодата.

А за гланцовете и аз искам мнение, харесал ми е този с черно грозде!?

# 286
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
момичета,къде в сайта мога да намеря инфо за продуктите в недостиг по активния каталог? newsm78
понеже си направих точно 100т и накрая като пуснах поръчката те станаха на 75т #2gunfire
имах 5 липсващи продукта Sick



От горното падащо меню с опции "Изход, пазаруване, бизнес, новини", избираш опцията бизнес, след като ти се зареди в ляво имаш няколко презложения, избираш - Разпечатки, след като ти се зареди и тази опция, пак в ляво търсиш опцията - "Информация за липсващи продукти", цъкаш и ти излизат всички липсващи продукти в момента.

# 287
  • Мнения: 9 095
аз ги гледах ама нещо не ми допаднаха май, Баията по ми харесаха Rolling Eyes

# 288
  • Мнения: 3 782
Абе и аз ги загледах тези гланцове, ама незнам. Не смея. Wink Поръчаха ми тази тъмната череша. Не съм го отваряла,но изглежда доста тъмен.

# 289
  • Мнения: 2 323
Цветовете са прекрасни-всички ми харесаха-ароматите са невероятни-и-и,много силни и страхотни

# 290
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Е, тогава мога да пробвам гроздето

# 291
Кога ще излезе новия каталог някой знае ли ?И къде мога да го намеря в интернет да го разгледам . Rolling Eyes

# 292
  • Мнения: 35 969
Каталог Юли е качен на сайта на Орифлейм, а каталог Август ще се появи там на 01.08.
до колкото знам, не е сниман от някое момиче от форума

# 293
# 294
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Търся си дистрибутор на Орифлейм,пишете ми  на icq 273946972; skype onejnost
Иначе аз съм представител на Ейвън

Общи условия

Активация на акаунт