Отговори
# 285
  • Мнения: 1 488
Опалка ето ме и мене  Hug Имам запитване! Акото на бръмбъзъка е зелено такова ли трябва да бъде и от вчера вечерта до 6 се изака 3 пъти туи на какво прилича ми кажете! Как да разбера дали се храни бебето добре? И колко време се чистите от раждането! Имам предвид отдолу до кога ще тече тази кръвчица и колко още ще наболява!

# 286
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Така, здравейте и от мен, маминки!

Първо, да не забравя: Честити да са ни новите бебоци!

То дъжд от бебета тези дни - напредваме сигурно!

Кетка, Зоя, Маслинка и всички останали да не ви изреждам поименно - аз давам само едната гърда, а от другата цедя по 100-130 мл на хранене.  Embarassed
 Незнам на какво се дължи това, може би че не съм сама и ми помагат - е не разбирайте сега, че спя по цял ден, но готвене, чистене, пране - имам си отмяна за сега.

До колкото знам /без да имам претенции, че съм права/ наистина най-важното е спокойствието, сънят и разнообразната питателна храна /не да се тъпчете, а да се замисляте какво ядете/лекарите май визират ядките и течностите. И мисля, че колкото повече се цедите/кърмите, толкова повече кърма се образува.  newsm78

Усенце, за акото  Embarassed - първата седмица са зеленикави, докато се прочисти хранопроводчето на детето. Моят син е изцяло на кърма и аките са ни като горчица - 2 и 3 седмица беше пълен всеки памперс  Hug Mr. Green Сега 4 седмица вече почна да пропуска, но мисля, че 2-6 пъти е наред. Така съм чела  SickНо задължително всеки памперс трябва да е мокър Peace

Момичета, за коликите - от 8-ми ден сме в къщи, от 10 детето се свива докато пръцка и се изхожда със зверски рев. Пръцне - мъкне, свие се и ревне - да се чудиш как да помогнеш. Давам му капки - Еспумизан му действат добре, стори ми се, че от САП се спича. Има и чайчета - пробвайте - за всеки е индивидуално. Стискам палци, че гледката е много неприятна - нашият тати само дето не реве с бебо.

И на мен ми е интересно до кога ще се чистим - някой да сподели опит /Уси, абе на мен не ми тече кръв - нормално ли е Embarassed newsm78/

Парлева, разкажи какво толкова си се натоварила и се пази повече...

Айде, че се олях ...
До скоро  Hug  bouquet

# 287
  • Мнения: 1 488
Elz мерси за инфото за акането! Hug А относно кръвта, Как не ти тече то на всяка родилка и тече newsm78! Поне в началото та се чудех колко време така тече!За кръв говоря някой ако не ме е разбрал! И много хълца бебчо да ви се оплача,  Rolling Eyesнезнам бързо се храни ли какво прави ама и в корема ми бая си хълцаше!Опааааа ревнахме! baby_neutral Ади лека от мени отивам да си почивам с Коцето! Wink

Общи условия

Активация на акаунт