От кои мултивитаминни сиропи сте доволни?

  • 7 428
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пробвала съм почти всичко.
Няма по-вкусен и хубав от Мултисаностол.

# 31
Az sam mnogo dovolna ot tova sirop4e,no sam go davala na da6terq mi kato be6e na 3g ,a sega na sinat mi koito e na 1g moga li da mu go dam,samo 4e na polovina ot  dozata Thinking









 smile3522 smile3522 smile3522

# 32
  • Мнения: 338
Мултисинастол Hug

# 33
  • Мнения: 822
Аз съм за Апровит+. Съдържа Ехинацея и Пчелно млечице. Много го харесват малките - има с вкус на малини и портокал. И срува към 4 и 50.  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 819
Аз съм за Апровит+. Съдържа Ехинацея и Пчелно млечице. Много го харесват малките - има с вкус на малини и портокал. И срува към 4 и 50.  Peace

В аптеките ли го има? Защото на моята й действа много добре Ехинацеята, а баба й е фен на всичко медено Wink

# 35
  • Мнения: 822
Да има го!  Peace
Аз съм най-доволна от него. Струва ми се и най-безвреден.

# 36
  • Мнения: 423
Аз лично от сиропа For Kids, не съм доволна. Разболях детето си с него. Mr. Green И то не за друго, ами защото нали се съхранява в хладилник и от студеното стана ангина. Всъщност грешката си беше изцяло моя, може би трябваше да затоплям сиропа преди да го давам и нямаше да се стигне до там, но ми остана отрицателното мнение за него.
Сега давам Апровит + и може да се каже, че съм доволна. Принципно не смятам синтетичните витамини за особено полезни и ефективни. Давам го откакто тръгна на ясла по-скоро за собствено успокоение.

# 37
  • София
  • Мнения: 819
Купих още тази вечер АПРОВИТ+, от утре почваме, да видим как ще се отрази, в нашата аптека е 3,95 лв. Peace

# 38
  • Мнения: 7 640
Аз лично от сиропа For Kids, не съм доволна. Разболях детето си с него. Mr. Green И то не за друго, ами защото нали се съхранява в хладилник и от студеното стана ангина. Всъщност грешката си беше изцяло моя, може би трябваше да затоплям сиропа преди да го давам и нямаше да се стигне до там, но ми остана отрицателното мнение за него.
Сега давам Апровит + и може да се каже, че съм доволна. Принципно не смятам синтетичните витамини за особено полезни и ефективни. Давам го откакто тръгна на ясла по-скоро за собствено успокоение.

не си го разболяла, не се упреквай.
Давам от хладилник сиропи и сок отдавна, не съм имала проблеми Peace
Все пак 1 ч.л. се стопля още на езика преди да се преглътне Simple Smile

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Апровит+, Мултивитамол на д-р Тайс. Но ги ползвам само при нужда.

Общи условия

Активация на акаунт