Карлово и Сопот - 7

  • 21 853
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 232
Цитат
Днес се престрашихме да идем на разходка и плаж на Чифлика
нали говориш за чифлика в троянския балкан,къде ходите там на басеин ,аедин ден става ли бре не е ли много на тагадък работа Grinning
Елиииии къв климатик бре,бебока на климатик ли го държиш м,мен ме е шубе и притичвам от топло на студено и така пък после....

# 256
  • Мнения: 143
Бимбе, бяхме намислили да идем там с преспиване. Да, минава се Беклемето, пътят е дълъг, но си заслужава. Бебето обаче нямаше как да го оставим, кърмя го все още. Яд ме е, не  очаквах подобен развой на нещата. Confused Намира се по пътя за Рибарица, прекрасно местенце е за отдих в големите жеги... Simple Smile

# 257
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
куку Mr. Green

# 258
# 259
  • Мнения: 844
това куку от къде е от Първомай или от Карлово...... newsm78 Ей, Тони я кажи за чифлика какви са условията, че и ние се чудим къде да се скатаем.

# 260
  • на пистата
  • Мнения: 5 842
айде утре на кафенце,който е съгласен да врътне един смс.

# 261
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
От Карлово Grinning
Бимбе, не можем да ви стигнем вас с това ранно излизане. Пихме кафенце с Ели и АнДжи.

Честит първи рожден ден на малкия Божидар! Да расте щастлив и весел и много да радва мама, тати и батко!

# 262
  • Мнения: 844
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НА МАЛКИЯ БОЖИДАР! МНОГО  УСМИВКИ  И ВЕСЕЛИ МИГОВЕ!

# 263
  • Мнения: 143
Благодаря за хубавите пожелания!Черпя ви виртуално  Simple Smile  cook
 Кат Кат, по принцип нощувката излиза скъпичко, значи като за нас около 80лв, хотела точно до басейна който е. Но в друтгите хотели може би и по - евтино може да се намери. Първият път като ходихме само ориентировъчно питахме. Истина е че там е иделно местенце в тия жеги  Simple Smile

# 264
  • Мнения: 1 232
Благодаря за хубавите пожелания!Черпя ви виртуално  Simple Smile  cook
 Кат Кат, по принцип нощувката излиза скъпичко, значи като за нас около 80лв, хотела точно до басейна който е. Но в друтгите хотели може би и по - евтино може да се намери. Първият път като ходихме само ориентировъчно питахме. Истина е че там е иделно местенце в тия жеги  Simple Smile
Честит  рожден ден на Бобо жив и здрав да е Тони,весело и палаво детство  bouquet
Ти за хотел Дива ли говориш,уф много ми се ходи и на мен,ама с тия шиишета,къде да се мъкна мани newsm78
А така спретнали форумска среща на яслите,значи само аз не видях зетя,ахъъъъъъъъм утре непременно ще говоря с Анджи да не земат да ни го отмъкнат под носа,хе тъй по комшийски Grinning Flutter,утре ще ви сфиркам наред да знайте ако не се оправите рано ще чакам да се поразхлади и идем по късно на среща,аййййййййй и утре сме на ваксина ужас стискайте палци ,че предния месец Стела вдигна темеператера в тая жега хич не ми се мисли Embarassed

# 265
  • на пистата
  • Мнения: 5 842
ицко си дойде и утре в 9-9.30ч сме на дет маг.

# 266
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Днес не ме бройте за среща, жега ми е и ме мързи.

# 267
  • Мнения: 458
Да мина да се разпиша Embarassed
Чета ви редовно но ме помързява да пиша  Tired
Нищо ново около нас,само дето изкарахме вируса сега ,по дрискахме се почти всички в къщи ooooh!
Ай де ще се включа пак ,ама ще гледам да съм по редовна bowuu

# 268
  • Мнения: 1 232
Ние с Ели пихме кафе,малкия е много сладък и кротичък пу-пу дано да върви така HugМомичетанаправо не мога да повярвам това за медиците,,че са в къщи,ей това политическите интереси са голяма работа

# 269
  • Мнения: 3 360
  bouquetпоздрави и от мен HugЧестит рожденлик Тони-жив,здрав и палав да ви е!  bouquet
Как я карате в тая жега бе хора... CloseС климатик който е бива,ама иначе си е ужасно....Аз сега се прибирам от работа и направо се чудя къде да се дяна...
А,и ако организирате съботно-неделна среща ще се включа-бройте ме Peace

Общи условия

Активация на акаунт