Ямбол (15) - Лятото вече чука... а ти?

  • 19 524
  • 267
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
моята пък не казваше"искам да чуркам",а "искам да чукам" Joy

# 16
  • Мнения: 135
моята пък не казваше"искам да чуркам",а "искам да чукам" Joy
hahaha
Ние пък пикаем на гащите  Peace Ако минете зад блока,можете да познаете коя е моята тераса  bowuu

# 17
  • Монреал
  • Мнения: 631
http://albums.jambolnet.com/bebe_Georgi Ето обещаното.

# 18
  • Мнения: 983
Здравейте и от мен. Не съм се включвала доста време, защото бях на гости при мама за около месец.
Дима, честито бебче, да ти е живо и здраво, много е сладък newsm07

Да се похваля, махнахме изцяло памперса, и през деня и вечер, Мимито много ме учуди като започна да се събужда нощем и да ми казва, че има пиш, но майка ми каза, че и аз на нейната възраст съм спряла да се напишквам нощем.Не съм полагала никакви усилия да я уча, даже сама пожела да сяда на гърне, без да я карам, явно й стана вече неудобно аз да я държа.

Аристидева, честито, дано всичко при вас бъде наред, пиши нещо повече ако имаш време, какво точно ще работиш?

за сега от мен толкова, отивам да готвя докато Мими спи.

# 19
# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много сте хубави! И как само изглеждаш няколко дни след раждане...

Rouz, завиждам ви. Аз още се мъча. Предполагам, че смяната на обстановката също е оказала влияние.

# 21
  • Мнения: 135
Здравейте,
Аз бях малко на гости с детето.И на мен ми направи впечатление,че Дима изглежда много добре.
Роуз добре дошла! И как ги правите тези неща с памперса  Crazy
Взех малко повече да обяснявам на Деница какво,къде и защо се прави.Имам малък напредък.

# 22
  • Мнения: 146
Здравейте. Аз също съм от Ямбол и много ще се радвам да се видим.

За протокола: родена съм на 18.08.1982 г. и имам син Георги - 16.06.2005 г.

# 23
  • Мнения: 3 537
Добре дошла! Grinning

# 24
  • Мнения: 135
Добре дошла на kasito!
За срещите ще ни трябват по-големи маси (надявам се).

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
kasito, привет!

Само ги споменаваме тези срещи и нищо.

Щяхме за първи юни да се събираме, после за девети, сега кога ще е? Маги на 30-ти има РД, освен да взема да ви събера аз Crazy

# 26
незнам още какво 6те работ6я ама като за на4ао няма да избирам много-много. Жиеот и здраве след някои месец и малката 6те вземем там

# 27
  • Монреал
  • Мнения: 631
Интересно, всички казват, че изглеждам добре. Благодаря.  Heart Eyes Явно е вярно, защото и се чувствам идеално. При условие, че сега бях със секцио, се възстанових изключително бързо, за разлика от предния път /нормално/ с Боби. Изписаха ни на третия ден, а днес ми махнаха конците. Много съм доволна и от факта, че този път натрупаните ми килца са много по-малко и лятото се надявам да стигна размерите си даже от преди да забременея с Боби.  Mr. Green
Вчера стегнах мъжа да оправи количката, че нямам търпение да ходя по разходки и ще се виждаме по-често. Laughing

Успешна седмица желая на всички.  Two Hearts

# 28
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Да се включа и аз.
Честито първо на новият член в семеството на мама Дима.
Да им е жив и  здрав и много радост да им носи. Hug
Честито на новите мами,които са открили темичката.

# 29
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен !Дима ,честито и от мен да сте живи и здрави!Абсолютен сладур е бебчо и то на тази много малка възраст -браво Heart Eyes.Браво и че имаш желание да си върнеш формата,защото аз доста съм зазляла ,а никога до сега не съм била такава ,нещо се отпуснах и натрупах 6 кила от вуле при положение ,че много много не ми са се лепяли килца независимо какво ям и колко а сега.... Blushкак ми тежат и как нищо не ми става ,чак ми става криво като знам миналото лято колко бях добре... Cry
Уф няма да ви занимавам с това Winkсега малко разпускам че с моя мъж си направихме такъв уикенд на сезонното почистване ,че и килимите  изпрахме  Crazy
успешна и вселе седмица на всички. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт