" Sapore di Sale " или Ваканционни мами в Италия - 57

  • 13 012
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Много е симпатичен Simple Smile
Обаче аз да си кажа без бой - като обяви, че искаш да си купуваш помислих, че имаш предвид воден Laughing

# 286
  • Мнения: 3 425
Ето ме и мен  Rolling Eyes

Официално се извинявам на Гери и я моля да не ми се сърди....всеки има право на мнение и на гледна точка...аз въобще не съм наясно с образователната система в Италия,но не ми се ще само кусури да намираме и 'Ей,тия колко са такива и онакива'...това ми беше идеята въобще не съм имала предвид да се заяждам или обиждам някого  Rolling Eyes

Наоколо съм  Crazy

ПП1 Фасада е външната част на сградата - да...в нашия квартал е просто забранено....капаците са един и същи цвят на всека сграда,няма чинии и климатици на видно място...и да пуснеш молба ....отговорът е НЕ...ние пуснахме молба с архитектурен проект да си сменим цвета на портата...искахме зелено(като капаците) и не ни дадоха  Crazy

ПП2 Лени,последния ти избор ще е като го закупиш...дотогава всичко е относително Joy

Бимбе,честити ви зъбчетаWink

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 17:08 от Kaлa(Bella13)

# 287
  • Мнения: 5 475
Кала  Hug

  Лек уикенд на всички!   bouquet
  И понеделник пак да стискате палци ,че има терца прова... Wink

# 288
  • Мнения: 3 425
Е, до понеделник без нова темичка лииии????

Моля в новата темичка в първия постинг да се прибави,че очакваме и татковци   Peace

Медеа къде изчезна пакккккккк  newsm78

Та времето тук е облачно,горещо,задушно и толкова влажност,че все едно го ядем въздуха  #Crazy

ПП А да добавя,че днес ходих до Моторизационе-то и Ачи...в Моторизационето ми казаха за превода,че мога сама да си го направя и да го занеса в Префеттурата(май така беше) да ми го заверят...ахахахахахах
В понеделник сигурно ще ми звъннат от Ачи да ми кажат какво искат те...с тях е малко по-скъпо(да видим колко),но се избягват опашките в Моторизационето!

# 289
  • Мнения: 2 617
Джорджи, за терцата прова стискаме палци и всичко, което е от полза  Praynig
 Wink Няма лошо да предлагаш кафенце, а покрай кафенцето, някой лаф, друго си е  Wink Ти си душата на форума и няма да те пуснем  Peace (аз тук си приписвам правото да говоря не само от мое име, който иска да ми противоречи).
Не видях нищо лошо в това, което се писа за образованието. Изтъкването на разликите, не означава нищо, а и не образователната система ни прави хора или специалисти, понякога са важни и тези, които я прилагат на практика. На времето имах приятел, чийто баща беше сляп и работеше като учител, това беше един от най-обичаните учители, които съм срещала.

Бимбе, изключително точен разказ на нашата си българска реалност  Peace все пак, израстнали сме именно там, а не в кралски палати, например. способността да преодолеем това, което сме виждали ежеминутно, ни е направила и по-силни характери, но ми става много тъжно за малките деца, които израстват сред чалга (разбирана като негативен модел на живот). Любопитна съм, как ще ми изглежда и на мен след време, когато ще се върна след по-голямо отсъствие и какви неща ще забелязвам.

Моят свекър от вчера е в болница, дано е само настинка, а не разсейки на рака, сега му правят изследвания. 

# 290
  • Мнения: 5 475
   Wink Кала,в съда се заверяват преводите,макар че е странно да позволят да си го превеждаш ти. Rolling Eyes
  Поне тук трябва друг да ти направи превода и да направи джураменто. Peace
  Провери в канцеларията на районния ви съд.  Peace
  В Префеттурата се слагат апостилите,освен ако пак не е всеки район със свои закони.  Laughing

  Tsugumi  Hug

Сега ще отворя новата тема и бягам.. Wink


 

# 291
  • Мнения: 3 388
Лени, много е симпатичен скутера! На мен дори ми хареса точно този цвят  Peace

# 292
  • Мнения: 3 425
Ох,Гери,ноу комент....ще го мисля другата седмица  Crazy като ми се обадят и от АЧИ...ноу комент засега  Joy

# 293
  • Мнения: 5 475
 Ето ви темичката и бягам

  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200928.0

# 294
  • Мнения: 52
po ovod knijkite i moiat opit: prevod prez internet v Sofia s pe4at ot agenzia=7 lv na straniza(knijkata),ot motorizazionetto edin 4arshaf da se popalni, marka=29,69 ili 14,67  zavisi koia tegoria vi e knijta i taksa ot 9,90 evro.Certificato medico 30 euro,copie na li4na karta.
It knijka za 10 godini,ili ako vie iskate Bg no s riconoscimento za 10 godini.Az si napravix It no sega ne moga da si registriram kola v Bg na moe ime taka.
Ciao

Общи условия

Активация на акаунт