Клуб - А сетне накъде? Вход - 40+(квалифицирани)

  • 2 642
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 740
Клубът е отворен. Ако някой няма 40, да влиза на ишлеме.

Тъкмо се надявах, че съм се намърдала в елитарно общество.
Аман от популисти!

# 31
  • Мнения: 25 603
От съклет ще отиде на работа.

Няма, бе Вълчо, повярвай ми.
Една жена винаги може да си намери интересни занимания вкъщи. Ако не - комшията ще се погрижи!  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 585
Имам предложение, като си дойде мама Тайна, да и предложим председателското място.

# 33
  • Мнения: 4 138
снощи сънувах кошмар. стоя гола в една кухня и мия чинии. изведнъж някой ме хваща за задника. и се събудих..........кошмара беше не хващащия, а чиниите. без миялна не се хващам да сънувам, вълчо Crazy
аз пък откакто станах на 40 много се кефя. външно всявам респект, вътрешно съм си същата куха лейка Mr. Greenкакто и на 20.
не мога да спя принципно. и с луна и без нея. будя се всяка нощ от поне 10 години насам. от работата ми остана, правех страшно много нощни смени. ако спя на нощ повече от 3 часа на куп, ще дам банкет.
джин не понасям, бррррррррррррррр. алкохола отказах на 2 януари. секса преди тва. сега съм ангелче hahahaготвя страхотно, който ме иска да ми пише на лични.

# 34
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Ще е проблем да стоиш в къщи една седмица.
Верно, че е проблем: не ми стига 1 седмица. Толкова години не се научих да ми се работи.

# 35
  • Мнения: 677
Пазнакомихте ли се? Дойдох, понеже  Grinning
Ми аз съм почти на 40, ше си остана тук, в онзи другия се пренасели..
Заминавам за морето и там ще се напия и заради вас! Наздраве!

# 36
  • Мнения: 3 423
Заминавам за морето и там ще се напия и заради вас! Наздраве!

Да цунеш Румен Луканов от мене.
Сори за спама, сърце лудо не трае.

# 37
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
и аз заминавам за морето  Mr. Green
иначе ме кефите, дето сте на 40+. ама се радвам, че съм далече още...

# 38
  • Мнения: 391
А добър ден! И аз съм с вас, най-сетне една темичка, при която не се пляскам по челото!  Mr. Green

Много обичам джин, особено с тоник. Ама помня и брендито "Слънчев бряг" и червеното вино за 1 лев с бутилката и опашките за Швепс.

Нямам проблеми със съня. Където ме сложиш, заспивам, дори прав в автобуса. Не че се возя вече толкова често в градския транспорт, ама си е така.

Предлагам да поискаме от администратор(к)ите на форума да ни отделят отделен подфорум, че тук ще се изгубим.

# 39
  • Мнения: 25 603
Заминавам за морето и там ще се напия и заради вас! Наздраве!


Остави, спокойно можем да се напием и сами.
Ами по-добре вземи чукни нещо заради Вълчо, че май го е загазил човекът...  Wink Laughing
Барабалекс е пич, тя ще разбере!  Peace

# 40
  • Мнения: 3 268
Привет и от мен на групичката! HugАз съм от тези,дето не ги е страх от четворката.Хич даже.

# 41
  • Мнения: 4 585
снощи сънувах кошмар. стоя гола в една кухня и мия чинии. изведнъж някой ме хваща за задника. и се събудих..........кошмара беше не хващащия, а чиниите. без миялна не се хващам да сънувам, вълчо Crazy
аз пък откакто станах на 40 много се кефя. външно всявам респект, вътрешно съм си същата куха лейка Mr. Greenкакто и на 20.
не мога да спя принципно. и с луна и без нея. будя се всяка нощ от поне 10 години насам. от работата ми остана, правех страшно много нощни смени. ако спя на нощ повече от 3 часа на куп, ще дам банкет.
джин не понасям, бррррррррррррррр. алкохола отказах на 2 януари. секса преди тва. сега съм ангелче hahahaготвя страхотно, който ме иска да ми пише на лични.
Аааааааааааааа! Хвърляте ме в чуденка!
Теб са те хванали за гъза.
Аз хванах съфорумката за кръста.
Mebbeth е измила необезпокоявана чиниите.
Мрррразя нерешени рррребуси! Shocked

# 42
  • Мнения: 4 585
Мислех, че съм идиот, честно!
Гугълката ме разубеди на "Буш идиот".
Последно аз какъв съм?


# 43
  • Мнения: 335
Мислех, че съм идиот, честно!
Гугълката ме разубеди на "Буш идиот".
Последно аз какъв съм?




Буш наистина е идиот.

Ти просто си на 40+
(т.е. може да ти се вярва за Буш)

# 44
  • Мнения: 3 740
Mebbeth е измила необезпокоявана чиниите.

А аз се чудя защо напоследък не ме забелязват.
Отивам да мия чинии.

Общи условия

Активация на акаунт