Разделно хранене-част 11

  • 13 065
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 099
Eй, 3 страници съм изпуснала ooooh!
Гледам, няма я темата в "нови отговори на моите публикации", а то - нова!

Хайде да се разпиша.
 Честито на дечицата, Алекс! То вече са си моми, де, хубавици до една!

ReGe, забелязала съм, че колкото по-кофти се държа с 1/2, толкова повече ми огажда. Може ли някой да ми обясни, защо тия мъже ни карат да се държим с тях зле, за да са по-мили те с нас? newsm78  А това че твоя мъж е добричак тази седмица...наслаждавай се  bouquet

моят е изключението, което пътвърждава правилото. Една дума накриво да кажа, веднъж да не съм в настроение... като се почне с едни сръдни, много трудно се излиза от тази ситуация.

Разделна не съм съвсем, но много се старая. Почти не закусвам вече, по някой банан и час по-късно Активия (с череши обаче). Но пия кафе, съчетано с плодов сок. Знам, че в готовите има захар, но в работата не мога да седна да изцеждам Mr. Green Купувам си от тези, които ми изглеждат по-истински - с основа морков, по като нектар стоят.
Вчера хапнах натурален шоколад... ами това са ми май прегрешенията. Затвърждавам 3тото килце, свалено от февруари насам, не е много, но пак е нещо. Все пак имах и почти месец и половина пауза, не че съм яла нещо през това време, но каквото ядях не беше разделно.

Поздрави и хубав ден!

# 61
  • Мнения: 4 099
Колко мами от вас не комбинират яйце и сирене на един прием?

аз комбинирах вчера. Направих печени червени чушки с яйце и сирене в йена, накрая настъргах отгоре и кашкавал. Любима рецепта. Не е чак ужасно прегрешение (за мен). Това си нося и за обяд в офиса.

Хората в близките заведения за хранене ме гледат вече като абсолютна откачалка като започна да разпитавм какво точно има в дадено ястие от менюто Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 570
ReGe, моят мъж е същият - като се разсърдя и той става много мил и внимателен. И както те е посъветвала mi6eto_f - възползвай се от вниманието му. Wink
tonimirka , аз се опитвам да не смесвам сирене с яйца. Но изключение правя, ако готвя миш-маш - някак си не мога да приема това ястие без сиренето или без яйца.
Sharli , и аз днес ще лунувам - дано да удържим Peace.  Въпреки че аз винаги издържам щом сериозно съм решил да лунувам. Но да не се хваля много. Mr. Green
wily , Hug

Това е от мен.

# 63
  • Мнения: 338
A как се лунува?

# 64
  • София
  • Мнения: 570
Ами луната има 4 фази. Всяка фаза започва в определен час. От този час до същия час на следващия ден (т.е. 24 ч.) караш само на течности - чай без захдр, фрешове, мин. вода. Кафето не е препоръчително, но аз пия по едно. А пък вечер, ако много огладнея пия айрян. А пък много хубаво е ако от предишния ден си на по-лек режим - плодове, салатки, и същото меню за деня след луната. Аз даже веднъж направих следното - 1 ден на таратор, 2 ден лунна диета - само течности, 3 ден таратор - и бях - 2 кг., които още задържам отпреди месец. Сега ще се пробвам по същия начин.

# 65
  • София
  • Мнения: 570
После стриктно РХ и до следващата фаза няма да си върнеш изгубените кг.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 787
Светли,бързичко да се оправя малкото юначе HugЗвучиш толкова спокойно Heart Eyes.Свиква ли се с тези болести?Аз толкова нерви потроших тази седмица с Калоян,че не ми се мисли как ще е на яслата newsm78

Тонимирка,аз не смесвам сирене и яйца.Миш-маша винаги съм го хапвала само с яйца.Майка ми така го прави и аз така и не можах да го възприема със сирене Mr. Green
Но не е нещо кой знае какво,де.Ако ти се хапва огретенче или миш-машче,хапвай ги така.Все пак не трябва да ядем буламачи като сме на РХ,нали Joy

Момичета,много сте прави за мъжете.Друго племе са си и това е Crossing ArmsМоя пък има гадната способност да ми се сърди той,когато аз не съм на кеф нещо.Обръща работата така,все едно аз съм го обидила CrazyИ винаги обича да излиза жертвата той от такива ситуации Mr. Green.Но не му обръщам голямо внимание вече.В такива случаи му казвам да се сърди колкото иска.За мен живота е прекалено кратък,за да си позволя половината време да съм сърдита и да се цупя на някого.Като му кажа това и бързо-бързо се отказва да се сърди hahaha
 
Вчера се прибра 2 часа по-рано от работа и не можах да го позная.Беше свеж и мил Heart Eyes.Напоследък работи по 12 часа на ден и не се виждаме изобщо.А като се видим-познайте.Аз искам внимание-той няма сили Crossing ArmsТа вчера за компенсация hahaha

Реге,радвай се,е ти е паднала възможност да си изкарате добре времето WinkПожелавам ти приятна почивка Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 3 453
Момичета чета ви отдавна..приемате ли и мен в отбора?Опитах много диети,но искам да се спра на  постоянен режим на хранене,който е и здравословен.Имам и двете книги за този метод на хранене, но до сега не съм пробвала.

# 68
  • Мнения: 1 368
Здравейте момичета, минавам за бързо да ви поздравя  и пожелая хубав ден.Благодаря за топлото посрещане , а също и на теб Sharli za подробното обяснение. Да се похваля с един кг.съм надолу ,днес във фитнеса като вид

# 69
  • Мнения: 1 368
Опс, грешка, много съм бърза и пуснах недовършено съобщението WinkС две думи доволна съм от себе си и вие много ми помагате.Довечера ще вляза ,за да изчета всичко .Чао от мен и  newsm51

# 70
  • Мнения: 392
Момичета влизам да ви пожелая приятен уикенд!И аз като Реге ,ако не се включа събота и неделя да знаете , че си прекарвам добре.Някой питаше за смесването на яйца със сирене-аз не ги смесвам.
Ками не можах да намеря рецептата за пълнени гъби в книгата,ще ми кажеш ли къде да я видя?
 Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 3 861
Привет!!!

Не знам откъде да започна...мнооооого се сдухах днес, много!!!

в края на месеца сме на сватбата на един колега и аз реших, че това е един добър повод да си купя нова рокля. Речено - сторено!
Днес след работа, вместо да поспя тръгнах от магазин на магазин да си търся нещо интересно. Знам какво търся, знам как искам да изглеждам, даже и премерих няколко рокли. Ами момичета, идваше ми да се разрева по едно време....Ами аз много съм напълняла, явно не съм се и усетила и съм се отпуснала много и направо вися. Изглеждам УЖАСНО...Нахоках си мъжа за това, че не ми го е казал и показал, а си мълчи.
Тука трябва да поясня, че всъщост не съм много дебела като цяло, но в собствените си очи съм гигант!
Свикнала съм да изглеждам по определен начин, да нося определени дрехи и сега съм много далече от тази визия И това ме побърква.
Не съм готова да се примиря с външният си вид, просто не съм. Все още съм млада и искам да изглеждам и да се чувствам добре. Когато си харесам някоя готина дрешка, просто да си я купя и тя да ми стои добре, а не да я подминавам защото не мога дори да я закопчея...
Аз съм малко с много лек и дребен кокал и в най-добрите си времена, когато съм изглеждала най-добре съм била 47-49 кг. За сравнение сега съм 55-56 кг. Това са 7-8 кг., които трябва да сваля защото ме правят да изглеждам  Sick . Трябва и да се стегна, трябва и кожата ми да се прибере. Знам, че мога, но нещо мотивацията ми никаква я няма....ДО ДНЕС!!!

