Гладите ли чорапите и бельото?

  • 7 454
  • 154
  •   1
Отговори
# 45
  • На небето
  • Мнения: 5 530
НЕ

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Как ще гладите  чорапи,бе хора!Малко ли са ви другите задължения?Гладя единствено дрехите,които го изискват.

# 47
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не

# 48
  • Мнения: 23 018
Принципно не гладя - особено пък чорапите  Shocked.
Купувам основно немачкаеми материи.
Само мъжът ми си глади ризите и панталоните, но напоследък най-често ходи с дънки.
Аз понякога си гладя някои от по-официалните дрехи, както и блузките на децата.
Чаршафите ми са или сатенирани, или с еластан - т.е. гладенето би ги повредило  Sunglasses.
Peace

# 49
  • Мнения: 251
Как ще гладите  чорапи,бе хора!Малко ли са ви другите задължения?Гладя единствено дрехите,които го изискват.


 newsm10   smile3521

# 50
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Бельото гладя, сутиени и чорапи не гладя. Аз съм от гладещите Mr. Green

# 51
  • Мнения: 7 640
не, имам си по-интересни начини за запълвани на времето, пък и точно такава мания нямам, да не дава Господ да ме сполети

# 52
  • Мнения: 351
Не, чак пък толкова... мисля, че това е прекалено /а и излишно време нямам/

# 53
  • София
  • Мнения: 2 967
НЕ

# 54
# 55
  • Мнения: 178
Бельото - да, което става за гладене. Чорапи - не!  Wink

# 56
  • Мнения: 2 609
Чорапи не гладя. Гладя бельото /гащички, потници и чаршафи/ само на малката. Peace

# 57
  • Мнения: 1 546
Имам следния въпрос:
Гладите ли чорапите и бельото/ слипове и т.н., не питам за чаршафите/ ?
Защото в къщи мъжът ми изрично настоява за това, а аз не го смятам за необходимо. Любопитно ми е, колко от Вас го правят. И ако да - какви са основанията ви за това, ако не - пак - какви са мотивите Ви.
Признавам си, че тладенето ми е едно от най-неприятните неща в къщи. Така че ако споделите и хитринки за по леко справяне с проблема - ще бъде супер.
Благодаря предварително! Simple Smile
А защо не предложиш веднъж на мъжа ти той си изглади чорапите един по един да видим дали ще настоява толкова! Wink
Според мен е безумно пилеене на време.

# 58
  • Мнения: 1 187
Чорапи и гащи не гладя! Stop

# 59
  • Мнения: 231
Чорапи newsm78 не съм чувала да се гладят...
Останалите неща,които го изискват-да гладя,колкото и да ми е неприятно  Mr. Green. 1ironing особено в летните жеги и без тая усмивка...

Общи условия

Активация на акаунт