как да отслабнем докато кърмим

  • 8 523
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 321
Да Мери абсолютно съм съгласана.
То и за туй като намалее кърмата ми и почва великото ядене за да има за бебо е за това за 2 месеца качих 8кг. Shocked
На мен специално много ми се отразява неяденето. #Cussing out

# 76
  • Мнения: 35
Всеки организъм е разли4ен и на всеки разли4но деиства определена диета. Като първи опит с лунна диета аз бях добре _ кърмата добре, а също ми подейства с килцата надолу.За таз диета просто напи6и в търса4ката лунна диета и 6те ти излезе вси4ко. Аз така търся вси4ко което ме интересува, защото 4ета за дадено нещо не само на едно място а обръщам нета както се казва. Аз разбира се не бях само на те4ности _ в предния пост споменах какво сум яла. Позволих си освен плодове да си хапна и дроб и кисело мляко. Като мина и другите две фази май ще направя лунна диета за кърма4ки  Laughing За коликите незнам как би повлияло, защото ние ве4е нямаме, а в на4алото не съм спазвала никакви диети, килата просто сами падаха, защото май бяха доста и се топяха (30кг). Сега се сещам 4е някой беше писал в тази тема 4е беб4ето имало ужасни колики след един разтоварващ ден с диня. Според мен за майки с бебта с колики наи добре да си хапват просто по леки храни когато луната е във фаза _ салатки,варени зелен4уци, 4исто варено пилешко и тн. Няма да има резултата от 3 кг свалени, но на нас целта ни е хем да отслабнем хем да е добре за бебо. Така 4е малко е по добре от нищо. Успех.

# 77
  • Мнения: 842
И аз да се запиша. През бременността качих 15 кг, с раждането свалих 5 и до там. От две седмици се пробвам на разделно харнене, ходих на фитнес, един път (само  Embarassed ) ходих да тичам в парка, ама сега за сега файда никва  Close  Кофтито е, че така като не помръдвам и губя хъс и стимул да продължавам напред. Надявам се поне като спра да кърмя да отслабна, макар че много ми тежат тези пусти килограми, направо не мога да се понасям.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 775
Да се запиша и аз. Не, че съм тръгнала да отслабвам, но може и да се мотивирам.
При мен номера по цял ден с бебето, чистене, носене в слинг... не върви. За протокола нямам баби, на които да разчитам и все пак не става. През бременността качих 13кг. , след раждането свалих 10 , но после си ги наваксах. Движа страшно много ( но явно не е достатъчно).  Храната изобщо не ми е диетична: много сладко, картофи, хляб и хлебни, ориз, месо... Предполагам, че ако сменя вида на храната ще има ефект, но специално при мен намаляването на храната  много се отразява на количеството кърма. Ограничавам накои храни и заради алергия на бебока, която вече отшумя, но още не съм се захранила и се съобразявам с това. За мен това са причините: неправилно подбрана храна; недостатъчно движение и не на последно място - хормоналният дисбаланс.
За яденето и бременността-  има някаква връзка между яденето по време на бременност и прекаленото качване на килцата, но повече играят хормоните.

# 79
  • Мнения: 35
Мам4ета само не се предавайте ако наистина имате желанието да свалите килцата. Ако пък ви е добре в тялото ви няма нужда да се мъ4ите заради мнението на др. За да постигне6 резултат триабва да си доста упорит така 4е не се от4аивате 4е не сваляте завмомента и не се дразнете като се гледате, вси4ко с времето си. Някой беше писал 4е отслабването докато кърмиш става бавно. При всеки е така разли4но затова и в теми4ката има наи разли4ни мнения. Пробва6 от вси4ко споделено и дано даде резултат Peace

Общи условия

Активация на акаунт