И без това от днес съм в отпуск и мисля да използвам това време рационално. Строга диета, упражнения, коремни преси...Ей такива неща. Току що заявих на мъжа ми по телефона, че няма да им готвя. Ако искат да ядат от моята храна, ако ли не той да готви за тях двамата. Не остана доволен и се сдърпахме, но това е положението.
1 година след като родих Калоян свалих 10 кг. за две-три седмици и стигнах тогава до заветните 50 кг.. Пак бях отпуск и ги бях оствирила двамата ми мъже и се справих за отрицателно време с проблема. Оттогава минаха 2 години и аз неусетно изпуснах положението от контрол. Време е отново да се стегна


Извинете ме ако ви натоварвам, но имах нуждата да споделя, много ми е гадно. Съжалявам....

# 72
  • София
  • Мнения: 3 787
Юзърче,няма я рецептата.То не е кой знае каква рецепта,просто най-обикновени пълнени гъби Laughing
Взех 10-12 по-големи гъби,махнах пънчетата.Вътре сложих по едно малко парченце синьо сирене,едно парченце топено сирене,половин кръгче пушен кашкавал и отгоре една голяма филийка обикновен кашкавал.Гъбите се пекат в предв.загрята фурна, докато почервенее кашкавала.Това е Wink

Е-е,Лили,както описваш положението,все едно си 100 кила.А то-55 hahahaСега си афектирана.Много добре те разбирам.Аз бях така миналата Нова година,когато нищо не ми ставаше,а което ми ставаше,ми стоеше ужасно SickНо аз бях 65-66 при нормални 50 кг.Представяш ли си WhistlingЕ,амбицирах се жестоко и с РХ за 3 месеца свалих всичко излишно.
Ще видиш,ако си упорита,резултатите са страхотни WinkИ килцата се задържат,а и лесно се връщат надолу,ако попрегрешиш седмичка-две и качиш Laughing
И ти ползвам стария ник,защото тоя много дълъг Laughing

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 17:58 от ками

# 73
  • Мнения: 231
Здравейте сладурани Hug

Доня Коприова аз днес преживях нещо подобно,с мойта дружка решихме ей така да влезем в няколко магазина,учудващо имаше размер за мен,но аз освен че съм с наднормено тегло ами съм и с голям  bombs,та накрая с празни ръце.По пътя реших,че сама ще си ущия Mr. Green.Крисси  welcome.Калида къде си?Пак ни изостави,мъчно ни е   newsm45 .Реге много да се забавлявате през уикенда,а това за мъжете е вярно,аз в такива моменти съм много доволна-когато са згафили и после са по ниски от тревата  Mr. Green.Алекс да те питам мила,твоята 1/2 размеква ли се когато Аля иска нещо?Нашия татко се разтапя направо,и аз започвам да се карам и на двамата,прави се на лош и веднага след това му минава всичко,ужас понякога имам двама пубертета у дома ooooh!.
Аз тия дни съм много ангаже  Mr. Green,но и моя кантар не ме радва,забелязах че любовните ми дръжки(ако могат да се нарекат вече така) са понамалели  Mr. Green.Основно съм на плодове и салата вечер,но днес на 1/2 голям черен шоколад  Mr. Green и шепа череши до сега,луда работа,най-много след това ядене да ме хване нещо...

Лека и разделна вечер

 

# 74
  • Мнения: 1 227
Здравейте милички,

Алексче, честито на нашият отбор. Надявах да спечелят и съм много доволна.

Ками, чудесно е, че Калоян е вече здрав.

Доня Коприва, извинявай, но трябва да те поправя: ти си си направо малка, защото "още млада" съм аз Simple Smile Килограмите също не са много. Пък и от постинга ти лъха такава решителност, че аз лично изобщо не се съмнявам, че ще влезнеш във форма много бързо  bouquet

Реге, да си изкараш мноого приятен уикенд

Вили, Крисси, добре дошли при нас

Аз съм си стриктно на рх, но кантара нищо не отчита - още е сърдит. Чувствам се добре, но искам да ги махна и последните 3кг, ама за сега не става. Дали е вярно това, че малко кг се смъкват по-трудно  newsm78

 Hug всички

Общи условия

Активация на акаунт