ХАЙДЕ НА ЛУНАТА- 08.06. / петък / от 14.42 ч.

  • 3 995
  • 138
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 928
И аз да се впиша в пейзажа - закусих с половин грейпфрут и смятам да хапвам плодчета на половинки до обед,а после като заритам за храна да пия фрешчета.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ И МНОГО СВАЛЕНИ КГ   bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • Мнения: 634
Ето ме и мен при лунуващите  Hug ! Мисля и този път да се справя успешно!
Аз винаги лунувам само по един ден, но мисля следващия път да пробвам тридневното режимче. Звучи добре, а като имам съмишленици е по-лесно.   bouquet

Имам въпрос за описанието на лунната. Според "Аз Жената" в лунния период "трябва да се пият само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода". А тук пише, че може всякакви течности без сол и захар, което би включило и мляко например. А това ми звучи малко нелогично (за мен млякото си е направо храна   Grinning ).
Къде се крие истината за лунната?  newsm78 Аз лично я карам на по-строгия вариант и ми действа по-добре (по-резултатно)... но по-опитните да кажат.

Мляко недей да пиеш! Naughty
То е тежко и си е чиста храна, мамите могат по-добре да обяснят Blush
Остави го за другите дни и то чисто, не с мюсли, както по рекламите за отслабване! Peace
Лунната диета включва  само ВОДА, ЧАЙ, ФРЕШ!

# 47
  • Мнения: 917
И аз съм с вас  Grinning

Досега имам 1 кафе 3в1 и 3 чаши вода. Мисля да изпия още 2 кафета  Mr. Green  и след това само вода до утре вечерта . А утре ще съм на черешки  Mr. Green

Успех на всички лунатички  Peace

  bouquet

# 48
  • Мнения: 814
И аз не бих се решила  да правя тридневна диета на вода и фрешчета! Да огранича храната преди лунния ден - да! и го правя.
От сутринта съм на кафе без захар/ така го пия всеки ден/ и малко водичка. Смятам да не ям нищо до края на лунната, а пък утре вечер - една хуууубава салатка от зеленчуци! И после на череши!

# 49
  • Мнения: 778
Аз съм на драконовска диета от 7 май - хапвам зелено, растително, вода, всеки ден грейпфрут, лимони, спазвам строхо лунната диета. И за този 1 месец свали тия проклети 5 кг - от 53кг. станах 48кг.
И тъъъъъъъъъъъъкмо ги стигнах и ме свана глада за сладко.
А не съм помирисвала сладко тия 30тина дни ....
Ама че съм и аз - удавих се на края на Дунава...
Както и да е
Исках да кажа, че лунуването има резултат Simple Smile!

# 50
  • Мнения: 255
И аз съм с вас луни4ки. Миналата седмица не успях да лунувам, но тази няма да я пропусна. Успех на вси4ки и да се похвалите със свалени грамове и килограми  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 330
Ето ме и мен при лунуващите  Hug ! Мисля и този път да се справя успешно!
Аз винаги лунувам само по един ден, но мисля следващия път да пробвам тридневното режимче. Звучи добре, а като имам съмишленици е по-лесно.   bouquet

Имам въпрос за описанието на лунната. Според "Аз Жената" в лунния период "трябва да се пият само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода". А тук пише, че може всякакви течности без сол и захар, което би включило и мляко например. А това ми звучи малко нелогично (за мен млякото си е направо храна   Grinning ).
Къде се крие истината за лунната?  newsm78 Аз лично я карам на по-строгия вариант и ми действа по-добре (по-резултатно)... но по-опитните да кажат.

Мляко недей да пиеш! Naughty
То е тежко и си е чиста храна, мамите могат по-добре да обяснят Blush
Остави го за другите дни и то чисто, не с мюсли, както по рекламите за отслабване! Peace
Лунната диета включва  само ВОДА, ЧАЙ, ФРЕШ!

И аз така знам и така си и карам на лунната (чай и водичка; аз лично даже без фрешове) и точно затова питам дали няма неточност в описанието, защото течности без сол и захар не изключват мляко. А и в предишни лунни темички съм виждала, че някои мами пият айрянчета по време на лунна, което до колкото знам се води уж нарушение...  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 634
Нарушение си е, киселото мляко също си е храна, макар и разредено, но който както си прецени, сега няма да се умира Confused

# 53
  • Мнения: 3 453
Аз сутринта бях гладна след тренировката,но пих вода и кафе и ми мина.До тук съм на 2 кафета и 3-4 чаши вода.Слеодобед продължавам да пия вода и още едно кафе.За обяд даже не съм се сетила.Не съм въобще гладна дано и слеобеда да е така.Успех на всички Peace

# 54
  • Мнения: 634
Аз обядвах вече с доматчето и сиренцето и се зареждам с вода и чайчета bowuu

# 55
  • Мнения: 3 537
Хайде и аз в отбора се записвам Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, гледам, че ограничавате кафето, даже някой не пият и кафе. Защо? Нали може кафе без захар?

# 57
  • Мнения: 3 453
Момичета, гледам, че ограничавате кафето, даже някой не пият и кафе. Защо? Нали може кафе без захар?
Разбира се че може Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 10 858
А, добре Mr. Green
щото аз основно кафета и вода льокам. Но аз съм си така и през другите дни от седмицата...

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И аз съм с вас. Отивам да си спретна сега една лека салата от краставици и тиквички и след нея започвам. Успех на всички и много свалени сантиметърчета.

Общи условия

Активация на акаунт