Здравословно отслабване с диетата на д-р Ори Хофмеклер-2

  • 8 929
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 305
Здравейте мили и добрички палави душички   bouquet,

Вери, според мен си постъпила правилно. Ако тялото не се чувства добре и ти дава знак за дискомфорт не бива да се продължава. Ако наблегнеш на полезните хранички и с движение ще има резултат със сигурност без да се подлагаш на огромни лишения. Стефания -- мисля, че храненето ни така е най-добре -- рибката е полезна, за плодчетата и зеленчуците си знаем Crazy Блазя ти за морето -- поне вечер можеш да му се насладиш, въпреки че си много заета....разходките са супер приятни. На мен ми липсва многооооо

Хот момма -- важното, че купона е бил невероятен. Тези мигове са в пъти по-ценни от кантара и винаги ще са с теб, а другото ще се промени, защото си сериозна и знаеш какво искаш, как да го постигнеш -- така че по-бавен напредък, но си е заслужавало. Боровинките са супер полезни и тялото ще ти е благодарно   bouquet

Момичета, сладки сънища и утре успешен ден. Аз днес бях на спининг сутринта и вечерта -- куку ....ама след една седмица излизам в отпуска и сега ме гони движението...докато го има му се радвам  Hug

# 76
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Ох, върнах се от концерта и да си допиша. Исках само да ви кажа, че каквото и да правите, не стигайте до крайности, че аз тази седмица се възстановявам от голям шок. И то започна точно от прословутото парти - мъжът ми легна болен, паник атака или нещо подобно. Спомена и думата развод, което си беше шок за мен. Та се стигна до там да бягам от вкъщи за един ден, мислех да се изнасям на квартира, скитах се, ходих на кино, вечерта се прибрах да обсъдим раздялата и се оказа, че основната причина е "страх". Моят голям мъж здравеняк бил в стрес, защото напоследък така съм ги била тормозила вкъщи за яденето, че той постоянно бил в страх за какво ще им се скарам. Аз пък си мислех, че му правя услуга като се грижа за здравето му вместо него, но явно съм сбъркала подхода. Та така де, сега сме в нов меден месец, аз съм по-дипломатична, но това не значи, че след няколко дена като ми станат доматите няма да ги подложа на доматена диета. Само няма да им се карам!

# 77
  • Мнения: 305
Хот момма   bouquet, радвам се, че сте се разбрали с половинката и сега сте щастливи и доволни. Понякога едни взаимоотношения имат нужда от разтърсване за да се наместят по удобно пластовете  Hug Като цяло мисля, че можеш да споделяш с тях нещата, които знаеш, но не може да се очаква да възприемат със същите темпове като теб ...имай търпение   bouquet Бъди им пример и лека по лека въвеждай нововъденията. При всички случаи е по-добре постепенното навлизане в новите води, иначе става шоков удар....както когато влизаш във водата ако е хладна за да свикне тялото има нужда от време, от по лекичка намокряне, така и с всичко...Усмивки и много, много щастливи мигове

п.п. крайностите наистина не са здравословни -

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Мацки, аз ви казвам чао за две седмици. Заминавам на моренце с мойто мило и с мойто още по-мило (малкото мило). Ще гледам да спазвам режима, но не обещавам Crazy. Ще си пека дупЕто и заради вас Hug и после ще разказвам.
Hot momma, радвам се, че с половинката сте преодолели всичко, няма начин да няма дрязги и разпри, важното е всичко да свършва добре. Hug
Хайде, цунки-гунки от мен и чао още един път Hug  bouquet

# 79
  • У дома
  • Мнения: 1 741
katjushka, priatno izkarvane!!!

# 80
  • Мнения: 305
Добро утро прекрасни момичета   bouquet, искам да ви пожелая един страхотен ден изпълнен с много положителни емоции...Малко отчет: спазвам си режимчето ни - през деня основно зеленчуци ме съблазняват, а вечер рибка си хапвам смело. Спортувам всеки ден и дори както беше вчера ходя по 2 пъти на спининг -- не мога да се позная  Mr. Green след тренировката се чувствам супер, но по време на нея - мама мия санта Мария - мъка, мъка в тази жега  Grinning ама луд умора няма и докато крача смело към залата ще се приветствам.

Много усмивки от мен за вас
п.п. Катюшка супер да си изкарате. И аз в петък заминавам за една седмица на море - ще има Варна морето сините вълни  Mr. Green е на плаж не ходя на самата Варна, но дискооооо, ох дискоооооо Мда

# 81
  • Мнения: 346
Съни справяш се чудесно с режима   bouquet и аз вървя по твоите стъпки, от няколко дни възобнових заниманията си със спорт. Не успявам да спортувам всеки ден, но през ден също е добре. Приятно прекарване на морето, Варна е доста по на север от мястото където живея и един прекрасен град.

# 82
  • София
  • Мнения: 488
Здравейте милички:)))

Тази седмица ми е последната преди отпуска - за две седмици Simple Smile - и ми е малка лудница - предавам работа на колежки, приключвам разви неща и съм луднала ... но знам, че отивам на моренце и това ме крепи!
Що се отнася до ослабването - реших, че прекалено съм се втренчила и трябва да се поотпусна малко психически, за да потръгнат нещата .... дано да стане така...
Прегръщам ви всички и се радвам на резултатите ви и на това, че сма такава стабилна групичка  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 305
Хей сладурки   bouquet,

Солима, права си -- според мен ако леко отпуснеш и не мислиш само за килограми, храни и там каквото ти идва в умната и хубава главица ще има малееее какъв резултат  Hug Наслади се на моренцето и не го мисли много. Ти си имаш добрите навици - плодчета, зеленчуци и останалото е второстепенно...Усмивки и се забавлявай до насита

Стефания, Браво на теб Hug. Спорта през ден дори май е за предпочитане, но аз съм насъбрала една енерция и си се нося за момента с усмивка и се възползвам от "намалението" Mr. Green Много усмивки момичета и хубава вечер ...аз днес отново ще въртя педалите  Crazy кукуруку пълно, ама ....

# 84
  • Мнения: 13 380
Здравейте, момичета
Аз съм вече в отпуска и от събота насам вече здраво се развихрихме с ремонта вкъщи. Сега по цял ден само  pironi,   redecorationclean, след това   eat, понякога beer и накрая  sleepuu, а на другия ден пак същото. Напоследък не знам защо така режимът беше започнал да ми тежи, но реших известно време да си дам почивка от него, тъкмо ще видя дали ще си запазя теглото междувременно. Ще видим, де - може и да разсъждавам така под влияние на червената река  Rolling Eyes, но засега така съм го намислила. Хапвам си, че зобам спазмалгони на лягане и на ставане тия дни. Ще следя темичката, защото свикнах с всички ви, но няма да спазвам режима кой знае колко стриктно засега. Сигурно към края на отпуската си ще гледам да позатегна нещата, че като тръгна на работа вече да съм влязла в крачка - имам още килца за сваляне.

# 85
  • София
  • Мнения: 488
Мили мои приятелчета  Hug
Доживях! Две седмици отпуска - море, планина и купони!
Надявам се като се върна да ви заваря отслабнали, доволни и щастливи!

Прегръдки и до скоро!

# 86
  • Мнения: 533
Темата се превърна като кошче за душевни отпадъци. Няма ли една форумка да напише ,че има резултат и то какъв.Дайте нещо конкретно по темата.Моля. smile3518

# 87
  • У дома
  • Мнения: 1 741
ren ren, аз съм намерила каквото търся в темата, а ти какво правиш при нас? Дебелани из форума много - приюти се при някой друг!

# 88
  • Мнения: 346
 ren ren резултати има, но зависи какво очакваш. С този режим се отслабва бавно и трайно, в началото около килограм на седмица, а после по-бавно, но зависи с какво се храниш и дали спортуваш. Ако очакваш -10 кг за 10 дни, това не е твоята диета.

Темата се превърна като кошче за душевни отпадъци.
... колкото всички останали теми във форума, малко крайно изказване струва ми се  Stop

# 89
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Момичета, как сте?   girluu Аз напоследък свалям см само от дупето. Движа се бавно, но славно към целта, остават ми около 5 кг и после само ще поддържам. Току що приключихме ремонта и вече имам доста място за спорт, та се надявам до края на другата седмица вече да имам маса за тенис и нови уреди с тежести.  newsm39 Нещо много ми се люлеят месцата напоследък  Sad
До тук съм минус 7 кг

Общи условия

Активация на акаунт