Пак за свекървата...

  • 12 084
  • 177
  •   1
Отговори
# 165
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
 newsm28 към друга планета

# 166
  • Мнения: 2 015
Айде да не е на друга планета, но поне да е много надалеч!

# 167
  • Мнения: 1 632
4-та опция.Баба ми казваше-защо добрата снаха, става лоша свекърва!И май е права newsm78.Свеки все с нещо я дразня,ме дразни,а днес се обади че са я вкарали в болница,и ми стана жал.Веднага нагласих чаршафи и и сготвих.Дразни ме мнооооооого,и много ме е обиждала,обаче на нейните години не бих искала да съм на нейно място.От 2 деца,всеки си гледа сем-вото,и тя е самотна.

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 19:14 от ивка-щастливка

# 168
  • Мнения: 25
Третата  възможност - за да има мир и разбирателство.  Hug
Peace

# 169
  • София
  • Мнения: 3 064
"Няма на света архитект, който да измисли кухня побираща две жени!"  Не зная кой го е казал, но определено е вярно. Дали майка или свекърва - няма значение, щом има съжителство неминуемо се появява нещо, което дразни единия или другия. Дали ще е сутрешното струпване на опашка за душ или вечерното похъркване пред телевизора - не е важно. Затова мисля, че третата опция е най-добра. Като има нужда от помощ има начин да се осигури, но всеки да си знае дома. Така и отношенията имат шанс да си останат добри.

Абсолютно вярно. Майка или свекърва, няма значение.

# 170
  • Мнения: 1 477
Трета опция.

# 171
  • София
  • Мнения: 1 741
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!  Здрави и весели дечица,любящи съпрузи ,щастливи и слънчеви дни Ви пожелава една свекърва!!!Мисля,че и най-проклетият и лош човек,може да се промени с добрина и човещина.Опитайте и бъдете по търпеливи!

# 172
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182

# 173
  • Мнения: 4 753
Мойта свекърва е душа човек, живее наблизо и ми е супер, даже мисля да й прехвърля майчинството в един момент, ако може.... пък и ще прибира детето от детска градина след време, ще го гледа докато аз и мъжа ми искаме да излезем някъде заедно...

# 174
  • Мнения: 2 152
Аз пък си обичам моята свекърва
Преди време имахме малка разправия, поговорихме, разбрахме се и сега сме си по-близки от всякога

Сигурно съм една от малкото дето си тачат свекървите Grinning

# 175
  • Мнения: 11 747
имала съм 2 свекърви, разликата от едната до другата е безумно голяма... Първата беше от трудните и лошите, а втората е идеална.

Как' Сийка не е съвсем права! От всяка ситуация не може да се излезе интелигентно или по-скоро може, но трябва да се излезе завинаги... За жалост има хора, с които никога не можеш да се разбереш, просто няма начин.

Това, дето сина нямал нищо общо с майка си, айде не на мене тия... То такъв филм няма. Не се разбирал сина с майка си и я изгонил от вас... Хе, утре и жена си и детето си ще изгони...

Крушата мнооого рядко пада по-далеч от дървото, да не казвам - никога... Някой просто не си е отварял очите, като се е женил. Все пак за всеки влак си има пътници.

# 176
  • Мнения: X
хич не ме интересува къде, само не и у нас !!!

# 177
  • Мнения: 25 624
Как' Сийка не е съвсем права! От всяка ситуация не може да се излезе интелигентно или по-скоро може, но трябва да се излезе завинаги...

Ами и това е начин!  Wink Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт