Декупаж (салфетна техника)-3 част

  • 48 581
  • 373
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
 Мираж, Честит рожден ден на патерица :newsm59  party023

 CRAZYBRAT, Честит рожден ден!  bdbaloni happy bd
Момичета, нека всички ваши мечти станат реалност!

Лимонка много ти е хубава чинията

# 76
  • София
  • Мнения: 983
crazybrat, Честит Рожден Ден и от мен  nbirthday

Здраве, щастие и късмет ти желая!

# 77
  • Мнения: 253
miragе, честит рожден ден на патерици и от мен. Много здраве, любов и усмивки ти пожелавам.

crazybrat, честит рожден ден. Всичко най-хубаво ти пожелавам.

# 78
  • Мнения: 253
Лимонка, чинията ти е супер. Аз все още не мога да се престраша да пробвам с чинии и чаши   Sad
madlena, табличката е много сладка. И аз изрязах същите мотиви, но мислех да ги залепя на една дъска  Rolling Eyes  но ще си помисля още малко   newsm78

 Ето и моите нови творения  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=127247&view=1&photo=9

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
toni_n изразявам искренно възхищение към твоите творения и най-вече към тоалетната  Whistling, я сподели от къде се снабди с тези мотиви от Немо, много ми легнаха на сърцето   Animal Tropical Fish
А на двете рожденички пожелавам да са все така позитивни и слънчеви и нищо да не помрачава дните им

# 80
  • Мнения: 1 097
 Heart Eyes Благодаря ви много!  Blush Hug
Всички пожелания са страхотни  Grinning. Да ви се връща тройно!  bouquet

# 81
  • Мнения: 253
crazybrat, благодаря за почерпката, но ако на 23г казваш "одъртяване", какво ще кажеш на 33г  Crazy

madlena, рибките са от един от броевете на сп."Дъмбо".
Децата и съпругът ми/което е много важно, защото не оценява такива неща/ също много харесаха тоалетната  Grinning

# 82
  • Мнения: 11 327
Един агент на Щази се присъединява към темата по терлички.
Правила съм разни неща, ама не съм ги снимала Embarassed
Страхотно сте се справили с организацията. Отивам да зяпам снимки

# 83
  • Мнения: 252
Дъждец, благодаря, но имам един глупендерски въпрос. Ако трябва да добавям снимки в албума, трябва да го правя 4рез сайта на темата, или да  си използвам snimka .bg и автомати4но Ще ми ги прeпраЩа в албума на сайта ни? newsm78 Embarassed

# 84
  • Мнения: 440
Ето и моите листа http://www.snimka.bg/album.php?album_id=142789.,но напукването много не личи ,заради отражението на стъклото.Специални благодарности за поздравите на Гая,Лимонка,Радина,Мадлен и Тони Hug Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 440
Забравих -и Дъждец също Hug.Тони тоалетната чиния наистина е много хубава Mr. Green и закачалката също.Сигурна съм,че съпругът ти не само че няма да е скептичен,но и ще те хвали наляво и надясно.Кой може да отрече хубавото Naughty

# 86
  • София
  • Мнения: 983
Дъждец, благодаря, но имам един глупендерски въпрос. Ако трябва да добавям снимки в албума, трябва да го правя 4рез сайта на темата, или да  си използвам snimka .bg и автомати4но Ще ми ги прeпраЩа в албума на сайта ни? newsm78 Embarassed

Ами аз точно по тази причина исках да дам тук паролата, за да може всеки сам да си добавя новите работи и да си ги аранжира, но Caprari изложи някои съображения да не я давам публично и в момента май само аз мога да ги качвам, взимайки ги от "Снимка БГ" или където е албума. В общи линии следя темата и когато някой покаже нещо ново, го добавям. На Мираж имам да качвам още неща, но ще стане след понеделник, че дотогава не съм на моя компютър.
А иначе аз лично съм за, да се публикува паролата - струва ми се честно, понеже всички сме равноправни тук, а и освен това сме на добра воля, така че ме съмнява някой от нас да злоупотреби, но пък от друга страна винаги има риск външен човек да го направи... newsm78
Може би най-добре ще е който има албум, да му изпратя паролата на лични. Хайде Caprari да каже, понеже тя е инициатор на темата  Peace

# 87
  • Мнения: 1 097
Може би най-добре ще е който има албум, да му изпратя паролата на лични. Хайде Caprari да каже, понеже тя е инициатор на темата  Peace
точно това щях да предложа току-що  Mr. Green
И аз искам албум, но като намеря кратунката и направя нещо... а това ще е другата седмица като дойде Марабу-то ми  Mr. Green

# 88
  • Мнения: X
  ...но пък от друга страна винаги има риск външен човек да го направи... newsm78
Може би най-добре ще е който има албум, да му изпратя паролата на лични. Хайде Caprari да каже, понеже тя е инициатор на темата  Peace


 Хайде, Капрари казва да изпратиш паролата на всеки ,който има албум.Аз не съм се опасявала от  това, че някоя от нас ще качва и сваля снимки.Съображенията ми бяха точно такива ,каквито ти си посочила по-горе. Peace

Последна редакция: сб, 16 юни 2007, 12:20 от Анонимен

# 89
  • Мнения: X
Mirage ,чинийките са много хубави.
Благодаря за обяснението за чашите.

Алоу-у-у-у, агентът от Щази, не се прикривай ами вземи се присъедини към нас! Mr. Green
Знам, че имаш доста неща, които са качени в страничката на Мирел. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт