ПЛЕВЕНска лятна и слънчева

  • 11 463
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 9 861
Здравей.Джина и добре дошла при нас!  bouquet
Ех.колко ли е хубаво да си имаш близнаци-аз много исках.ама се разминах...но не съм се отказала.де Laughing.
Джина.аз наскоро се запознах с една близнашка майка пред кабинета на доктор Григорова.Защо си мисля.че и нейното момиченце се казваше Ивайла.Тя /майката/ много си "говори" с Мими и сега като се засечем все се поздравяваме.Да не си ти случайно? Wink
Момичета.както забелязвате вече си имам кирилица.обаче пък все още сме на този Линукс.а не на Уиндолс.Но се надявам скоро да се намери някой разбирач да ни оправи компютъра.
Ние се приготвяме за кратка екскурзия тази седмица.Ще ходим до Гърция.на връщане ще спим в Петрич.смятаме да посетим Рупите.Много се притеснявам от тези горещини.но ще гледам да пътуваме по хладно.Мъжа ми вече е отпуска/един месец/ и смятаме да се възползваме пълноценно от нея.

# 271
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравей, Джина. Добре дошла в най-хубавата тема. Hug
Аз обаче не се сещам да съм засичала твои публикации при нас, но може и да съм пропуснала.
Валенце, аз знам,че Линукс е доста сложен,защо ви го сложиха? Кога тръгвате за Гърция? Пожелавам ви приятно изкарване там Peace

# 272
  • Мнения: 5 026
Честит рожден ден, Петя! Много здраве, щастие, късмет, любов, пари..... и всичко най-най- от нашето семейство!

# 273
  • Мнения: 5 026
Здрасти, Джина! Сега те включвам в списъка ни. Давай повече инфо за себе си и за бебчовците  Grinning

# 274
  • Мнения: 22 437
Здравейте на всички. )))

Лек и усмихнат ден ви пожелавам. )))

# 275
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Djina,купони за млечна кухня можеш да си купиш по всяко време от самата млечна кухня(под болницата),а храната да вземаш от която чсла ти е удобно.Ние вземахме от ясла Дружба(зад магазин ТАМИС).

# 276
  • Мнения: 7
ПЕТЯ
    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Много здраве и щастие ти желая
Джина знам , че храна може да се вземе от детска ясла"Чайка", но от кога не мога да ти кажа
Ние излизаме на разходка и се надявам да се засечем с някоя от вас мами Simple Smile

# 277
  • Мнения: 814
                                 smile3525ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ПЕТЯ! smile3525 
     
                                              МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!



Валенцето, приятна екскурзия до Гърция, само хубави емоции, много нови впечатления и да разкажеш, като се върнете как беше.

Добре дошла на Джина, вече ще си имаме и майка на близначета!

Диди 1, честито! Много се радвам, че всичко е приключило  като зная през каква процедура се преминава!

На всички приятен ден и ползотворна почивка, а аз ще се "крия" на сянка clean !

# 278
  • Мнения: 5 026
Хеййй, къде изчезна мама Ася? Оздравяхте ли ? А може би  вече печете дупета по морето  Grinning

# 279
  • Мнения: 15
О, не. На море - чак началото на август. Днес ходихме до Замъка. Беше хубаво. Срещнахме доста познати. А Теди си играеше много самостоятелно и добре с другите деца и въобще не ни търсеше. Починахме си. Който не е ходил там - препоръчвам го. Теди напълни памперса и за съжаление трябваше да си тръгнем. Привечер мислим да ходим в Пещерата. И там е добре. Децата си играят сами и човек може да си почине поне малко.

# 280
  • София
  • Мнения: 9 861
Привечер мислим да ходим в Пещерата. И там е добре. Децата си играят сами и човек може да си почине поне малко.
Ние посещаваме Пещерата събота и неделя сутрин обикновенно.Иначе следобяда там обикновенно е пълно с народ.много деца.все се бият за нещо.Не знам аз ли съм нещо луда.обаче да ви кажа като почнат някои дечица да се бият и дърпат и никой от родителите им да не им обръща внимание много се дразня.

Валенце, аз знам,че Линукс е доста сложен,защо ви го сложиха? Кога тръгвате за Гърция? Пожелавам ви приятно изкарване там Peace
Пламси.нещо дъното на компа ни е някакво ново.не знам.не разбирам.някакви драйвери трябват специални...чудо.Дано скоро ни сложат Уиндолс.че с тоя Линукс не се издържа.
Иначе за Гърция заминаваме вероятно в сряда.Но ние няма да ходим на почивка.а само на екскурзия.Но ще си топна дупето в Бяло море.та каквото ще да става. CrazyДнес си купих бански...ще падат ония ми ти гърци като ме видят.Добре.че и гъркините са от моя калибър.че иначе...
Офф.сега пък не мога да си настроя запетайките пусти...нищо.ще ме четете така.макар да е граматически неправилно hahaha.
А децата ги приготвям за плаж-от няколко дни имат басейн на терасата.поне по два пъти дневно се цамбуркат.А как пищят и двете като ги вадиме...

# 281
  • Мнения: 5 026
 Хайде в новата тема   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт